Přeskočit na obsah

ANDĚLSKÉ MANDALY

andělské mandaly

BAREVNÝ DOTYK ANDĚLA

Archandělské mandaly s poselstvím
Antistresové omalovánky pro dospělé
Relaxační forma arteterapie

Zažijte unikátní relaxační techniku vybarvování andělských mandal s energií zázraků. Originální motivy Vás propojí s energií archandělů, bohyní a nanebevzatých mistrů.

HRAVÁ FORMA RELAXACE A ZÁBAVY

PŘIBLIŽTE SE JEŠTĚ VÍCE SAMI SOBĚ, SVÝM ANDĚLŮM. PRACOVAT S MANDALAMI JE JEDNODUCHÉ, ZVLÁDNE TO KAŽDÝ. MANDALY JSOU VHODNÉ PRO ZAČÁTEČNÍKY I PRO POKROČILÉ.

Andělské omalovánky proti stresu jsou osvědčenou odpočinkovou metodou, při které dochází k blahodárnému bytí v přítomnosti. Tělo i mysl při této činnosti dosahuje meditativních stavů, které pozitivně působí na lidskou duši.

Objevte techniku, kterou doporučoval i psychoterapeut Carl Gustav Jung. Mandaly tehdy označoval za “magické kruhy”.

TATO FORMA ARTETERAPIE, TEDY TERAPIE UMĚNÍM, UVOLŇUJE STRACH, PODPORUJE OBJEVOVÁNÍ NOVÝCH MOŽNOSTÍ, ROZVÍJÍ OSOBNÍ PROZŘENÍ. LÁSKYPLNĚ MOTIVUJE NA CESTĚ OSOBNÍHO POZNÁNÍ. HRAVÁ FORMA PŘINÁŠÍ RADOST, UVOLNĚNÍ A INSPIRACI.

33 motivů s afirmacemi a významy symbolů

Každou andělskou mandalu doprovází textová stránka s názvem ilustrace a tématem, kterému se majitelé mandal při vybarvování budou věnovat. Díky naprosto unikátnímu zpracování tak zjistíte přesný význam jednotlivých symbolů u každé mandaly.

Víte přesně, co a proč vybarvujete.

Energické zaštítění u všech ilustrací zastávají archandělé, nanebevzatí mistři či bohyně. Očistěte se ve spolupráci s těmi nejpovolanějšími.

Knížečka je vytištěna na hlazeném papíru. Příjemný materiál tak při vybarvování co nejvíce přibližuje opravdovému dotyku anděla.

Propojení s energií archandělů

Setrvání v blahodárné přítomnosti

Cesta k jádru seberozvoje

Ocenění pro Vaši duši

Osvědčená technika arteterapie

Přitažlivost pozitivní energie

VAŠE ZKUŠENOSTI S MANDALAMI

"Jen tak jsem otevřela na první dobrou tyto zázračné stránky a hle - Mandala sebejistoty. To mi stačí jako důkaz, že andělé se mnou komunikují, že ví. Jsem jim neskonale vděčná, už tolikrát mi pomohli. S andílky se zkrátka zázraky dějí, a to téměř každodenně. Tak ještě jedno velké DĚKUJI.“
avatar
paní Marta
"Vaše mandaly mě doslova uchvátily na první pohled. Znělo mi v hlavě a spíše v srdci: "Jo, to jsou ty pravé pro mě! To jsou ony! To je to, co potřebuju!" A byla jsem šťastná. A to jsem ještě žádnou nevymalovala. :-)“
avatar
paní Jana
"Dnes mi mandaly dorazily a už jsem jednu vybarvila. Děkuji, je to krásný narozeninový dárek.“
avatar
paní Lenka
"Zásilku už mám u sebe, prohlížím si ji a mandalky jsou nádherné. Cítím z nich tak krásnou pozitivní energii, hladí na duši i na srdci.“
avatar
paní Ivanka
"Vaše andělské mandalky dorazily v pořádku. Jsou úžasné, moc děkuji a těším se na relax s nimi.“
avatar
paní Jana
"Balíček přicestoval v pořádku, mandalky a čas s nimi bude zážitek, jsou krásné. Děkuji.“
avatar
paní Blanka

TÉMATA MANDAL

Zpracování mandal Vás vezme na niternou cestu sebepoznání. Očistě duše přispěje i harmonizace čaker, vnitřního dítěte či zajištění klidného spánku. Uvědomíte si tok času, poznáte v sobě skrytou kreativitu a sílu přítomného bytí. Získáte nový pohled na zdánlivé maličkosti, které jsou důležitější, než se může zdát. Do Vašeho nitra vstoupí andělská pomoc, která napomůže při čištění vnitřní energie.

