Andělská naděje
Andělská naděje
andělské vzkazy
andělské vzkazy

ANDĚLSKÉ VZKAZY

Andělská čísla a jejich význam

Andělská terapie

Konkrétní odpovědi na konkrétní otázky. Vaše přímé napojení do nebe z bezpečí Vašeho domova. Konzultujte s anděly online. Je to jednoduché. Povedu Vás.

Zažijte živé setkání s anděly. Buďte u toho, když informace z Univerza přicházejí. Několik minut tohoto napojení Vám předá více energie než desítky popsaných řádků.

Vzkazy andělů jsou Vám na dosah. Aktuální andělské poselství získáte v přímém přenosu. Dozvíte se okamžité rady andělů. Dostanete možnost pokládat doplňující dotazy a hloubkově s anděly rozebrat své pocity.


ANDĚLSKÉ VZKAZY PŘEDÁVÁM PROSTŘEDNICTVÍM ONLINE VIDEOHOVORU NA SKYPE. TATO MODERNÍ FORMA SPOLUPRÁCE PŘINÁŠÍ STEJNĚ SKVĚLÉ VÝSLEDKY, JAKO BYSTE SEDĚLI PŘÍMO NAPROTI MNĚ V JEDNÉ MÍSTNOSTI.


Andělská péče je dostupná každému. Každá situace v životě má řešení. Přesvědčte se i Vy, osvoboďte se od věčných pochybností a strachů. Poznejte láskyplnou energii andělských přátel.

Naučíte se pracovat s osobní citlivostí. Otevřete se láskyplné a sebejisté komunikaci. Posílíte své sebevědomí. Obdržíte návod a vedení, jak si plnit své sny. Najdete odvahu s úctou a respektem nastavovat hranice. Poznáte, jak ochraňovat svou osobní energii, abyste na sebe nepřebírali cizí energie z okolí. Uzemníte se a vyladíte do osobní rovnováhy.

Osvobodíte se ze zajetí strachu, nejistoty a obav. Vyznáte se lépe ve svých emocích. Naučíte se lépe komunikovat se svými anděly. Posílíte osobní rozhodování na cestě sebepoznání. Najdete způsob, jak dosáhnout spokojeného partnerství. Vaše děti a vnoučata se přestanou bát tmy. Můžete je zdravě a sebevědomě směřovat k naplnění osobních cílů.

Na svém fyzickém těle vždy cítím a vnímám průběh očisty. Takto Vám můžu zprostředkovat a specifikovat energická oslabení, která se projevují u Vás na fyzické rovině. Jsem Vám tedy schopna popsat konkrétně, jak probíhá očista andělská a harmonická. Ať už Vás samotných, či Vašeho domova.

skype videohovor
skype videohovor

SETKÁNÍ S ANDĚLY NEBYLO NIKDY JEDNODUŠŠÍ

Okamžité odpovědi

Energické napojení jako při osobním setkání

Spolupráce z bezpečí Vašeho domova

andělská péče
andělská péče

VAŠE ZKUŠENOSTI S ANDĚLY

paní Petra

"Děláte nádhernou práci pro tolik lidi. Moc si vážím Vašeho osobního přístupu, člověk má opravdu pocit, ze se někdo o jeho problémy opravdu zajímá, je to opravdu úžasné.“

paní Martina

"Chci Vám za vzkazy od andělů ještě jednou poděkovat. Vše sedí a proměňuje se, jak andělé řekli. Moc dekuji za Váš čas, za to, že tu pro mě vždycky jste.“

paní Hana

"Moc Vám děkuji za vše, co jste pro mě udělala. Nevím, jak slovy - emailem - vyjádřit vděk za to, že jsem Vás (i když jen takto na dálku) poznala. Nesmírně si Vás vážím.“

paní Romana

"Velice se mi po rozhovoru s anděly a jejich energickém čištění ulevilo. Děkuji za vše.“

paní Blanka

"Chci Vám oznámit, že s manželem čekáme miminko. Po tom minulém poselství od andělů jsem se tak uklidnila, že jsem vzápětí otěhotněla. Byli jsme překvapeni a nečekali to. Každý den za to děkuji Bohu a andělům. Někdy mám strachy, jak to zvládnu, ale přitom vím, že zvládnu.“

paní Kateřina

"Ještě jednou moc děkuji za příjemné povídání, snažím se všechno vstřebat a utřídit myšlenky. Věřím, že všechno se utřídí tak, jak má a má práce na sobě přinese ovoce. Děkuji za vstřícnost a že jste taková, jaká jste a co děláte.“

NA CO SE MŮŽETE ANDĚLŮ ZEPTAT?

Téma rozhovoru s anděly záleží pouze na Vás. V rámci andělské terapie se můžete zeptat na cokoli. Inspirací Vám mohou být nejoblíbenější formy spolupráce a otázky, na které se andělů ptáte nejčastěji:

Práce s duší

Ptejte se andělů na duše zemřelých, kteří již odešli do Univerza. Pracovat můžete také na rozvoji své vlastní duše. Věnujte se tématu minulých životů Vaší duše.

Životní poslání

Jaké je Vaše životní poslání, z jakého důvodu jste přišli do pozemské roviny?

