ANDĚLSKÉ KARTY

ANDĚLSKÁ ZNAMENÍ

33 vykládacích andělských karet
podrobný textový návod
videoprůvodce zdarma

Andělské karty “Andělská znamení” Vám zprostředkují odpovědi v oblasti vztahů a partnerství. Pomoc andělů v lásce prostřednictvím karet přináší výsledky při hledání partnera duše. Karty dovedou odpovídat také na otázku peněz. Spojíte se s energií hojnosti. Naši andělé strážní v kartách posílají odpovědi na všechna důležitá životní témata.

Pracovat s nimi zvládne úplně každý.

Tento jedinečný duchovní nástroj Vás upozorní na přítomnost negativních energií, které Vám zároveň andělé pomohou vyčistit.

Z karet se dozvíte, na co se aktuálně zaměřit, jaký je Váš další krok na cestě za Vaším přáním. Získáte vedení po očistné cestě rodových linií. Promluví k Vám i Vaše vlastní duše se sdělením, co si přeje.

Andělské karty Vás propojí s tou nejčistější energií. Získáte návod, jak uchopit svou citlivost a ochraňovat své nitro. Pomoc od andělů je nablízku.

Andělé Vám pohlídají vitalitu Vašich čaker. Promluví k Vám Vaše vnitřní dítě. Budete vedeni k odpuštění. Objevíte své životní poslání. Dozvíte se, zda je blízko dušička nenarozeného dítěte.

Karty umožňují pracovat na sebepoznání, zlepšovat intuici a podporovat sebevědomí. Odpoví na všechny Vaše dotazy. Naučte se komunikovat s anděly prostřednictvím andělských karet na míru. Podrobný návod a vedení garantuje úspěch.

Najděte životní cestu

Zažijte energii zázraků

Splňte si svá přání

Ochrana energie a domova

Přitahování hojnosti

Klíč k lásce a vztahům

Balíček andělských karet Vás fyzicky propojí s energií Univerza. Jde o zážitek, který se nedá nahradit zkratkovitým a neosobním online vykládáním karet, které zprostředkovávají automaty.

Andělské karty Vám prozáří všední dny. Získáte podrobný textový návod a videoprůvodce.

Každý den nové poselství, nová informace od Vašich andělů.

Počet karet odkazuje na vysokou energii podpory nanebevzatých mistrů.

Sada 33 magických karet může být Vaše za cenu, která se rovná tříminutovému telefonátu do online věštíren. Karty “Andělská znamení” nevěští a náhodně netipují budoucnost, ale láskyplně přinášejí péči, ocenění a andělské rady. Do Vašeho života vstoupí vedení, andělská první pomoc.

Pokud jste si někdy kladli otázku “co mi radí andělé”, právě jste našli ten pravý nástroj, který přináší odpovědi.

Andělské karty mohou být také úžasným darem. Věnujte energii zázraků Vašim blízkým.

Svěřte se do péče andělů – dostanu Vás tak blízko, jak jen to jde.

 

VAŠE ZKUŠENOSTI S KARTAMI

"Vaše karty jsou úplně WOOOW, jsem nadšená! Dozvěděla jsem se od Vás z videoprůvodce tolik nových a nesmírně cenných informací. Budu se k tomu návodu často vracet, je to OBROVSKÁ PŘIDANÁ HODNOTA. Některé věci, co jsem se od Vás dozvěděla, pro mě mají nevyčíslitelnou cenu."
paní Lenka
"Zásilka mi přišla v pořádku a andělské karty jsou úžasné. Denně je používám a moc mi to pomáhá, hlavně kvůli mojí stresové práci. Váš návod je velice pěkný a srozumitelný. Děkuji Vám, že jste!!!"
avatar
paní Ivana
"Karty dorazily v pořádku a jsou úžasné. Už se těším, až si na ně udělám čas a budu si je moci pořádně užít, jak se budeme seznamovat."
avatar
paní Anna
"Kartičky mi byly včera v naprostém pořádku doručeny. Došlo i k prvním seznamování a ladění. Jsou úžasné. Děkuji za rychlé dodání a péči."
avatar
paní Petra
"Dnes mi došlo, jak ty Vaše andělské karty jsou se mnou trpělivé - dokola mi chodí stejná karta - dokud nepochopím. Je to úžasné."
avatar
paní Iva
"Karty jsou nádherné a mám z nich obrovskou radost."
avatar
paní Andrea

Karty Andělské naděje jsou úžasným duchovním nástrojem, který Vás láskyplně povede. Není v nich vyobrazena žádná negace či kritika, jelikož andělská péče vždy vede k tomu, že životní obtíže se mají řešit pozitivně a ve formě laskavého přístupu.