Záštitu nad mandalami energicky zajišťují archandělé Michael, Gabriel, Rafael, Metatron a další. Moudrý vhled předají i nanebevzatí mistři Maitreya či Saint-Germain. Třetí energickou silou jsou bohyně, například Ištar či Afrodita. Na každé stránce andělských mandal na Vás dýchne síla jiné mocné bytosti.

CO JE TO MANDALA

Mandala symbolizuje kruh. Je to symetrická ilustrace, ve které barva zastupuje ženskou energii a tvar mužskou energii. Harmonická jednota představuje energický celek, který navozuje klid a lehkost na duši.

Základním cílem každé mandaly je její vybarvení. Tento očistný proces uvolňuje duši. Během práce na mandale Vám mohou do mysli přicházet myšlenky či informace, které přímo souvisejí s právě probíhajícím očistným procesem.

Není nutné každou mandalu začít okamžitě vybarvovat. Pouhé spočinutí zraku na symetrickém obrazci přináší uklidňující vibrace, které mohou pozitivně rezonovat s lidskou duší.

mandaly andělé

HISTORIE MANDAL

Mandaly jsou obecně spojované s orientálními východními božstvy. Jejich zrod je však připisován učení buddhismu, v jehož souvislosti se první mandaly začaly objevovat. Dle serveru Asiasociety.org se první buddhistická výtvarná díla datují do období 1. století před naším letopočtem. To znamená, že mandaly jsou součástí naší civilizace už nejméně přes 2000 let.

mandala a buddhismus

ARTETERAPIE

Terapie uměním dokáže dle odborníků obohatit život. Podle “Americké asociace arteterapie” jde o vytváření uměleckých děl, zapojení se do kreativní relaxace. Lidé do tohoto procesu vkládají své osobní vhledy, díky kterým dochází k uvolnění mysli.

Arteterapie je cestou k seberozvoji, sebeuvědomění a dokáže podpořit emocionální odolnost. Nabízí nový vhled na dané téma, které je potřeba zpracovat. Může snižovat stres a pomáhá dosahovat vnitřního klidu a nadhledu, díky kterému lze předcházet konfliktním situacím.

CESTA K MANDALÁM

Při tvorbě mandal byli andělé a jejich energie opravdu aktivní.

Velice často o sobě při tvorbě dávali vědět a sdělovali, jak si přejí jednotlivá témata vyobrazit. Ilustrace vznikaly ručně, na základně přesných matematických výpočtů, aby symetrie mandal byla dokonalá. Tyto kroky vyžadovaly přesnost, pečlivost a vyvážené soustředění. Obrázky a znaky andělů nejsou vytvořené neosobně přes automatický program. Jednotlivé symboly jsou naopak pečlivě vybrány a umístěny. Představují konkrétní andělská poselství pro daná témata. Zprostředkovávají tím energickou pomoc andělů.

Obdržela jsem od andělů jasné znamení, jaký obrázek anděla má být na titulní straně. Myslela jsem, že barva na obalu knížečky bude růžová. Partner, který design technicky zajišťoval, navrhoval žlutou. Vyzkoušeli jsme také oranžovou, modrou i zelenou barvu. Andělé neřekli přesně, jaký odstín bude definitivní. Ptala jsem se: “Andělé, jaký přesný barevný odstín si přejete? Potřebuji od Vás přesnější informaci.”

mandala anděl krása

Rozhodování o barvě jsme přerušili, potřebovali jsme před víkendem nakoupit. Získat nový vhled a věnovat se něčemu běžnému. Čekali jsme u pokladny, než pokladní nákup spočítá. Najednou se přímo při placení ozvali andělé a řekli mi: “Podívej se na tu hromádku letáků tady u pokladního pásu. Vezmi obě verze domů, najdeš v nich naši odpověď na odstín.”

Andělé zbožňují hravost. Nikdy přesně neřeknou, jak a co máme udělat. Navedou nás, dají znamení, ale k finálnímu výsledku nás nechají vždy dojít samotné. Celá situace byla pro mne nečekaná, protože nikdy žádné letáky domů neberu. Tentokrát jsem udělala výjimku, doma je prolistovala a našla zajímavý odstín modro-zelené barvy. Najednou jsem věděla, že to je ten odstín. Andělé se přitom velice dobře bavili a byli nadšeni, že jsem jejich znamení objevila.

Výsledná barva, kterou na titulní stránce vidíte, byla opravdu tou nejlepší. Za mne je odstín této barvy více zelený. Partner tvrdí, že je více modrý. Ach, to odlišné mužské a ženské vnímání barev. 😊 Posuďte sami, jakou vlastně barvu má titulní stránka andělských mandal “Barevný dotyk anděla”.

Eva Laštovičková

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Autorka andělských karet a andělských mandal. Motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Zakladatelka Meditačního klubu Andělské naděje. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”