Duše, které narušují svět lidí. Nežádané návštěvě vystavujte ráznou „stopku“

duše
Na světě žije spousta lidí, která hovoří o nevysvětlitelných setkáních. Může jít o duše či entity; najednou někde něco spadne, po těle přebíhá nepříjemné mrazení, jsou slyšet kroky. Člověk by přísahal, že někoho periferně viděl, ale nikdo tam není. Se světem duší mám bohaté osobní zkušenosti, podobnost těchto příběhů mi navíc potvrzují mnozí lidé z mého okolí. Poznejte efektivní metody z praxe, které Vám zajistí klid od nežádoucího kontaktu.

Možná už jste ve svém okolí slyšeli různé příběhy o duších. Jde o zážitky, ze kterých vám naskočí husí kůže, přestože vše vnímáte pouze z vyprávění. Třeba už jste ale sami zažili události, po kterých jste začali pochybovat o svém zdravém úsudku. Například jste viděli opakovaně zablikat žárovku u světla. Nebo jste slyšeli různé kvílivé zvuky, přestože žádný vítr nefoukal. Možná jste vnímali kroky, ale když jste se podívali, nikdo tam nestál. Intuitivně jste mohli cítit, že za vámi někdo stojí, ale přitom nikde nikdo. Nebo jste například vnímali, že je s vámi někdo další v místnosti. Spousta lidí argumentuje tím, že vše má racionální vysvětlení. Ale co když ne?

Co v takových situacích dělat? Jak vše uchopit? Inspirací Vám můžou být následující skutečné příběhy ze života, které si s Vámi s pokorou k duchovnímu světu dovolím sdílet.

NIKDO NEMÁ PRÁVO NARUŠOVAT VAŠE SOUKROMÍ

Povídání o těchto jevech a nadpřirozených zážitcích nahání strach. Je to přirozené. Nebyli jsme připraveni na tyto situace, nikdo nás neučil, jak v danou chvíli reagovat. Nemusíme se nijak stydět, že na nás tyto zážitky můžou působit hrozivě. Jde o nepříjemný kontakt s nadpřirozenem, který narušil náš domov, náš prostor, naše soukromí. Možná jste zažili, že jste ztuhli strachem a snažili jste se danou situaci přejít a nevšímat si jí. Mohli jste ale také být strachy bez sebe. Také to mohly být vaše děti, které vám říkaly, že mají strach, že se bojí bubáků, kteří jsou ve tmě.

duše

JAK SE V TAKOVÉ SITUACI ZACHOVAT

Pokud vnímáte strach a bojíte se, necítíte se příjemně a někdo narušil Váš osobní prostor, je nutné to okamžitě zastavit. Představte si, že místo nepřirozeného kontaktu máte před sebou malého neposlušného chlapce, který zlobí a překročil nastavené hranice. Nebudete se před ním klepat strachy, ale důrazně jej usměrníte a vystavíte mu “stopku” – tedy s důrazem v hlase můžete nahlas nebo ve svém nitru říci:

“OKAMŽITĚ VEN! A TO HNED. TOTO JE MŮJ DOMOV, MOJE MÍSTO A TADY NEMÁ NIKDO NIC POHLEDÁVAT. VEN, TEĎ! A DOST.”

Tato ráznost nízké energie zastraší. Okamžitě můžete zavolat na pomoc také archanděla Michaela, požádat jej o ochranu a podporu. Stačí říci svými slovy: “Michaeli, drahý archanděli, prosím, přijď mi na pomoc hned teď a ochraň mne před nízkými energiemi, které narušují můj domov, můj prostor, můj spánek. Děkuji Ti.”

Zapamatujte si, že jakmile jste v jakékoli situaci, která není energicky či duchovně přirozená a běžná, zvolte místo strachu rázné vystupování. Zvýšený hlas, naštvání, důrazné jednání. Nízké energie se zaleknou a půjdou zkoušet své štěstí jinam. Vaším osobním jištěním je navíc archanděl Michael. Přizvat na pomoc můžete ještě také archanděla Rafaela a Azraela. To je silná trojice, která nedovolí, abyste byli rušeni či strašeni. Nezapomínejte, že máte právo volby i v této situaci. Za všech okolností.