Andělská čísla

Opakují se ve Vašem životě nejrůznější čísla? Koukáte se na hodiny právě, když nastal specifický čas (13:13, 19:19, 21:21 či například 22:22 hodin)? Zjistěte symboliku čísel a odhalte, jaké Vám touto cestou andělé posílají vzkazy.

Odpuštění

Jak se naučit odpouštět, nastavovat hranice a uzdravit vztahy v rodině.

Duše nenarozeného dítěte

Proč se Vám nedaří přivést na svět potomka? Získejte poselství od duše nenarozeného dítěte.

Partnerství

Jak najít osudovou lásku, svého partnera duše? Svůj dokonalý protějšek má na tomto světě každý z nás.

Komunikace s anděly

Chcete sami získávat vzkazy z Univerza? Naučím Vás, jak vnímat a cítit andělskou přítomnost.

Poznejte své anděly

Kdo jsou Vaši andělé strážní? Co pro Vás dělají a jak můžete spojení s nimi podpořit?

Energická podpora

Co můžete udělat pro své zdraví a energickou pohodu? Získejte rady na míru, které Vám pomohou zvládat každodenní starosti. Očistěte své čakry a auru.

Práce s dětmi

Vnímáte u svých potomků neklid, trápí je noční můry, mají neobvyklé potíže? Svěřte se do péče andělů, kteří dovedou přinést konkrétní doporučení se znatelnými výsledky. 

JAK BUDE SPOLUPRÁCE PROBÍHAT

Andělské vzkazy Vám předám prostřednictvím videohovoru přes Skype. Stačí Vám pouze mobil s předním fotoaparátem, nebo počítač či notebook s webkamerou.

Napište si své otázky a témata, vše, co chcete s anděly probrat. Na začátku konzultace mi sdělíte Vašeho otázky na anděly. Stanovíme si témata, kterým se budeme věnovat, na které získáte přesné odpovědi.

Zamyslete se nad počtem dotazů vzhledem k Vámi vybrané délce sezení. Méně dobře cílených otázek někdy bývá více.

Doporučuji si vyzkoušet, kde se Vám bude pohodlně sedět a kam si umístěte například svůj mobilní telefon či notebook, abyste si mohli psát poznámky.

Zvolte si čas, kdy budete mít prostor pro sebe, abyste u setkání nebyli rušeni. Doporučuji používat sluchátka, abyste odpovědi slyšeli pouze a jen Vy. Abyste měli dostatečný klid a soukromí pro práci s anděly.

andělský skype
andělský skype

Vyberte si termín, ve kterém se chcete setkání s anděly věnovat.

Zvolte si délku komunikace s anděly.

Platba probíhá předem bankovním převodem či platební kartou v Andělském obchůdku.

Potvrdím Vám přijetí platby.

Domluvíme si datum a čas, kdy se budete ptát andělů.

Sdělíte mi své jméno, které na Skype používáte.

Najdu Vás na Skype a v domluvený čas zahájím videohovor.

Spoluprací automaticky souhlasíte s obecnými podmínkami Andělské naděje.

JAK JSEM POZNALA ANDĚLY

Jsem Vaším osobním průvodcem, který přinese odpovědi a nový vhled.

Jasnozřivý dar a duchovní schopnosti jsem získala po ženské rodové linii. Babička vždy přicházela minimálně půl roku předem s událostmi, o kterých sebejistě hovořila, že nastanou. Přišlo mi vždy nemožné, aby se stalo přesně to, o čem tak zasvěceně vyprávěla. Dny plynuly a já postupem času zapomněla, co babička "předpověděla". Až jednoho dne jsem byla v situaci, o které jsem již slyšela.

Přestože mám jasnozřivé schopnosti, při terapiích se řídím odborným vzděláním. Razím osobní heslo:

"Ano, používejme duchovní pomoc a podporu, ale nevzdávejme se profesionálního přístupu s vyváženým rozumem."


Terapie a energická podpora nikdy nenahrazují odbornou lékařskou pomoc. Ta je vždy na prvním místě. Stejně tak je důležité dbát o osobní prevenci.

Při spolupráci vždy volím osobní přístup a terapii koncipuji na míru s individuálním zaměřením. 

Každých 10 minut andělských vzkazů je zpoplatněno částkou 250,- Kč. Spolupráce je možná od 20 minut výše. Po domluvě je možné zakoupený čas rozdělit do více menších sezení. Pokud si tak například zaplatíte 60 minut, lze je rozdělit na dvě třicetiminutová sezení.

Během videohovoru garantuji zodpovězení většího počtu otázek, než je možné stihnout v běžně vypracovaném psaném výkladu. Do problematiky společně vstoupíme mnohem hlouběji. Můžete ihned reagovat na andělské odpovědi a dostat se tak s anděly k co nejpřesnějšímu vedení.

anděl vzkaz
anděl vzkaz

CENÍK


20 minut - 500,- Kč
30 minut - 750,- Kč
40 minut - 1.000,- Kč
60 minut - 1.500,- Kč
90 minut - 2.000,- Kč (zvýhodněná cena)
120 minut - 2.500,- Kč (zvýhodněná cena)


KONTAKTNÍ FORMULÁŘ