Mezi nebem a zemí: Hovor z druhého břehu a milovaní ve snech. Je po smrti konec?

andělé a smrt
Odchod milovaných bývá bolestivý. V takových životních situacích míváme často potřebu zůstat s těmito blízkými v kontaktu. Potřebujeme vědět, že "tam někde" jsou v pořádku. Andělé umí zprostředkovat spojení s dušemi, které odešly na druhý břeh. Nejčastěji nás navštěvují ve snech. V této uvolněné formě bytí přijímá většina z nás duchovní návštěvu milované osoby nejsnáze. Duše o sobě ale dávají vědět nejrůznějšími způsoby. Své o tom vědí klientky, které souhlasily s anonymním uveřejněním svých příběhů.

Jak se vyrovnat se smrtí blízké osoby? Jedna má klientka se velice dlouho vzpamatovávala z odchodu své maminky. Nedařilo se jí žal zpracovávat a uvolnit. Pomohl až sen, ve kterém viděla maminku radostnou, veselou, vitální. Návštěva duše byla odlehčená, povznášející. Maminka sdělila, že s rodinou zůstává nadále propojena. Po krátkém setkání odešla a sen skončil. Klientka si po tomto intenzivním zážitku nechala udělat tetování, které zachycuje nadpozemské spojení. Také tento přístup může být jedním z řešení, jak se vyrovnat se ztrátou blízkého.

NETRADIČNÍ ROZLOUČENÍ

Stává se, že naši blízcí odejdou náhle. Takový odchod je pro mnohé z nás obtížné vstřebat.

Manžela jedné mé klientky bohužel zasáhla zdravotní příhoda neslučitelná se životem. Zemřel přímo v práci, znenadání. Poté, co prvotní šok odezněl, bylo ženě bylo velmi líto, že se nestihla rozloučit. Přestože nebyla nijak duchovně založena, rozhodla se, že požádá anděly o pomoc. Při terapii si přála vědět, zda je manžel v pořádku. Andělé jí předali poselství, že se s ní manžel sám spojí. Klientka si touto informací bezprostředně po předání nebyla zcela jista.

Jak mi žena později vyprávěla, netrvalo dlouho a uprostřed noci ji probudil zvonící mobilní telefon. Na displeji svítil kontakt se jménem jejího muže. Když přijala hovor, na druhém konci bylo slyšet šumění a různé ruchy pocházející z dálky. Po chvilce spojení vypadlo a hovor byl ukončen.

Druhý den nemohla klientka myslet na nic jiného. Zavolala proto operátorovi a žádala vysvětlení. Jak bylo možné, že jí volalo číslo manžela, který byl již po smrti? Na centrále jí bylo sděleno, že operátor žádný hovor neeviduje. Mezi přijatými hovory v historii mobilního telefonu však byl telefonát patrný. Klientka si dokonce byla schopna hovor vybavit do posledního detailu. Po této události vstoupil do nitra mé klientky větší klid. Dokázala se o trochu lépe vypořádat s šokem, že její muž již není.

Od manželova skonu doma hořela každý večer svíčka. Jednoho dne ji žena ponechala na bezpečném místě bez dozoru a šla se věnovat jiné aktivitě do vedlejšího pokoje. Po čase se vrátila do kuchyně a nevěřila vlastním očím. Na stole, kde svíčka hořela, bylo z vosku psacím písmem napsané manželovo křestní jméno.

svíčka

Nebylo to všechno. Ženě se dostalo i třetí návštěvy. Jednoho večera vzpomínala na svého manžela u rodinných fotografií. Bylo to v obývacím pokoji, kde se svým mužem sedávala. Najednou se sama od sebe zapnula televize. Zrovna v okamžiku, kdy se živě vysílalo fotbalové utkání. Právě tento sport přitom její manžel rád sledoval.

Po těchto zkušenostech bylo nutné si s klientkou vyjasnit, že tyto signály mají pozitivní charakter. Šlo o hovory s duší zemřelého, jakýsi vzkaz, že je její milovaný v pořádku. Žena si vážila, že měla možnost se s mužem rozloučit, přestože to byl velice netradiční způsob.

V NEBI ROZDÁVAJÍ ČOKOLÁDU

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak duše v Univerzu tráví “volný čas”? Vypadá to totiž, že v nebi se jí a jsou zde i sladkosti. Známé bestsellerové autorce Therese Cheung svěřila svůj osobní příběh žena jménem Alex. Odbornice na paranormální jevy sdílela výjimečné poselství na konci letošního února na své facebookové stránce.

Alexin dědeček prodělal mozkovou příhodu. V nemocnici byl 27 dní, nemluvil a jedna strana těla mu bohužel ochrnula. Bojoval statečně. Nakonec svým komplikacím podlehl. Noc po pohřbu se Alex o dědečkovi zdálo. Ve snu viděla jasné bílé světlo, na jehož konci stál právě dědeček. “Byli jsme každý na jedné straně tohoto světla. Nemohli jsme se k sobě přiblížit a mluvili jsme spolu v myšlenkách. Viděla jsem, že dědeček stojí ve frontě. Před ním i za ním byli lidé. Byl oblečený do bílého oblečení,” uvedla Alex. Dědeček jí ve snu řekl: “Starají se tady o mne dobře. Dokonce je tady i čokoláda.”

