Přeskočit na obsah

Jak vypadá duše? Naučte se s ní komunikovat

jak vypadá duše
Lidská duše je fenomén, který dodnes nepřestává fascinovat duchovní i vědeckou veřejnost. Jak vypadá? Dá se nějak popsat? A proč vlastně existuje? Andělé přinášejí poselství, které vysvětlí, proč je důležité duše zemřelých propouštět. Zároveň ale upozorní na nutnost starat se o svou duši, ke které je dokonce možné "promlouvat". Možná vás překvapí, co se od vlastní duše sami dozvíte.

Duše našich milovaných po jejich odchodu žijí s námi dál v pozemské rovině. Přestože se vrátili domů, do Univerza, zůstávají zároveň také v našich srdcích a vzpomínkách. Stává se, že do našeho života vstupují jiní lidé, kteří nám je svými činy, chováním, výroky či svou tvořivostí připomínají. Je to v tu chvíli láskyplné znamení, jako by se vás dotklo oceňující pohlazení z druhého břehu od milované osoby.

Každá ztráta bolí. Učíme se naše milované propouštět. Pro mnohé je to však často přes osobní žal nesplnitelné. Andělé nás vedou k tomu, abychom si zemřelé blízké sobecky nedrželi žalem u sebe. Nejvíce jim naopak při putování ke světlu pomáhá, pokud na ně vzpomínáme s láskou, zapalujeme jim svíčku, zprostředkováváme jim na dálku podporu, která je přibližuje kýženému klidu, domovu.

Přestože duši vašeho milovaného nevidíte, je s vámi v kontaktu. Prostřednictvím vašich vzpomínek, které se vám během dne zničehonic vybaví. Slyšíte oblíbenou písničku, která je pozdravem od milované osoby. Najednou pocítíte potřebu podívat se na nebe, na kterém vidíte dechberoucí podívanou. Zemřelé duše často posílají znamení prostřednictvím různých symbolů vytvořených z mraků. Cítit můžete například i oblíbenou vůni, přestože není možné, aby odněkud přicházela.

vzkaz z nebe

Někdy jsou znamení zesnulých duší opravdu důrazná. Pamatuji si, jak jsem pár dní po odchodu mé babičky na ni myslela ve svých vzpomínkách při štědrovečerní večeři. Znenadání se ozvala hlasitá rána a v talíři mi přistál andílek z andělského zvonění. Věděla jsem, že jsem dostala úderný pozdrav přímo od babičky jako reakci na mé vzpomínky. S dušemi zemřelých jsme stále propojeni. Jen jsou s námi již v jiné podobě.

JAK MŮŽE DUŠE VYPADAT?

Ráda bych s Vámi sdílela příběh, který se ke mně nedávno dostal. Po těžké nemoci odešla maminka jedné ženy, která je typickým pozemským andělem. Protože obě bydlely na opačném konci republiky, nevídaly se tak často, jak by si obě přály. Proto byl odchod maminky pro tuto ženu velice těžký. Přišel nečekaně brzy. Nedokázala se s tím smířit. V této nelehké době bylo ženě opravdu velice smutno, chyběla jí maminka, objetí a její laskavá společnost.

Žena se i po čase necítila dobře, a tak se rozhodla udělat něco pro svou duši. Vypravila se na sezení čínské medicíny. Součástí byla také masáž, která ji uvolnila. V tomto zrelaxovaném naladění spatřila, jak u ní sedí maminka. Viděla ji fyzicky u sebe. Usmívala se a hladila ji po vlasech. Byl to prý tak uklidňující pocit.

Po chvilce maminka odešla zpět do nebe a její obraz se v pozemské rovině rozpustil. Zeptala jsem se, jak duše maminky vypadala? Prý byla ve věku, kdy bojovala s nemocí a začalo se vše zlepšovat, než tělo nezvládlo druhý boj. Andělé k tomuto zprostředkovali vyjádření, podle kterého duše maminky po nemoci v nebi regeneruje. Za dobu dvou roků se jí podařilo energicky dosáhnout transformace do této popsané podoby. Jak andělé doplnili, její transformace pokračuje dál.

Každá duše v nebi potřebuje prostor a klid. V osobní regeneraci jí pomáhají již zmíněné láskyplné vzpomínky, odpuštění a akceptování její volby. Andělé vzkazují: “Pusťte své milované, ať můžou dosáhnout klidu. Umožněte jim klidný přechod.”

