Zázračné uzdravení a setkávání duší. Když náš osud vezme do rukou vyšší moc

Ježíš Kristus
Je možné, aby se někdo zázračně uzdravil, i když lékaři pacientovi předpověděli poslední dny života? Čas od času se svědectví o takovém případu objevují. Tříletému chlapci našli neoperovatelný nádor na mozku. Hoch následně prožil nadpřirozené setkání, po kterém se dokázal zcela vyléčit. Vyšší moc však umí zasáhnout také mimo naše fyzická těla. Zprostředkovává setkání duší ze stejné rodiny, přestože jedna již zemřela a další se teprve narodí.

Zázraky se dějí. Patří přirozeně do pozemského života. Andělé doporučují otevřít se energii zázraků. Pozvat si ji do života. Věřte. V každé situaci je ukryta naděje. Svět Univerza pomáhá. Známá duchovní autorka Theresa Cheung na svém facebookovém profilu sdílela skutečný příběh, který jí poslal dnes již 71letý muž jménem Denis. Jeho zážitek odkazuje na zázračnou pomoc Univerza, které se mu dostalo.

Jako malému chlapci mu lékaři diagnostikovali nádor mozku, který nešel operovat. Doktoři rodiče obeznámili se situací, že jejich malému chlapečkovi zbývá nanejvýše jeden měsíc života. Prý nešlo nic dělat, protože nádor byl umístěný na spodní části mozku, jak ukázala průzkumná operace.

NÁVŠTĚVA Z UNIVERZA

Po jejím výkonu zažil malý chlapeček duchovní návštěvu. Vše viděla sestřička, která měla službu. Tříletý Denis ležel ve vážném stavu, kolem hlavy měl po průzkumné operaci velký obvaz. Lékaři nasadili silná sedativa. Jak sestřička popsala chlapcově matce, viděla, jak hoch sedí na lůžku a s někým si povídá. Nikdo tam ale fyzicky nebyl. Ani nemohl – chlapec měl přísnou karanténu.

Když se pacienta zeptali, s kým si povídal, odpověděl, že měl návštěvu. Přišel za ním muž, kterého hoch detailně popsal. Tento popis seděl na obecně uznávaný vzhled Ježíše Krista. Dnes již dospělý muž dodává: “Byly mi tři roky, neměl jsem žádné vzdělání. Neměl jsem ponětí, kdo je Ježíš Kristus nebo jak by měl vypadat. Řekl jsem tehdy sestře, že mi tento muž položil svou dlaň na mou hlavu a sdělil mi, že vše bude v pořádku.”

Skutečně se tak stalo. Denis se po dobu sedmi let zotavoval v nemocnici. Nádor se pozvolna zmenšoval, aniž by Denis podstoupil jakoukoli operaci. Poslední prohlídku měl v patnácti letech a nádor skutečně zmizel. Záhadná návštěva v chlapcově pokoji se stala v roce 1953. Denise tato zkušenost ovlivnila na celý život. Začal se zajímat o duchovní svět a spojení mezi nebem a zemí. Svůj příběh muž sdílel jako poselství naděje, že zázraky jsou možné. Stejně jako spojení s duchovními bytostmi, které lidem pomáhají.

Určitě se najdou lidé, kteří budou chlapcův prožitek připisovat již zmiňovaným sedativům, která pacientovi podali lékaři. Je jistě možné, aby léky člověku navodily stavy podobné halucinacím. Na druhou stranu je evidentní, že Denis si velice dobře pamatuje celý průběh nadpřirozeného setkání, dokázal dokonce onu osobu detailně popsat. Jak navíc vysvětlit totální zvrat v průběhu hochova onemocnění?

Za téměř 10 let trvající praxi Andělské naděje jsem i já zažila celou řadu situací, kdy léčivá pomoc z Univerza zprostředkovaná anděly pomohla klientům po zdravotní stránce. Například dokázala rozpustit močové kameny. Existuje mnoho dalších podobných duchovních příběhů. Jak ale andělé jedním dechem připomínají, lékařská péče a odborný vhled jsou vždy na prvním místě. Někteří lidé ze strachu k lékařům téměř nedocházejí a opírají se o alternativní metody. Každý má samozřejmě právo zvolit si, jak bude pečovat o své fyzické tělo i duši.

SETKÁNÍ ZESNULÉ BABIČKY S NENAROZENOU VNUČKOU

Mimořádná setkání s duchovními průvodci se neodehrávají jen v pozemské rovině. Prostřednictvím energického spojení mohou tyto bytosti zprostředkovávat shledání duší v Univerzu. Jedna z mých klientek přišla s anděly probrat příběh své zemřelé maminky, aby lépe porozuměla zaslanému poselství.

“Před časem nečekaně zemřela má maminka. Půl roku po jejím odchodu jsem zjistila, že jsem konečně těhotná. O miminko jsme se s manželem pokoušeli neúspěšně několik let. Cítila jsem, že duše mé maminky za sebe poslala jinou dušičku, mé děťátko. Čas rychle plynul, narodila se nám krásná holčička. Když jí byl rok a půl, jednoho dne ukázala holčička na fotografii v obýváku a sebejistě řekla: “Babi.” Na fotografii byla má zesnulá maminka, která zemřela před mým otěhotněním. Má dcera tedy nemohla svou babičku znát. Nebo ano?” ptala se klientka.

duše holčičky

Andělé předali ženě poselství, že její maminka je na správném místě. Její duše dosáhla klidu. Se svou ještě nenarozenou vnučkou se skutečně setkala v Univerzu. Dušička dívenky byla vybrána anděly pod vedením archanděla Metatrona, aby se narodila do rodiny klientky, protože ta nejlépe vytvoří zázemí pro naplnění jejího životního poslání.

Někteří také věří lidovému vyprávění, podle kterého smrt v rodině může být předzvěstí příchodu nové duše.

DEJTE POZOR, NA KOHO JSTE SE “NAPOJILI”

Duchovní svět nabízí mnoho inspirativních příběhů. Záhady, tajemno i zázraky vstupují každý den do našich životů. Svět andělů nabízí láskyplnou podporu. Stačí požádat o pomoc. Komunikace, poselství i znamení jsou vždy milá, laskavá a pozitivní. Pokud jste do něčeho nuceni nebo jsou informace založené na strachu, nejste ve spojení s anděly. Proto okamžitě povolejte na pomoc archanděla Michaela a požádejte o očistu a přerušení spojení.

Nikdy se ve svém životě nevzdávejte. Snažte se o výsledky, nikoliv o výmluvy. Pokaždé se sami sebe zeptejte, zda jste se pokusili úplně o všechno. Vždy je důležité udělat vše, co je možné. Situace následně volně doplyne do svého finále. Zázraky se dějí, jak ukazují skutečné příběhy, které píše sám život.

Andělské dárky, které potěší duši a pohladí srdce.

Objevte více.

Eva Laštovičková

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Autorka andělských meditací. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”

SDÍLENÍ ČLÁNKU

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zaujalo Vás toto čtení? Objevte další zajímavosti ze světa zázraků.

Pro vkládání komentářů je nutné, abyste se přihlásili ke svému facebookovému profilu.