Andělská naděje
Andělská naděje

MEDITAČNÍ KLUB

KAŽDÝ MĚSÍC ČTYŘI ORIGINÁLNÍ ŘÍZENÉ MEDITACE NA AKTUÁLNÍ TÉMATA

úplňková meditace

meditace s anděly, archanděly a nanebevzatými mistry

harmonizace čaker, meridiánů a orgánů

motivační meditace pro seberozvoj

meditace, relaxace
meditace, relaxace

Členové Meditačního klubu získávají každý měsíc čtyři aktuální poselství. Originální meditační hudba a řízená relaxace prostřednictvím láskyplného mluveného slova bude Vaším štítem proti stresu a každodennímu shonu.

Proč meditovat? Relaxační hudba dovede navodit povznášející atmosféru, která dle stávajících členů Meditačního klubu prokazatelně uvolňuje od stresu, napětí a negativních energií.

Jak správně meditovat? S řízenou meditací je to velice snadné. Každý týden Vás provedu magickým světem, který pokaždé slibuje jiný zážitek. Vám postačí jen poslouchat, nechat se vést a pustit uzdu fantazii. Naučit se meditovat nebylo nikdy snazší.

Kdy meditovat? Kdykoli můžete. Po probuzení, během dne, při obědové přestávce v práci, před usnutím pro dosažení hlubokého spánku. Díky řízenému přístupu k meditování je možné během chvíle přejít do stavu hluboké relaxace, kterou si duše žádá. Důležitá je pravidelnost. Sami poznáte, kdy Vám poslech nejvíce vyhovuje. 

řízená meditace
řízená meditace

HODNOCENÍ MEDITAČNÍHO KLUBU ANDĚLSKÉ NADĚJE

Pohodlně se usaďte a objevujte svět zázraků
Pohodlně se usaďte a objevujte svět zázraků

Jaké druhy meditace naleznete v Meditačním klubu?

Úplňkové meditace Vás vždy provedou touto aktuální fází Měsíce, který se nachází v konkrétním znamení zvěrokruhu. Relaxační nahrávka navíc pracuje s energiemi, které se ke konkrétním úplňkům vážou. Mezi ty patří například zatmění.

Meditace s anděly, archanděly a nanebevzatými mistry Vás přiblíží té nejčistější energii, kterou lze láskyplně zprostředkovat. Každý měsíc se tato relaxace propojuje s jednou z těchto bytostí, které si samy zvolily, v jakém pořadí se s Vámi budou prostřednictvím meditací setkávat.

Harmonizace čaker, meridiánů a orgánů se postupně soustředí na všechny důležité oblasti našeho nitra i duše. Členové Meditačního klubu se těmto tématům věnují napříč jednotlivými navazujícími ročníky. Začít můžete kdykoli.

Motivační meditace pro seberozvoj doplňují čtveřici meditací v každém jednotlivém měsíci. Věnujeme se zde důležitým tématům, mezi které patří odvaha, sebejistota, hojnost či naděje.

online meditace
online meditace

Všechny tyto vedené meditace Vás vezmou na nezapomenutelný výlet, který s Vámi bude magicky rezonovat.

Členové Meditačního klubu získávají meditace každý týden prostřednictvím emailu. Stačí kliknout na odkaz a přehrát si nahrávku. Svou meditaci ve formátu MP3 si můžete stáhnout do svého telefonu, notebooku, počítače nebo tabletu, abyste mohli poslouchat i bez internetového připojení.

VYZKOUŠEJTE SI MEDITAČNÍ KLUB ZDARMA

Máte jedinečnou možnost vyzkoušet si, jaké dopady může mít řízená meditace na Váš každodenní život. Pusťte si níže obě videa, meditaci červnového úplňku pro rok 2020 a meditaci naděje, které byly součástí Meditačního klubu v předchozích měsících.

Před poslechem si několika slovy napište, jak se cítíte. Na papír uveďte pět hesel, která definují Vaši aktuální náladu, pocity, emoce.

Po poslechu si opět zapište, jaké jsou Vaše pocity. Co je jinak? Co se proměnilo? Použijte stejně tak pět hesel, tedy pět slov.

Poslouchejte vždy alespoň jednu z těchto meditací každý den po dobu jednoho týdne. Porovnejte, jak jste se cítili na začátku tohoto meditativního poznání a po jeho ukončení.

MEDITAČNÍ KLUB ANDĚLSKÉ NADĚJE

Měsíční členství 100,- Kč (4 meditace)

Roční členství 900,- Kč (48 meditací)

Pokud byste se rádi o meditacích dozvěděli další informace, přečtěte si můj příspěvek na andělském blogu:

STAŇTE SE ČLENEM MEDITAČNÍHO KLUBU 

PROGRAM MEDITAČNÍHO KLUBU PRO DRUHÝ ROČNÍK

LEDNOVÉ MEDITACE V ROCE 2021

4. 1. Meditace archanděla Azraela
11. 1. Harmonizace meridiánů
18. 1. Meditace vděčnosti
25. 1. Úplňková meditace s energií Lva na 28. 1. 2021


ÚNOROVÉ MEDITACE V ROCE 2021

V únoru bude zahájen třetí ročník Meditačního klubu. Přinese řadu překvapení a novinek. :-)