Přeskočit na obsah

Zemřel, ale poslali ho zpět. Smrt duše, která zažila návrat z nebe

návrat duše po smrti
Když přicházíme na svět, máme před sebou spoustu předem stanovených cílů. Stává se, že tento náš osud bývá neplánovaně přerušen a smrt se začne o slovo hlásit příliš brzy. V takovém případě dokážou andělé zasáhnout a vrátit duši do pozemské sféry. Proto někteří lidé vědí, jaké je "zažít vlastní smrt". Jeden takový příběh mám povolení s vámi sdílet.

SMRT DUŠE

Pokud se z nebe vrátíte zpátky, dostáváte novou šanci proměnit svůj pozemský život. Najít své životní poslání. Může to také znamenat, že máte na Zemi ještě úkol, který je potřeba dokončit. Ačkoliv to zní neuvěřitelné, ve výjimečných případech se toto jakési nadpřirozeno odehrává. Určitě každého někdy napadlo položit si otázky: Kam směřuje duše zemřelého? Je po smrti skutečně tma, temnota, konec?

Osobní zkušenost s posmrtným životem na vlastní kůži poznala jedna má klientka.

Na terapii přišla osvobodit své vnitřní dítě od rodové tíhy. Chtěla se vypořádat s bloky převzaté z generací. Žena popisovala živou bolest v srdeční oblasti: “Jako by mi někdo zajížděl nožem přímo do srdce. Tato silná bolest mě přepadá bez zjevné příčiny sama od sebe vždy, když jsem ve stresu a pod tlakem. Z lékařského hlediska mám vše v pořádku. Chtěla bych anděly požádat o radu, co by mohlo být příčinou této surové bolesti.”

Andělé předali poselství, že se žena potřebuje uvolnit ze sevření strachu. Měla panickou obavu o zdraví svého dědečka. Klientka se rozpovídala o zážitku mezi nebem a zemí, ze kterého se ještě nedokázala vzpamatovat.

OHROŽENÍ ŽIVOTA

“Dědeček mě vychoval a nahradil mi chybějícího tátu. Měl rád svou zahradu, trávil důchod v přírodě a na čerstvém vzduchu. Staral se o několik koček a další domácí zvířata. Jednoho dne se mu udělalo špatně a byl hospitalizován. Ani po týdnu lékaři nevěděli, co by mohlo být příčinou jeho rychle se zhoršujícího stavu. Dědeček byl rozmrzelý, bez nálady, nemohl se hýbat, postupně o vše ztrácel zájem. Lumbální punkce diagnostikovala neuroboreliózu. Stav se zhoršil, došlo k převozu do jiné nemocnice s lepším vybavením a specializací na pacienty s boreliózou,” vyprávěla klientka.

V nové nemocnici jí bylo sděleno, ať počítá s nejhorším, že je stav dědečka vážný. Zázrak by se sice mohl stát, dědeček prý ale domů po svých nohách již neodejde, bude trvale hendikepován.

Klientka byla ze zprávy šokována. Nechápala, jak je možné, že se stav dědečka tak výrazně zhoršil.

smrt v nemocnici

Vydala se na návštěvu, při které dědečka nepoznala. “Na posteli leželo jen tělo. Nevím, jak to přesně popsat. Byla to prázdná schránka. Dědeček v pozemské rovině již nebyl. Cítila jsem to. Viděla jsem to bezvládné, prázdné tělo napojené na přístroje. Byla jsem zdrcená. Když jsem se vrátila domů, stále jsem hlídala telefon, strašně jsem se bála každého zazvonění. Očekávala jsem telefonát, že je dědeček po smrti. Pod tíhou tohoto stresu ve mě celá situace vyvolala duchovní úvahy. Napadaly mě myšlenky na to, kde je duše po smrti. Podle toho, co jsem viděla, se dědeček již prakticky nacházel na druhém břehu.”

ZÁZRAK PŘIŠEL

Druhý den klientka obdržela šokující zprávu z nemocnice. Nikdo nevěděl, jak je to možné; dědeček se probudil, byl plný energie, elánu, vitality. Zajímal se, kdy půjde konečně domů. Prý by chtěl mít již klid. Popisoval lékařům, že od probuzení vídá různé netradiční výjevy zvířat, které v pozemském světě neexistují. Lékaři vše přisuzovali halucinacím v důsledku užívání léků.

O pár dní později byl dědeček propuštěn z nemocnice, odešel po svých. Lékaři jeho zdravotní proměnu označili za zázrak. Klientka měla velkou radost. Jak ale uvedla při terapii, od té doby to již nebyl ten dědeček, kterého znala. Jak jsme se celému příběhu prostřednictvím andělské terapie věnovaly, vyšlo najevo, že byl z nebe vrácen zpět do pozemské roviny. Vnučka při sezení potvrdila, že v prvních dnech po návratu domů byl dědeček velice rozmrzelý – až protivný. Měl evidentně problém se aklimatizovat zpět do pozemské roviny.

Z dědečkova záludného chování klientka vyvozovala, že za sebou musel mít nějaké těžko popsatelné zážitky mimo své fyzické tělo. Jelikož se sama jako dítě obávala nejasností kolem konce lidského života, snažila se dědečka rozpovídat nejrůznějšími dotazy. Kde je duše po smrti? Co je po smrti? Jak to vypadá v nebi? Kam odchází duše? Skutečně do Univerza? Jaké je umírání a smrt?