Dar pracovat s energiemi a kartami máme všichni. Někteří z nás mají tuto dovednost rozvinutou a lépe vytrénovanou, s kartami “Andělská znamení” však zvládne souznívat skutečně každý.

Obdržíte speciálně vytvořený textový návod. Jako extra bonus pak dostanete trvalý přístup k podrobnému videoprůvodci, ve kterém Vás povedu.

Chcete zjistit, jaká poselství pro Vás mají andělé? S Andělskou nadějí to nikdy nebylo jednodušší.

Karty vznikly pod záštitou nanebevzatých mistrů.

S andělskými kartami Andělské naděje můžete pracovat na mnoho způsobů. Vytáhněte si každý den pro radost jednu kartu a zjistěte, co Vám chtějí andělé sdělit. Přejete si učinit propracovanější a delší sezení? Ani to není s “Andělskými znameními” žádný problém.

andělské karty

JAK ANDĚLSKÉ KARTY VZNIKLY

V létě 2019 jsem od andělů obdržela jasné poselství: “Udělej karty!”

Moje reakce tehdy byla: “Přátelé, andělské karty? Jak to mám asi udělat? To nebude jen tak.” Byla jsem z této informace velmi překvapená. Hlava mi začala šrotovat naplno, jaké jsou možnosti, jak bych vše mohla uchopit. Došla jsem k závěru, že to není reálné. “Možná později v životě, ale teď ne,” myslela jsem si.

Andělé se jen tak nikdy nevzdávají. Vždy mají láskyplnou trpělivost a dokola opakují své vedení. Slýchávala jsem často znovu a znovu: “Udělej karty, které budou fungovat jako pomoc od andělů na každý den.”

Postupem času jsem se rozhodla, že tuto informaci přestanu odmítavě ignorovat. Přijala jsem ji, i když jsem neměla naprosto žádné ponětí, jak celý projekt zrealizovat.

Vše se v mém nitru pralo. Jak vše udělat, uchopit? Nejsem výtvarně nadaná. Kreslím si pro radost. Mým osobním darem je můj hlas. Mou specializací je mluvený projev, práce se slovy, jejich profesionální interpretace. Tento dar naplňuji například v našem Meditačním klubu a při terapiích.

Na karty jsou potřeba především obrázky se správnou energickou vibrací. Po celou dobu téměř deseti let, kdy profesionálně s anděly pracuji, jsem se kolem sebe rozhlížela, ale žádná grafika či styl vyobrazení mne nikdy neoslovoval. Jsem od přírody perfekcionista. Když se do čehokoli pouštím, potřebuji vše maximálně řídit a dosáhnout nejlepšího možného výsledku. To jsem u realizace karet nevnímala.

Když jsem tehdy anděly požádala, ať mne vedou, začaly se dít věci. Přicházela ke mně inspirace, nové možnosti, které dříve nebyly vůbec vidět. Krok za krokem se začala ukazovat cesta, jak by andělské karty mohly vzniknout. Dala jsem si s anděly prostor a čas, abych mohla vše do detailu přesně realizovat.

Ráda bych poděkovala mému partnerovi duše, který byl přímo u toho. V průběhu celého roku se při tvorbě karet často stávalo, že po celý den nebyl prostor pro teplé jídlo. Měla jsem v hlavě silnou vizi, jak vdechnout život originálním autorským kartám, které budou připraveny přesně zprostředkovávat komunikaci s anděly. Grafický návrh karet vytvořil můj partner. Jsou zárukou čisté tvůrčí energie, která spojuje s anděly a energií zázraků.

podpis

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Autorka andělských karet, motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Zakladatelka Meditačního klubu Andělské naděje. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”