TVAR DUŠE? PRO KAŽDÉHO JINÝ

Dle jedné teorie z přelomu 19. a 20. století váží lidská duše přesně 21 gramů. Přišel s ní americký vědec Duncan MacDougall, tato teze ale nikdy nebyla vědecky potvrzena.

Ani andělé nejsou schopni jmenovat konkrétní tvar, který by dokázal přiblížit vzhled lidské duše našemu chápání. Když jsem se na tuto otázku zeptala sama za sebe, přišla mi odpověď, že si duši mohu představit jako kapku deště. Pro někoho to může být sněhová vločka, pro dalšího energická záře. Každý se podle andělů musí napojit na vlastní představivost a sám pro sebe si určit vzhled duše tak, aby byl schopen její podobu svým vnímáním zpracovat.

tvar duše

Duše se v této nelehké době často ukazují na znamení podpory a útěchy. Další má klientka, která pracuje jako zdravotní sestra, se kvůli nedostatku personálu pracovně přetěžovala. Brala extra směny navíc. Do toho všeho se promítalo ještě neustále se opakující a nepříjemné testování na koronavirus. Bylo toho na ni najednou moc a nastavené extrémní tempo nevydržela.

Požádala o odbornou pomoc, naučila se více pečovat o svou duši, nastavit hranice okolí, umět říci ne a nesetrvávat v neharmonickém vztahu, který ji také velice zatěžoval. Osobní proměny se jí podařilo dosáhnout jednoho večera, kdy za ní do snu přišla její zemřelá maminka. Předala jí poselství, aby se nebála vše pustit a vydala se novou cestou. Žena po této návštěvě začala s odhodláním novou kapitolu, přestala se bát o své finance. Dovolila si ze svého života a zdraví udělat svou osobní prioritu. Začala více vnímat svou duši, která ji vede a se kterou přirozeně komunikuje.

Andělé často sdělují, že se zajímáme více o duše zemřelých než o svou vlastní duši v pozemské rovině. Nenasloucháme jí, nerespektujeme její potřeby, znamení. Již římský filozof Seneca prohlašoval, že všem prospívá, pokud čas od času dopřejí uvolnění své duši. A jak zdůrazňoval, odpočinek obnovuje životní sílu a veselá nálada rozežene každý smutek.

JAK SE SPOJIT SE SVOU DUŠÍ

Prostředníkem pro spojení s vlastní duší je dle andělů vaše intuice. Vede vás a zprostředkovává vám vhledy, které prozrazují, co si vaše duše přeje. Využívejte sílu meditace, krystalů, zklidnění svého nitra. Kdykoli můžete, využijte času a věnujte ho sami sobě. Někomu pomůže sport, jinému odpočinek, dalšímu procházka parkem. Bezprostřední pocity, emoce, které k vám náhle začnou přicházet, jsou promlouváním vaší vlastní duše.

Největším nepřítelem duše je strach. Často je hlas duše utlumován přejídáním, někteří ve snaze dosáhnout pomíjivé “sladké nevědomosti” utápějí sebe i svou duši nezdravě v alkoholu.

Ke své duši má každý neustálý přístup. Veškeré informace o ní si nosíte nad svou hlavou, v oblasti čakry “Hvězda duše”. Ta následuje po Korunní čakře. V čakře Soulstar si u sebe nosíme záznamy o našich minulých životech, o našem aktuálním pozemském plánu i budoucích inkarnacích naší duše. Čakra Hvězda duše je domovem naší duše.

Nejlepším lékem pro duši je laskavost, oceňování a životní nadhled. Nezapomínejte sami na sebe, své potřeby, svá přání. Společně se svou duší dokážete naplnit všechna svá přání. Jak? Přijetím sebe sama, svého pozemského poslání a udržení si pozitivního přístupu k životu. Andělé vás vždy podporují, motivují a láskyplně doprovázejí. Nikdy nejste na nic sami.

Speciální andělská konzultace prostřednictvím Skype či Facebook Messengeru

Objevte více.

Eva Laštovičková

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Autorka andělských meditací. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”

SDÍLENÍ ČLÁNKU

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zaujalo Vás toto čtení? Objevte další zajímavosti ze světa zázraků.

Pro vkládání komentářů je nutné, abyste se přihlásili ke svému facebookovému profilu.