Nešlo o necitlivou zvídavost. Klientka se láskyplně snažila získat od svého dědečka zprávu o tom, kde jsou duše zemřelých. Koneckonců i lékaři prakticky potvrdili, že přežil vlastní smrt. “Vyprávěla jsem dědečkovi, že duše neumírá, ale směřuje do Univerza za doprovodu andělů. Jde za světlem. Sdílela jsem s ním veškeré znalosti z duchovní roviny. On se ale vždy jen pousmál a nikdy na tyto mé poznatky nic neřekl,” sdělila při terapii vnučka. Andělé situaci vysvětlili tím, že dědeček tehdy neměl povolení o prožitých událostech mluvit. Vnučka u něj prý ale vypozorovala tichý, láskyplný a nevyřčený souhlas o pravdivosti jejího vyprávění o duších.

ÚKOL PRO NAVRÁCENOU DUŠI

Během následujícího období klientka začala mít o dědečka velký strach. Panicky se bála, kdy si pro něj smrt opět přijde. Byla velmi vystresovaná, tou dobou zároveň procházela bolestivým rozchodem. Rozváděla se s manželem, který jí byl nevěrný a odešel za jinou ženou.

Klientka nabyla přesvědčení, že dědeček byl vrácen z nebe do pozemské roviny, aby ji podpořil v těchto těžkých chvílích. Andělé ženu při terapii energicky uvolnili a předali jí poselství, aby si užívala naplno přítomnost a důvěřovala toku života, který bezpečně plyne.

NAKONEC “TO” PŘIŠLO

Po dvou letech se žena ozvala, že dědeček zemřel. Přišla se na terapii za láskyplné péče andělů vypořádat se smutkem. Potvrdila, že jí byl dědeček při rozvodu velkou oporou. Odloučení, vypořádání se s minulostí a nový začátek byl zdlouhavý proces.

Jakmile se vše vyřešilo, dědeček se začal znovu svým chováním proměňovat. Stále se snažil vymýšlet nějaké operace, které by mohl podstoupit. “Vždy jsem mu vše rozmlouvala, protože šlo o zákroky, které nepotřeboval. Cítila jsem, že hledal cestu, jak odejít. Jednou po obědě se mu udělalo velice špatně, byl odvezen sanitkou do nemocnice. Tam si s každým povídal, šel opět po svých, ještě uklidňoval jednoho známého před nemocnicí, který se bál o svou ženu, že bude vše v pořádku. V noci zemřel,” vyprávěla vnučka.

duše ve vesmíru

Klientku dle vlastního přesvědčení tu noc probudilo zablikání telefonu a zvuk informující o obdržení textové zprávy. Byla jedna hodina po půlnoci, ale žádná zpráva na telefonu nebyla. Když se ráno vydala do nemocnice za dědečkem, čekal ji prázdný pokoj. Na jednu stranu byla vnučka ráda, že je dědeček již “doma”, ale přesto ji ztráta blízké osoby velice silně zasáhla. Z úmrtního listu se dočetla, že čas smrti skutečně nastal přesně v minutách, kdy přišlo oznámení textové zprávy.

Andělé ženě předali poselství, že dědeček je v Univerzu na místě, kde má být. Přešel za doprovodu na druhý břeh. Jeho duše nikde neuvízla, nepotřebuje být odvedena. Přišlo také potvrzení, že ono noční upozornění na textovou zprávu bylo poslední rozloučení s dědečkem.

VOLBA DUŠE, NEBO ANDĚLŮ

Když dojde k navrácení z nebe zpět do pozemské roviny, může dle andělů jít hned o několik důvodů. Duše tím mohla získat nebeské poselství, upozornění, aby proměnila svůj životní styl a osobní směřování. Prozření pak bývá všelijaké. V případě klientky měla duše dědečka pomoci v rodině, proto byla vyšší mocí vrácena, aby sloužila a pomohla.

Každý má vždy osobní volbu – a platí to i v nadpozemském světě. Jak říkají andělé, před smrtí je duši ukázán duchovní vhled. Tam se každý dozví, co se bude v pozemské sféře odehrávat po smrti, jak se s odchodem vyrovnají pozůstalí. Duše také zjistí, co by ji případně čekalo, pokud by se vrátila do pozemské roviny. Pak následuje ona volba, při které si duše vybírají svou další cestu. Existují ale výjimky, které andělé potvrzují. Pokud člověk nemá naplněný pozemský životní plán, je jeho duše navrácena bez volby, aby mohla splnit vše, k čemu se před vstupem do pozemské roviny zavázala.

Ze života po životě často přicházejí zprávy, poselství a duchovní poznatky. Přesto je to temné téma, které mnohé straší. Bojí se hovořit o smrti. Andělé sdílejí duchovní poselství: smrt patří přirozeně k životu. Mělo by se o ní otevřeně a přirozeně hovořit.

Závěrem chtějí naši přátelé z Univerza předat poselství všem bez rozdílu: “Již jste smrt alespoň jednou prožili. Zemřeli jste v duchovním světě, abyste se mohli narodit do pozemské roviny. Umíráte v pozemské rovině, abyste se mohli navrátit přirozeně domů. Děje se tak ovšem pouze v okamžiku, kdy nastane Váš čas. Předčasný odchod Vám neumožní dosáhnout vytouženého klidu.” Duchovní svět proto zdůrazňuje, že vztáhnutí ruky na svůj život nikdy nepřináší řešení.

Speciální andělská konzultace prostřednictvím Skype či Facebook Messengeru

Objevte více.

Eva Laštovičková

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Autorka andělských meditací. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”

SDÍLENÍ ČLÁNKU

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zaujalo Vás toto čtení? Objevte další zajímavosti ze světa zázraků.

Pro vkládání komentářů je nutné, abyste se přihlásili ke svému facebookovému profilu.