Přeskočit na obsah

MEDITACE

meditační klub

Aktuální energické téma
Aktuální úplňková meditace
Aktuální andělské poselství
Aktuální harmonizační meditace

PROČ MEDITOVAT

Pravidelné meditování má vědecky prokazatelné blahodárné účinky na lidskou mysl. Skrze ni jsme schopni vnímat okolní svět, ale mnohdy jí nevěnujeme dostatek pozornosti, který si zaslouží.

Existuje řada vědeckých studií, které mapují, jak pravidelná meditace napomáhá lidské psychice v rozvoji vědomí, jasného vnímání, pocitu naprostého klidu a soustředění. Mysl je jako sval. Může se prostřednictvím meditace všechny tyto relaxační výhody postupně naučit přenášet do každodenního života.

Objevte techniku, kterou doporučoval i psychoterapeut Carl Gustav Jung. Mandaly tehdy označoval za “magické kruhy”.

ANDY PUDDICOMBE Z VELKÉ BRITÁNIE, SVĚTOVÝ MEDITATIVNÍ GURU, VE SVÉM UČENÍ ÚVÁDÍ, ŽE MEDITACE JE DOKONALOU PREVENCÍ PROTI STRESU.

CÍLEM JE PŘEDÁVAT MYSLI NÁVYK, ABY TRÁVILA DRAHOCENNÝ ČAS V PŘÍTOMNOSTI, V ROVINĚ “TADY A TEĎ”, KTEROU NELZE NIČÍM NAHRADIT.

andělská meditace

Některé události kolem nás nemůžeme ovlivnit. Ale můžeme ovlivnit, jak se při nich cítíme, jak je vnímáme. Pro tuto dovednost je meditace ideálním učitelem. Nejlepší meditace je taková, která dokáže naši mysl odpoutat od myšlenek a poskytnout nám jedinečný nadhled. Díky němu dokážeme s odstupem hodnotit stres, starosti či úzkosti, které prožíváme – a vypořádat se s nimi.

Jak správně meditovat? Existuje mnoho různých principů a přístupů. Andělská naděje Vám nabízí jednu ze snazších cest, jak svou duši nechat zaslouženě odpočinout.

Řízená meditace, kterou Vás každý týden provedu, pomáhá lidem, kterým nevyhovuje samostatné meditování v tichosti. Svým citlivým projevem za doprovodu profesionálně skládané hudby na míru Vás povedu celým relaxačním procesem za podpory láskyplné energie z Univerza, domova naší duše.

Kdy meditovat? Kdykoli můžete. Po probuzení, během dne, při obědové přestávce v práci, před usnutím pro dosažení hlubokého spánku. Základem je najít si Váš pravý okamžik, kdy se dokážete naprosto uvolnit. Sami poznáte, kdy Vám poslech nejvíce vyhovuje. Důležitá je jeho pravidelnost. Ideální je najít si každý den pár minut času sami pro sebe.

Prospěšná relaxace pro duši

Vypínací tlačítko stresu

Meditace s konkrétním cílem

Dostupnost kdekoli a kdykoli

Tóny, které pohladí

Mluvené slovo, které podpoří

HODNOCENÍ MEDITAČNÍHO KLUBU ANDĚLSKÉ NADĚJE

VAŠE ZKUŠENOSTI S MEDITAČNÍM KLUBEM

"Chci moc poděkovat za Vaše překrásné meditace, které si opravdu užívám a staly se již součástí mého života."
paní Romana
"Meditace jsou opravdu velmi krásné a i Váš hlas."
avatar
paní Lada
"Velice děkuji za krásnou meditaci, v tuto chvíli ji moc potřebuji, věřím v lepší zítřky."
avatar
paní Monika
"Vaše meditace jsou pro mě naprosto bezkonkurenční a v jistém období loňského roku, kdy mi nebylo úplně dobře, mi velmi pomohly."
avatar
paní Eva
"Mockrát Vám děkuji. Konečně i synek začal poslouchat Vaše meditace a hned u nich usne."
paní Michaela
"Meditační klub mám ráda, pociťuji pozitivní vliv a lehkost na duši."
paní Martina

VYZKOUŠEJTE SI MEDITAČNÍ KLUB ZDARMA

Máte jedinečnou možnost vyzkoušet si, jaké dopady může mít pravidelné meditování na Váš každodenní život. Poslechněte si “Meditaci myšlenkového řádu” a “Meditaci andělských čísel”, dvě řízené meditace z Meditačního klubu.

