Přeskočit na obsah

Jak otěhotnět, když vše selhalo? Promluvte si s duší dítěte

těhotenství
Jak otěhotnět. Problém, který Andělská naděje řešila mnohokrát. Přestože není na místě zpochybňovat nutnost spolupráce s lékařskými odborníky, existují situace, kdy může pomoci duchovní vhled. Jsem hrdá na to, že po konzultaci s anděly se některým mým klientkám podařilo přivést na svět zdravé dítě. Přestože někdy těmto krásným událostem předcházely bolestivé ztráty dítěte ještě před porodem. Univerzum má plán pro každého. Přestože se to může zdát nepochopitelné, i duše dětí před narozením si odžily svůj předem stanovený osud.

Existuje duše nenarozeného dítěte? Jde o pro nás nepochopitelný fenomén, ale je tomu skutečně tak. Každé počaté dítě má duši. Může se proto zdát nesmírně kruté, pokud takové dítě opustí svět ještě před svým narozením. Ať už přirozeně, nebo plánovanou cestou.

Duše lidí se před příchodem do pozemské roviny nacházejí v duchovním prostoru Univerza. Jejich existence v našem světě se určuje na základě konkrétního prostředí a období, kdy je vhodné, aby si duše “odžila” svůj osud. Do pozemské roviny přicházíme takzvaně “na návštěvu”, při které rozvíjíme své poslání.

ODCHOD JEŠTĚ PŘED NAROZENÍM

Andělé chtějí sdělit se vší úctou ke všem ženám, které si podobným utrpením musely projít, že dokonce i předčasně ukončený kratičký život v těle matky je pro danou duši splněním jejího poslání. Daná duše dopředu ví, že se to stane. Počítá s tím, potřebuje takovou zkušeností projít.

Andělská naděje má bohužel zkušenosti i s takovým nešťastným příběhem. Týká se ženy, která již nebyla prvorodičkou. Své první dítě, veselou pětiletou holčičku, porodila bez komplikací. S manželem toužili po druhém dítěti, ale místo jeho příchodu přišly tři samovolné potraty.

Žena byla velice ztrápená, připadala si jako v začarovaném kruhu. Andělé předali poselství, podle kterého si tuto matku v nebi vybraly dušičky dětí, které přišly do pozemské roviny pouze na tento krátký čas, aby získaly potřebné vyšší vhledy a odešly. Přestože je to z lidského pohledu těžko uchopitelné, žena jim svou laskavostí pomáhala naplnit jejich životní poslání.

Při andělské terapii, které předcházely veškeré možné zásahy lékařů, jsme se snažily opustit “zakletý kruh”. Klientka si proto “objednala” dušičku, která vše zvládne a zdárně se narodí. Přála si, aby byla silná, odhodlaná a uměla si poradit se všemi nástrahami, které můžou zdravotně, duchovně a energicky vyvstat.

Po několika měsících žena zjistila, že je opět v očekávání. Zapracovala na strachu z budoucnosti, andělé ji celé těhotenství podporovali. Podařilo se. Tentokrát skutečně přišlo na svět zdravé dítě. Žena pochopila, že se nikdy nemá vzdávat svých snů. S úctou si vážila, že mohla pomoci dušičkám ve vyšším poslání. Ve svém srdci cítila bolestivý otisk, který za sebou dušičky zanechaly. Plně si uvědomovala, že tři nenarozené duše dětí jsou navždy součástí rodiny. Dodnes říká, že je maminkou pěti dětí. Dvou pozemských a tří v nebi.

DUCHOVNÍ POHLED NA OTĚHOTNĚNÍ

Pokud se otěhotnění nedaří, je samozřejmě nasnadě vyhledat lékařskou pomoc. Existují však i další způsoby, jak početí pomoci. Žena by se měla zeptat sama sebe, čeho se v rámci početí obává. Strachy otěhotnět jsou nejčastějším blokem. Je důležité zjistit, jak se budoucí maminka cítí sama se sebou. Už při početí dítě vnímá emoce rodičů. Pokud rodinné prostředí pro dítě nebude ideální, může se jeho duše rozhodnout, že za těchto podmínek na svět nepřijde. Lidská duše je vlastně dost náročná a vybíravá. 😊

“Udělejte si pořádek ve svém životě, teprve pak přijdeme.” O takovém principu příchodu duše na svět ví své jedna z mých klientek. Na terapii přišla mladá žena, která položila andělům dotaz: “Můžu se svým dítětem komunikovat ještě před početím?” Žena obdržela poselství, že je to skutečně možné. Jelikož každý má příležitost komunikovat s anděly, i v tomto případě se matka dokáže napojit na duši potomka, byť se ještě neobjevil v pozemské sféře. Tímto propojením je možné celý proces početí urychlit.

Pro matku již najednou není dítě “nějakou duší kdesi v neznámu”. Dochází k prvnímu příjemnému setkání, které již může formovat budoucí vztah rodičky s dítětem. K jeho duši lze hovořit pomocí andělského propojení. Ty, co nemají s takovým napojením zkušenosti, může nasměrovat odborné vedení, které zajistí, že místo dítěte lidé nevědomky nenavážou komunikaci s jinou entitou či zbloudilou duší. Některé ženy dovedou komunikovat také prostřednictvím své intuice v myšlenkách.

Duše miminka byla v případě mé klientky kontaktována archandělem Gabrielem, který v nebi pečuje o budoucí pozemské děti. Žena si přála vědět, jak může tuto duši přivolat? Obdržela jasnou odpověď. “Nejdříve se staň šťastnou sama za sebe. Nauč se být ve svém životě šťastná.”

