Andělská naděje
Andělská naděje

ANDĚLSKÉ KARTY

ANDĚLSKÁ ZNAMENÍ

33 vykládacích andělských karet

podrobný textový návod

videoprůvodce zdarma

Andělské karty "Andělská znamení" Vám zprostředkují odpovědi v oblasti lásky, vztahů a partnerství. Pomůžou Vám najít partnera duše. Karty dovedou odpovídat také na otázku peněz. Spojíte se s energií hojnosti.

Pracovat s nimi zvládne úplně každý.

Tento jedinečný duchovní nástroj Vás upozorní na přítomnost negativních energií, které Vám zároveň andělé pomohou vyčistit.  

Z karet se dozvíte, na co se aktuálně zaměřit, jaký je Váš další krok na cestě za Vaším přáním. Získáte vedení po očistné cestě rodových linií. Promluví k Vám i Vaše vlastní duše se sdělením, co si přeje.

Výklad andělských karet Vás propojí s Vašimi anděly strážnými. Získáte návod, jak uchopit svou citlivost a ochraňovat vnitřní energii.

Andělé Vám pohlídají vitalitu Vašich čaker. Promluví k Vám Vaše vnitřní dítě. Budete vedeni k odpuštění. Objevíte své životní poslání. Dozvíte se, zda je blízko dušička nenarozeného dítěte.

Karty umožňují pracovat na sebepoznání, zlepšovat intuici a podporovat sebevědomí. Odpoví na všechny Vaše dotazy. Naučte se komunikovat s anděly prostřednictvím andělských karet na míru. Podrobný návod a vedení garantuje úspěch.

Andělská znamení

Jedno balení 33 karet 10,5 x 7 cm, textový návod, videoprůvodce

249 Kč

Balíček andělských karet Vás fyzicky propojí s energií Univerza. Jde o zážitek, který se nedá nahradit zkratkovitým a neosobním online vykládáním karet, které zprostředkovávají automaty.

Andělské karty, které Vám prozáří všední dny, textový návod a videoprůvodce.

Každý den nové poselství, nová informace od Vašich andělů.

Počet karet odkazuje na vysokou energii podpory nanebevzatých mistrů.

Sada 33 magických karet může být Vaše za cenu, která se rovná tříminutovému telefonátu do online věštíren. Karty "Andělská znamení" nevěští a náhodně netipují budoucnost, ale láskyplně přinášejí péči a ocenění. Do Vašeho života vstoupí vedení. Získáte odpovědi.

Andělské karty mohou být také úžasným darem. Věnujte energii zázraků Vašim blízkým.

Svěřte se do péče andělů - dostanu Vás tak blízko, jak jen to jde.

Najděte životní cestu

Zažijte energii zázraků

Splňte si svá přání

Ochrana energie a domova

Propojení s energií hojnosti

Klíč k lásce a vztahům

Karty Andělské naděje jsou úžasným duchovním nástrojem, který Vás láskyplně povede. Není v nich vyobrazena žádná negace či kritika, jelikož andělská péče vždy vede k tomu, že životní obtíže se mají řešit pozitivně a ve formě laskavého přístupu.


Dar pracovat s energiemi a kartami máme všichni. Někteří z nás mají tuto dovednost rozvinutou a lépe vytrénovanou, díky kartám "Andělská znamení" však zvládne jakýkoliv výklad skutečně každý. 

Obdržíte speciálně vytvořený textový návod. Jako extra bonus pak dostanete trvalý přístup k podrobnému videoprůvodci, ve kterém Vás povedu.

Chcete zjistit, jak vykládat andělské karty? S Andělskou nadějí to nikdy nebylo jednodušší.

Karty vznikly pod záštitou nanebevzatých mistrů.


Andělské karty Andělské naděje můžete vykládat na mnoho způsobů. Vytáhněte si každý den pro radost jednu kartu a zjistěte, co Vám chtějí andělé sdělit. Přejete si učinit propracovanější a delší výklad? Ani to není s Andělskými znameními žádný problém.

andělské karty
andělské karty

JAK ANDĚLSKÉ KARTY VZNIKLY

V létě 2019 jsem od andělů obdržela jasné poselství: "Udělej karty!"

Moje reakce tehdy byla: "Přátelé, andělské karty? Jak to mám asi udělat? To nebude jen tak." Byla jsem z této informace velmi překvapená. Hlava mi začala šrotovat naplno, jaké jsou možnosti, jak bych vše mohla uchopit. Došla jsem k závěru, že to není reálné. "Možná později v životě, ale teď ne," myslela jsem si.

Andělé se jen tak nikdy nevzdávají. Vždy mají láskyplnou trpělivost a dokola opakují své vedení. Slýchávala jsem často znovu a znovu: "Udělej karty."

Postupem času jsem se rozhodla, že tuto informaci přestanu odmítavě ignorovat. Přijala jsem ji, i když jsem neměla naprosto žádné ponětí, jak celý projekt zrealizovat.

Vše se v mém nitru pralo. Jak vše udělat, uchopit? Nejsem výtvarně nadaná. Kreslím si pro radost. Mým osobním darem je můj hlas. Mou specializací je mluvený projev, práce se slovy, jejich profesionální interpretace. Tento dar naplňuji například v našem Meditačním klubu a při terapiích.

Na karty jsou potřeba především obrázky se správnou energickou vibrací. Po celou dobu téměř deseti let, kdy profesionálně s anděly pracuji, jsem se kolem sebe rozhlížela, ale žádná grafika či styl vyobrazení mne nikdy neoslovoval. Jsem od přírody perfekcionista. Když se do čehokoli pouštím, potřebuji vše maximálně řídit a dosáhnout nejlepšího možného výsledku. To jsem u realizace karet nevnímala.

Když jsem tehdy anděly požádala, ať mne vedou, začaly se dít věci. Přicházela ke mně inspirace, nové možnosti, které dříve nebyly vůbec vidět. Krok za krokem se začala ukazovat cesta, jak by andělské karty mohly vzniknout. Dala jsem si s anděly prostor a čas, abych mohla vše do detailu přesně realizovat.

Ráda bych poděkovala mému partnerovi duše, který byl přímo u toho. V průběhu celého roku se při tvorbě karet často stávalo, že po celý den nebyl prostor pro teplé jídlo. Měla jsem v hlavě silnou vizi, jak vdechnout život originálním autorským kartám, které budou připraveny přesně zprostředkovávat komunikaci s anděly. Grafický návrh karet vytvořil můj partner. Jsou zárukou čisté tvůrčí energie, která spojuje s anděly a energií zázraků."


Eva Laštovičková
Eva Laštovičková

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Autorka andělských karet, motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Zakladatelka Meditačního klubu Andělské naděje. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: "Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem."