Přeskočit na obsah

ANDĚLSKÉ RADY

andělské rady

Speciální andělská konzultace prostřednictvím Skype či Facebook Messengeru

Již jedenáct let se profesionálně věnuji předávání andělských vzkazů a poselství. Velmi ráda budu prostředníkem, který Vás propojí s anděly a předá andělské odpovědi.

Andělé mají v těchto dnech speciální poselství také právě pro Vás. Získejte odpovědi na otázky, o kterých neustále ve svých myšlenkách přemýšlíte. Spojení s anděly Vám přinese nové možnosti a řešení. Pocítíte opět vnitřní klid, objevíte nové příležitosti. Podíváte se na svou životní situaci z jiného úhlu pohledu. Nebuďte na svá trápení sami. Získejte z pohodlí Vašeho domova okamžité odpovědi a vedení, jak dál.

ZEPTEJTE SE ANDĚLŮ

Nejčastěji konzultujete:

Jak se vypořádat s odchodem milované osoby? Ptáte se andělů na nejbližší zemřelé, zda jejich duše již našla klid a jsou na správném místě.

Jak pracovat se smutkem z odchodu nejbližší osoby?

Často Vás trápí výčitky, že jste něco udělali špatně nebo jste mohli udělat lépe. Postarat se ještě více či lépe o své nejbližší před jejich odchodem.

Kam odešla dušička nenarozeného dítěte?

Co můžete udělat, aby přišla dušička děťátka do pozemské roviny?

Žádáte anděly o duchovní vhled do situace, když se nedaří otěhotnět.

Ptáte se na svého partnera duše, životní poslání, jaká aktuální a důležitá poselství pro Vás andělé mají? Zda přijde ještě někdy nová láska do Vašeho života?

Probíráte pocity, které ve vztahu vnímáte. Emoce, které ve Vás chování druhé osoby vyvolává.

Konzultujete rodinné záležitosti, pracovní možnosti, na co se zaměřit a kam se posunout dál.

Jak ještě více porozumět svým dětem, jak vnímat jejich projevy a zlozvyky. Jak rozvíjet jejich talent a nadání.

Objevujete prostřednictvím andělů své dary, duchovní nadání, dovednosti.

Učíte se s anděly komunikovat.

andělské rady

KAŽDÁ OTÁZKA JE VELMI DŮLEŽITÁ

Odpovědí se nemusíte bát. Andělé vždy láskyplně sdělují pravdu. Konzultace s anděly je vždy velmi příjemná, přátelská, uvolňující a přinášející nové možnosti a řešení.

Speciální andělská očista Vašeho domova od nízkých energií, entit a dalších nežádoucích duší. Andělská harmonizace probíhá na dálku, když není u Vás nikdo doma. Popíšu Vám, jaká energie byla u Vás doma před očistou. Které místnosti byly nejvíce v obležení nízkých energií. Rozdíl před očistou a po očistě je vždy velmi znát. Bude se Vám lépe spát a nebudete u Vás doma již více rušeni nežádoucími návštěvami, které narušují Váš osobní prostor.

VAŠE ZKUŠENOSTI S ANDĚLSKÝM POSELSTVÍM

"Ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za včerejší andělskou konzultaci. Cítím se po ní daleko lehčeji a je mi uvnitř daleko lépe. Večer před spaním jsem si několikrát pročítala vše, co jsem si napsala...mám úsměv nejen na tváři...no prostě díky, díky, díky za vše a za to, že tu jste pro nás." 🙏
paní Martina
"Velice Vám děkuji za vhledy od andělů :-);-). Jsem moc ráda, že jsem Vás viděla a slyšela."
avatar
paní Magda
"Dobrý den, děkuji za krásná a upřímná slova od andělů. Ráda se k Vám opakovaně vracím. Od našeho prvního setkání jsem ušla statisíce kilometrů na své cestě. Velmi si vážím, že Vás mám s anděly v zádech. Děkuji za vše."
avatar
paní Šárka

Nabídka je pouze pro vážné zájemce, kteří jsou připraveni láskyplně naslouchat, posunout se a brát andělské setkání pro osobní inspiraci. Rozhodnutí a volba je vždy na Vás. Nelze za ni z mé strany přebírat zodpovědnost, jsem pouze profesionální prostředník andělských slov. 💜

Pokud nebude sezení z informačního hlediska odpovídat Vašim představám, nelze za to přebírat zodpovědnost, ani nebude následně vrácena platba, do které se mimo poselství počítá také čas, který se Vám budu s anděly věnovat.

40 minut konzultace přes Skype či Facebook Messenger stojí 1.000,- Kč.

Termín konzultace získáte do týdne.

Očista Vašeho domova činí 1.000,- Kč.

Napište mi, domluvíme se.

Děkuji za Vaši důvěru a budu se těšit na milou spolupráci.

Mgr. Eva Laštovičková

Poznámka: Terapie nenahrazuje odbornou lékařskou pomoc. Konzultace se účastníte dobrovolně. Máte plně zodpovědnost sami za sebe, za své myšlenky, vnitřní rozpoložení a činy. Při objednávce souhlasíte s těmito podmínkami.

Platba se provádí předem na účet.

KONTAKTUJTE MNE

Eva Laštovičková

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Autorka andělských karet, motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”