Nutno dodat, že Alexin předek měl v pozemské rovině čokoládu vždy velmi rád. Vnučka s radostí získala poselství, že je dědeček na dobrém místě. Kdykoliv se od té doby cítí smutně, vidí před sebou proletět motýla.

ZEMŘELÉ DUŠE SE NESTÁVAJÍ ANDĚLY

Kdykoli ve svých myšlenkách pomyslíte na své nejbližší, kteří odešli, jde o znamení, že jsou s vámi. To je poselství, které andělé potvrzují. Zároveň dodávají, že nejde o špehování vašeho soukromí z druhé strany. Dle andělů duše zemřelých vnímají pouze vaši osobní záři. Díky tomu o vás vědí a mají přehled o tom, jak se vám daří.

Po smrti se blízcí nestávají vašimi andělskými průvodci. Jde bohužel o častou mýlku, při které si pozůstalí myslí, že se jejich milovaní zemřelí stávají jejich strážnými anděly. Univerzum toto vyvrací. Vaši nejbližší vám z druhého břehu můžou zajisté energicky pomáhat – pokud budou souhlasit. Dostává se jim možnosti stát se vašimi duchovními rádci. Některé duše však po náročném pozemském životě potřebují prostor, klid a čas pro osobní regeneraci. Proto si raději volí osobní klid. Na to nakonec poukazuje další příběh.

NĚKTERÉ DUŠE NECHTĚJÍ BÝT RUŠENY

Citlivá žena, velmi pohlcená smutkem, se přišla na andělskou terapii vyrovnat s odchodem své babičky, která ji vychovala místo maminky. Obě ženy spolu měly velmi blízký vztah. Klientka chtěla požádat anděly o podporu a vedení, jak se vyrovnat se zármutkem a poselstvím, kterého se jí ve snu dostalo.

Šlo o sen, ve kterém babička zářila. Vypadala mladě, jako by jí bylo kolem třiceti let. Vzkázala klientce, že se má dobře, že je v pořádku. Chtěla, aby jí byl dopřán prostor bez dalšího kontaktu. Má klientka tuto zprávu velice těžce nesla. Pomyšlení, že bude muset nechat babičku odejít bez dalšího spojení, bylo nesnesitelné. Andělé mladé ženě pomohli tyto bolavé emoce uchopit. Vysvětlili jí, že babička potřebuje prostor a klid, aby si její duše mohla odpočinout od pozemské zátěže.

NÁVŠTĚVU MŮŽETE ODMÍTNOUT

Při odchodu duší našich blízkých může docházet k situacím, které nejsou zcela žádoucí. Společně s klientkou jsme jednou řešily nepříjemný zážitek. Zemřela jí babička, která s ní neměla nejlepší vztah. Nerozuměly si, nenavštěvovaly se. Každá z žen měla o životě jinou představu a jejich setkávání skončilo vždy nepochopením a emoční roztržkou.

Když babička zemřela, klientka cítila, že se s ní bude chtít spojit. Jednoho večera usínala a probudilo ji intenzivní bušení na sklo okna její ložnice. Bydlela přitom v pátém patře, navíc na straně, kde nejsou žádné balkóny. Nejdříve se vyděsila, povolala na ochranu archanděla Michaela. Intuitivně jí poslal informaci, že jde o duši zesnulé babičky. Žena se ocitla před přirozenou volbu, zda návštěvu babičky přijme, či nikoliv.

Návštěvu nakonec odmítla. Vnitřně cítila, že má vše ve vztahu k babičce srovnané a není důvod k setkání. Na terapii si klientka následně ověřovala, zda vnímala vedení archanděla Michaela správně. Návštěvy z nebe skutečně nemusíte přijímat. Vždy je vám ponechána osobní volba. Nejste k ničemu nuceni, ani vázáni.

CO JE NAŠÍM CÍLEM?

Odchod našich nejbližších je jednou z největších životních zkoušek. Naše duše přicházejí na svět, aby se zde učily a nadále se rozvíjely. Někteří citliví lidé se s pozemskou tíhou, úkoly, tlaky a stresem vyrovnávají velmi složitě. Mají pocit, že je jejich křehké nitro zavalováno starostmi všeho druhu. Přemýšlejí o úniku.

Je důležité říct si o pomoc. S důvěrou a odvahou se otevřít odbornému vedení. Najít si lékařského průvodce, který pomůže. Postavme se čelem svým chmurám. Dle andělů si všichni bereme své bolesti s sebou, neutečeme před nimi.

Do nebe, do klidu, lehkosti a k čokoládě se dostávají ti, kteří odešli přirozeně v momentě, kdy nastal jejich čas. Pozemský život má velkou cenu. Každá duše má své mimořádné poslání. Rozvíjí se a učí. Naplňujeme vyšší smysl, kvůli kterému jsme energicky dorazili obohatit pozemský prostor. Každá duše je “tady dole” na návštěvě a navrací se domů. Ale až ve chvíli, kdy nastane přirozeně její čas.

Andělské dárky, které potěší duši a pohladí srdce.

Objevte více.

Eva Laštovičková

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Autorka andělských meditací. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”

SDÍLENÍ ČLÁNKU

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zaujalo Vás toto čtení? Objevte další zajímavosti ze světa zázraků.

Pro vkládání komentářů je nutné, abyste se přihlásili ke svému facebookovému profilu.