Přeskočit na obsah

Když andělé mění životy: Objevte hluboký svět bez starostí

meditace
Andělská meditace je formou relaxace, která lidem přináší přímé propojení s Univerzem. Pro tento účel byl v lednu 2019 založen Meditační klub Andělské naděje. Dostala jsem tehdy přímý pokyn od andělů, aby taková služba vznikla. S radostí a pokorou mohu s odstupem času potvrdit, že členové klubu mají spoustu pozitivních zkušeností. Řízená meditace, kterou je provázím, jim bez nadsázky mění pohled na každodenní problémy, starosti a pracovní povinnosti.

Andělská meditace zprostředkovává jedinečné naladění na nádhernou energii Univerza. Jde o unikátní kombinaci řízeného textu, který dostávám přímo od andělů, originální a na míru složené hudby a zpracovávání aktuálních témat. Výsledek přináší posluchačům do nitra božský klid. Jak zjistíte, není to zdaleka všechno.

ZNOVU SE NAJÍT BĚHEM NĚKOLIKA MINUT

Jedna má klientka byla velice ovlivněna strachem z koronaviru. Cítila, jak je pohlcována neklidem. Vědomě věděla, že se ona i její nejbližší okolí chová zodpovědně. Přesto na ni tlak doléhal. Cítila, že se bojí o život, doléhala na ni panika. Obrátila se na anděly s prosbou o pomoc. Univerzum předalo jasné sdělení, podle kterého žena měla do svého života začlenit více relaxace a odpočinku.

Po čase se rozhodla, že vyzkouší mé meditace. Velice mne potěšilo, když mi po své první meditaci napsala, že se nestačila divit, jaký klid jí při poslechu vstoupil do nitra. Pocítila úlevu, andělskou přítomnost a pocit bezpečí. Jak žena uvedla: “Prožila jsem velké osvobození. Byla jsem šokována, že stačí jen poslouchat a nechat na sebe působit meditační slova a hudbu. Našla jsem zpět samu sebe za pouhých osm minut.”

MEDITACE A STRACH O PENÍZE

Pravidelné meditování proměňuje vaši osobní energii. Strach se rozpustí, dostaví se klid, jistota a lehkost. Proměněná energie následně přitahuje další pozitivní energii v okolí. Proto je důležité pečovat o osobní nastavení ve vašem nitru.

Dle mých zkušeností meditace pomohla například uvolnit také strach o peníze. Jedna z mých klientek se bála o svou pravidelnou výplatu. Cítila, jak ji strach pohlcuje a ovládá. Žila v každodenním stresu, přestože k tomu neměla důvod. Bála se předem, co by bylo, kdyby přišla o práci. Byla v neustálém napětí a cítila, jak se ji strach snaží pohltit. Také ona vsadila na Meditační klub.

Jak mi žena napsala, již po poslechnu první meditace začala vnímat velké vnitřní osvobození. Vstoupila do programu přesně v okamžiku, kdy byla na řadě andělská meditace hojnosti a ocenění. Načasování bylo naprosto ideální. Náhoda? Nemyslím si. 😊

Jak se žena svěřila, začala si meditaci jako svou osobní mantru pouštět do sluchátek cestou do práce i z práce. Své pracovní povinnosti si najednou více užívala, jako by zářila. Tato proměněná energie přinášela ženě drobné množnosti přivýdělku, které jí najednou začala práce umožňovat. Dříve tyto příležitosti dostávali jiní pracovníci. Za pomoci andělů a meditační praxe si klientka osvojila práci s energií. Díky osobní proměně a vyzařování pozitivních vibrací do svého okolí pak na sebe reakce v podobě zlepšení platových podmínek nenechala dlouho čekat.

meditování

ENERGICKÉ DOBITÍ NA MATEŘSKÉ

Další má klientka poskytla laskavé svolení k tomu, abych jejími slovy ostatním popsala, jak Meditační klub funguje pro novopečenou maminku: “Meditace jsou každý týden mou osobní odměnou. Vždy se těším, až se na chvilku odpojím od mateřských povinností a užiji si chvilku pro sebe. Vracím se k svému děťátku a manželovi s novou energií. Můj muž vždy říká, že se mu ani nechce věřit, že by poslech jedné meditace dokázal takové kouzlo. Vždy říká, že se mu do obýváku vrátila nová žena.”

PROČ VZNIKL MEDITAČNÍ KLUB

Často jste se na anděly obraceli s dotazem, jak se naučit ještě lépe pečovat o svou osobní energii. Citlivost je dar. Je potřeba se o ni starat a podporovat ji. Někteří lidé ve svém okolí velmi silně vnímají cizí energie, které do sebe doslova nasávají a jsou jimi následně pohlcováni.

Dostávám dotazy, co je možné udělat pro osobní stabilitu a energickou ochranu. Archanděl Michael pokaždé doporučuje meditování jako největší osobní hygienu pro duši. Občas v takové situaci od lidí přichází zaleknutí a nejistá reakce. Někteří klienti nevědí, jak správně meditovat, jak meditování uchopit, jak by vše mělo vypadat, aby se dosáhlo chtěného výsledku.

Správné meditování je v případě členů Meditačního klubu velice snadné. Stačí se zklidnit, ztišit svou duši, poslouchat a nechat se vést průběhem řízené meditace. Je to opravdu takto jednoduché.

Řízená meditace osvobozuje z okovů strachu. Stres se rozpustí, energie v nitru se proměňují. Přichází příval nové chuti do života, inspirativní myšlenky. Negativní energie z okolí, které do sebe během dne nasáváme, při meditování odcházejí. Odpojují se negace z médií. Mysl si zarelaxuje a uvolní se od osobního přetlaku a stresu z práce. Meditace dokáže proměnit energii během několika minut.

Nová meditace v Meditačním klubu vzniká každý týden a pokaždé se zaměřuje na jedno unikátní téma. S anděly pak připravuji text, který členové klubu při poslechu vnímají. Pro každou relaxaci je komponovaná nová originální hudba s očistnými motivy, které nikde jinde nenajdete. Hudební složka, kterou pokaždé skládá můj partner duše, andělskou meditaci ještě více umocní. Témata meditací se vážou k aktuálnímu dění a jejich načasování vybírají sami andělé. Stojím za garancí jemnosti, čistoty a andělské energie. Meditace není nijak zatížená výrobním procesem či lidmi v okolí. Je intimní, s čistou energií Univerza a andělské přítomnosti.

Meditace je skvělým duchovním nástrojem, jak uvolnit přetíženou mysl po náročném dni. Pokaždé vás prozáří, obejme vás po celodenním stresu svou hřejivou náručí. Budete se těšit na každou novou meditaci. Podpoříte své sebevědomí, spojíte se s anděly, bude se vám dařit lépe koučovat strach. Stres se postupně rozpustí. Zlepší se také kvalita vašeho spánku. Při hluboké relaxaci si odpočine přetížená mysl, budete se cítit bezpečně a pocítíte naplno andělskou podporu. Budete vnímat řešení, nikoliv překážky. Uzemníte se, budete se cítit klidně, bez ohledu na to, co se děje. Vyladíte své čakry.

Objevte Meditační klub Andělské naděje.

Speciální andělská konzultace prostřednictvím Skype či Facebook Messengeru

Objevte více.

Eva Laštovičková

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Autorka andělských meditací. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”

SDÍLENÍ ČLÁNKU

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zaujalo Vás toto čtení? Objevte další zajímavosti ze světa zázraků.

Pro vkládání komentářů je nutné, abyste se přihlásili ke svému facebookovému profilu.