Klientka byla zaskočena. Svěřila se, že pravidelně říká, že se na své miminko již těší. Až jeho duše přijde, bude nejšťastnější. Uvědomila si, že si spojovala své štěstí s ještě nenarozeným dítětem. Kladla na příchod svého dítěte očekávání a zátěž. Tím blokovala cestu. Žena přehodnotila své očekávání. Uvolnila se, duši miminka se omluvila.

Zaměřila se na sebe. Začala se znovu věnovat malování, na které neměla za poslední dobu čas. Dala svému dítěti přirozenou volbu, aby přišlo, až uzná samo za vhodné. Klientce se po terapii velmi ulevilo. Připadala si, jako by z ní andělé sundali velkou tíhu. Po několika měsících mi napsala radostnou zprávu, že zázraky se opravdu dějí. Byla těhotná, s rodinou se těšili na druhé dítě. Narodila se holčička, která své názory projevovala již od útlého věku. Její maminka si dodnes pamatuje, že štěstí má stavět sama na sobě a okolí svými vizemi nezatěžovat.

Ve výše popisovaném příběhu se nám podařilo proměnit energii budoucí maminky. Zbavila se strachů, energicky se vyladila. Synchronizovala se s dítětem. Může to znít jako klišé, ale opravdu je to “takto jednoduché”. Mnohdy je však ke zdárnému výsledku zapotřebí kombinace s odbornou lékařskou asistencí, bez které by to nešlo.

KDO MÁ BÝT OTCEM MÉHO DÍTĚTE?

Nejsou to jediné problémy, které dokážou příchod děťátka blokovat. Další klientka si potřebovala nejprve udělat v životě pořádek na téma partnerství. Sváděla sama se sebou vnitřní boje. Vzpomínky tuto ženu lákaly do minulosti. Neměla v sobě vyřešené ukončení vztahu, proto nebyla plně angažovaná v přítomnosti. Pochybovala, kdo by měl být jejím partnerem.

Přestože se s aktuálním přítelem pokoušela o miminko – zatím bez úspěchu – začala pochybovat o svém partnerovi a utíkala do minulosti. Žena se přišla na terapii poradit, proč dítě nepřichází? Andělé ji informovali, že si v sobě potřebuje uspořádat myšlenkové nastavení. Klientka se zeptala, jak může ovlivnit své podvědomí? Přiznala, že se často vrací do minulosti, ke své první lásce. Andělé ženu vyslechli a prozradili jí, že partnera duše má již doma. Je egem pokoušena a lákána na iluzivní cestu. Dovoluje, aby byla odkláněna od svého štěstí.

Žena si v sobě uspořádala myšlenky, proměnila svou energii. Omluvila se v nitru svému muži a odpustila sama sobě, že pochybovala. Miminko po několika měsících přišlo, žena byla těhotná. Později mi popsala, jak příchod dušičky při početí cítila. “Najednou jsem sebejistě věděla, že je tady. Je to nepopsatelný zážitek, který si budu navždy pamatovat.”

Někdy postačí urovnat si své myšlenky. Některé duše dětí jsou velmi náročné a přicházejí, když cítí sebejistou energii a líbí se jim domov, kde budou žít.

PRO NENAROZENÉ DÍTĚ JE DŮLEŽITÉ, JAK JSTE NA TOM VY

Děti jsou čisté duše s božským pohledem. Bezprostředně sdělují pravdu, svůj osobní názor, a to dokonce i před svým narozením. Umějí si vždy říct o vše, co potřebují. Jsou zvídavé, rády objevují svět. Neblokují se, nepochybují. Ví, že je o ně postaráno a vše je v pořádku. Září. Přirozeně pracují s duchovním světem Univerza. Duše každého dítěte je jedinečná. Odráží svou záři i v dospělém věku.

Navzdory všem výše popisovaným řádkům je nutné zmínit, že se některým ženám v dnešním světě otěhotnět nepodaří. Přestože se může zdát, že se tím zhroutil celý svět, je potřeba za vším hledat vyšší záměr. Univerzum pro nás často mívá jiný cíl. Jen je potřeba ho najít.

Pokud se vám nedaří otěhotnět, zeptejte se samy sebe, co můžete pro své nenarozené dítě udělat? Z čeho máte strach a obavy? Co blokuje početí? Andělská naděje pomohla již mnohým dětem při vstupu do pozemské roviny. Je to vždy velice mimořádný zážitek, ze kterého až mrazí.

Pokud pochybujete, jste obklopeni strachy, požádejte své anděly o pomoc. Obrátit se můžete na již zmiňovaného archanděla Gabriela. Archanděl Metatron také zbožňuje děti. Je společníkem nenarozených duší v nebi, pomocníkem při rozvoji darů a nadání dětí v pozemské rovině. Jeho dvojče, archanděl Sandalfon, pomáhá určit pohlaví dítěte. Energicky směřuje duše při početí do fyzického těla. Je pozemským navigátorem, andělským rádcem v oblasti výchovy dětí. Také asistuje při porodu i v otázkách adopce.

Věřte ve své sny. Zázraky jsou na dosah. Zaslouží si je každý z vás.

Speciální andělská konzultace prostřednictvím Skype či Facebook Messengeru

Objevte více.

Eva Laštovičková

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Autorka andělských meditací. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”

SDÍLENÍ ČLÁNKU

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zaujalo Vás toto čtení? Objevte další zajímavosti ze světa zázraků.

Pro vkládání komentářů je nutné, abyste se přihlásili ke svému facebookovému profilu.