MOJE CESTA K MEDITACI

Již odmalička jsem neustále něco komentovala.

Babička pěstovala na zahradě mnoho květin. Z okrasného česneku jsem si udělala mikrofon a povídala do něj různé příběhy, komentáře. Odrůda Gladiator má krásnou fialovou barvu a dorůstá výšky až do 150 centimetrů. Cítila jsem se šťastná.

Své štěstí jsem si v dětských letech spojila s fialovou barvou, kterou mám ráda. To jsem tehdy ještě vůbec netušila, že je to nejvyšší duchovní barva. Sebejistě jsem již jako dítě věděla, že jednou budu pracovat jako moderátorka v rádiu. Sice jsem netušila, jak se do rádia dostanu, ale věděla jsem, kde je mé místo. Svůj dětský sen jsem si vyplnila před svými 17. narozeninami.

meditace s anděly

Od té doby jsem se pohybovala v různých rádiích. Při živém mluvení do mikrofonu pro statisíce posluchačů jsem byla ve svém živlu. V rozhlasovém světě jsem působila do roku 2013. V tomto roce jsem pocítila od andělů jasný signál, abych se začala ještě více věnovat Andělské naději. Z rádia jsem odešla.

Za pomoci andělů jsem vytvořila své dva první meditační tituly na CD. Svět techniky se mezitím bleskově rozvíjel, nosiče CD předčil online poslech. Na začátku roku 2019 jsem od andělů získala vedení, podle kterého jsem se měla částečně vrátit k práci s hlasem. Říkala jsem si: “Ale andělé, jak?”

Odpovědi přicházejí vždy, když je správný čas. Dodnes si pamatuji, že byl lednový víkend, byla jsem v lese, pozorovala jsem přírodu. Ve svém nitru jsem cítila bytostný klid, lehkost a štěstí. Najednou se ozvali andělé. “Právě v tuto chvíli zažíváš léčivý přítomný okamžik. Na přítomnost je důležité se zaměřovat a soustředit. Předávej toto poselství dál skrze meditace a sílu Tvého duchovního daru, Tvého hlasu.”

V mé mysli se následně usadilo jasné slovní spojení “Meditační klub”. Pocítila jsem velkou radost jako v dětství, kdy jsem promlouvala do “cibulového mikrofonu”. S radostí jsem si říkala: “Založím Meditační klub. Každý týden s anděly připravím aktuální meditaci.

Od té doby se stal Meditační klub s andělskými meditacemi na různá témata oblíbenou součástí života mnohých posluchačů. S úctou si toho velice vážím.

Své štěstí vždy objevíte v přítomnosti, sami u sebe, ve svém nitru.

4 meditace / měsíční předplatné: 149,- Kč

Předplatné na půl roku: 600,- Kč
(běžná cena na půl roku = 894,- Kč, ušetříte 294,- Kč)

OBJEDNEJTE SI MEDITAČNÍ KLUB

(do textu uveďte délku členství)

Meditace si můžete také objednat e-mailem na eva@andelskanadeje.cz

Eva Laštovičková

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Autorka andělských karet, motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Zakladatelka Meditačního klubu Andělské naděje. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”

Poslech meditací slouží pro relaxaci. Nenahrazuje odbornou lékařskou pomoc. Posluchač je zodpovědný sám za sebe, za své myšlenky, pocity i duševní rovnováhu.

MEDITAČNÍ KLUB ANDĚLSKÉ NADĚJE

Pokud byste se rádi o meditacích dozvěděli další informace, přečtěte si můj příspěvek na andělském blogu: