Když lidé vidí anděly. V jaké formě se přátelé z Univerza zjevují?

anděl na obloze
Jak se zjevují andělé? Tyto bytosti světla s námi komunikují, posílají láskyplná poselství, vedení, ochranu i podporu. Každý den dávají o svých službách a nabídce pomoci vědět. Posílají andělská znamení. Přátelé z Univerza se s lidmi spojují pomocí celé řady komunikačních cest. Některé z nich jsou skutečně dechberoucí. Ráda bych s vámi sdílela skutečné příběhy o setkání s anděly.

Andělská přítomnost zachycena na fotografii. Unikátní pozdrav z nebe. Umělecký fotograf Jiří Svoboda zdokumentoval snímek anděla začátkem října roku 2019 ve Spojených státech amerických na veřejné pláži u romantického městečka Carmel-by-the-Sea.

Autor snímku popisuje atmosféru, při které fotografie vznikla: “Městečko samotné má jedinečnou atmosféru. Staré nízké domky jako z pohádky, žádné pouliční osvětlení ani žádné obchodní řetězce, jen galerie, kavárny, stylové restaurace a výjimečné ubytování, spousta stromů a mořský vánek. Každý večer se scházejí lidé na pláži, aby pozorovali západ slunce. I my jsme se tam vydali, abychom si světelné představení vychutnali. Byl to poslední večer před naším odletem zpět do ČR. Lehnul jsem si do prohřátého písku s mobilem v ruce. Když se začalo slunce na obzoru nořit do mořské hladiny, vstoupil mi před objektiv jeden ze zdejších přímořských ptáků. Začal jsem věnovat pozornost jemu, protože mi přišlo zajímavé ho mít v kompozici se zapadajícím sluncem. Když jsem takto pořídil sérii několika snímků a podíval se na ně na displeji mobilu, zjistil jsem, že kromě ptáka se na fotkách zjevil i nádherný a zřetelně viditelný Sluneční anděl. Jako by chtěl říci – jsem tu s vámi, chráním vás, abyste se v pořádku vrátili domů,” uvedl k úžasnému zážitku Jirka Svoboda Fotograf.

sluneční anděl

foto: Jiří Svoboda

ANDĚL, KTERÝ SE NECHAL VYFOTIT

Není to jediný příběh, při kterém se podařilo andělskou přítomnost zdokumentovat. Podobná andělská znamení lze pozorovat i jinde. Denise Linn, známá autorka a uznávána učitelka v oblasti osobního rozvoje, sdílela během letošního února na svém facebookovém profilu zážitek své kamarádky Debbie. Ta pracovala jako zdravotní sestra.

Jedna její pacientka, která byla již na odchodu, při čekání na své poslední vydechnutí opakovala dokola právě Debbie, že vidí v rohu místnosti anděla. Debbie nic neviděla. Na přání své pacientky vzala fotoaparát a roh místnosti, kam pacientka ukazovala, vyfotila. Příběh pochází z éry před chytrými mobilními telefony, kdy se fotilo pouze na film. Po jeho vyvolání byla zdravotní sestra překvapena, co viděla. Na fotce byl vyobrazený anděl. Někdo by mohl prohlásit, že jde pouze o náhodu či anomálii. Denise Linn si ale pevně stojí za tím, že na fotografii je vyobrazený anděl.

ANDĚLSKÉ PÍRKO JAKO POZDRAV

Existují nejrůznější způsoby komunikace s anděly. Oni sami nejčastěji posílají andělská znamení prostřednictvím pírek. Když jsem před časem aktualizovala novinky na svých webových stránkách, nechali mi v pracovně andělské pírko. Bylo to na začátku dubna, kdy často pršelo. Okno bylo celou dobu zavřené. Jak se pírko do místnosti dostalo, se nedá logicky vysvětlit. Šlo o zázrak a ukázku andělských neomezených možností v přímém přenosu.

Kdykoli uvidíte pírko, posílají vám pozdrav vaši andělé. Pro svá poselství používají také andělská čísla. Kdykoli uvidíte zajímavou číselnou kombinaci na hodinách, při placení u pokladny, při zadávání číselné kombinace během online platby, andělé vás vedou a žádají si vaši pozornost.

andělské pírko

ANDĚLÉ JAKO OSOBNÍ BODYGUARDI

Jedná má klienta měla strach jezdit sama autem. Nevěřila si a cítila, jak ji vždy pohlcuje strach a panika. Při andělské terapii obdržela následující vedení. Vždy, když pojede někam autem, zbývající prázdná místa v autě obsadí andělé ochrany, kteří ji budou po cestě ochraňovat a strážit. Pokaždé si také měla představit, jak je celé auto zahaleno do energické ochrany fialové barvy.

Po čase mi klientka napsala, že je z cestování s anděly nadšená. Cítila se sebejistě, přestala se bát. Naplno si uvědomila, jak je auto zaplněno nebeskou ochranou a laskavými anděly. Dokonce se jí již dvakrát stalo, že do jejího auta narazil jiný vůz. Ani jednou to nebyla vina klientky. Šlo o chybu jiného řidiče při couvání nebo o nedání přednosti. Nejen klientka, ale i svědci nehody byli v obou případech značně překvapeni, že se jejímu autu nic nestalo. Přestože se ozvala velká rána, na jejím autě nikdy nebylo ani škrábnutí.

Tato metoda “cestování s anděly” má dopomoci klidu a vyrovnanosti ze strany řidiče a v žádném případě nezaručuje jízdu bez nehod. Obezřetnost a dodržování pravidel silničního provozu je vždy na prvním místě.

KOMUNIKUJTE S ANDĚLY JAKO S PŘÁTELI

Jak komunikovat s anděly? Jednoduše si je přizvěte do svého života. Stačí se k nim chovat jako ke svým nejlepším přátelům. Přijdou, budou vás ochraňovat, jistit a vést. Respektují právo svobodné volby, proto je důležité anděly nezapomenout požádat. Přirozeně, s úctou a vděčností také poděkovat. Andělé nenaruší váš život a osobní volbu, pokud vám nehrozí nějaké velké nebezpečí. Při této skutečnosti předávají jasná a důrazná vedení. Vyplatí se jim vždy naslouchat.

Někteří lidé k andělům směřují své výčitky a obvinění. Kde byli, když došlo k bolavým událostem v jejich životech? Andělé nám pomáhají, jsou nám vždy plně k dispozici. Nikdy je nerušíte, neobtěžujete. Rádi vždy pomůžou. Jsou ale životní události a situace, kterými si má naše duše projít, odžít si je v rámci vyššího vývoje. Naše duše se do pozemské roviny přišla učit a rozvíjet. Andělé vás podpoří, utiší bolest a pomůžou vám, abyste se znovu postavili na nohy. Důležité je za sebe převzít osobní zodpovědnost a pustit se odhodlaně do úkolů, které život přináší. Není to vždy jednoduché. Ale nikdy nejste na nic sami. Na nebeskou pomoc a podporu se můžete vždy plně spolehnout. Pod to se osobně podepisuji.

Andělské dárky, které potěší duši a pohladí srdce.

Objevte více.

Eva Laštovičková

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Autorka andělských meditací. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”

SDÍLENÍ ČLÁNKU

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zaujalo Vás toto čtení? Objevte další zajímavosti ze světa zázraků.

Pro vkládání komentářů je nutné, abyste se přihlásili ke svému facebookovému profilu.