OSOBNÍ ZÁŽITKY S DUŠEMI

Kde jsou duše zemřelých? Nesmrtelnosti duše zasvětili své bádání řečtí filosofové. Na reinkarnaci poukazují i některá východní náboženství. Každý z nás má právo volby určit si, jak na nesmrtelnost duše bude nahlížet. Ráda bych s Vámi sdílela příběhy ze života, které jsem sama zažila. Sdíleno se mnou bylo i mnoho dalších zážitků. Všechny mají stejný, opakující se průběh.

Když jsem studovala po střední škole nástavbu a bydlela jsem v pronájmu, chodil mne často v noci někdo přikrývat. Probudila jsem se ze spaní tím, že jsem cítila, že mne někdo přikrývá odkopnutou peřinou. Proměnila se energie v místnosti, peřina mi samovolně jela po těle. Myslela jsem si nejdříve, že se mi vše zdá, jak jsem byla rozespalá. Než mi došlo, že jsem vzhůru. Po přikrytí daná energie zmizela. Asi se jí být v mé společnosti zalíbilo, protože začala chodit stále častěji. Pokaždé mne přikryla a odešla. Někdy přišla i před spaním. Cítila jsem někoho dalšího, jak se na mne dívá. Byl to vždy nepříjemný zážitek. Vůbec jsem tehdy netušila, jak se vším pracovat. Později jsem si našla jiné bydlení a toto místo jsem opustila.

Další silný zážitek jsem prožila v jiném pronájmu při studiu vysoké školy. Sdílela jsem byt s dalšími dívkami. Bydlela jsem ve starém činžáku bez výtahu v centru Prahy. Kdykoli jsem si v bytě při relaxaci zapálila svíčku, knot nikdy nehořel rovně. Neustále se divoce mihotal. Jednou v noci jsem se probudila, protože jsem cítila, jak mne někdo hladil po tváři. Když jsem otevřela oči, viděla jsem postavu. Zmizela, když jsem se na ni snažila více zaostřit zrak.

Později na jiném místě, kde jsem bydlela se svým partnerem, si ke mně někdo chodil lehat do postele. Dělo se to pokaždé večer, když nebyl partner doma. Ležela jsem a vnímala, jak se prohýbá matrace a někdo si ke mně lehá. V té době jsem se připravovala na práci média. Dle doporučení jsem začala aplikovat ochranu mé osobní energie a vždy, když se duše pokoušela o narušení mého osobního prostoru, nastavila jsem hranice a důrazně ji vykázala.

DUŠE BUDOU KONTAKT OPAKOVANĚ ZKOUŠET

Možná máte pocit, že jsem se často stěhovala. Je tomu tak, studovala jsem na mnoha místech. Vždy jsem v daném městě bydlela. Mým dalším domovem se stalo místo, které bylo nově postavené. Přesto se v něm pohybovaly duše. Cítila jsem jejich přítomnost, viděla jsem je skrze svou jasnozřivost. Opět pomohlo nastavení hranic, důrazné vykázání z osobního prostoru. Mám opakovaně vyzkoušené, že se tyto energie zaleknou rázného jednání.

entity

DUŠE SPOJENÉ S MÍSTEM

Vícekrát jsem skrze svou jasnozřivost nepřímo viděla, jak na schodech obytného domu sedí siluety postav. Po přímém očním kontaktu tam opět nikdy nikdo nebyl. Stává se, že někdo prochází za mnou chodbou ve společných prostorech domu. Občas může něco někde náhodně spadnout, bez zjevné příčiny. V tomto případě je nejlepší nechat daný prostor očistit. Znovu platí, že můžete požádat archanděla Michaela o pomoc. Pokud by toto požádání nestačilo a stále byste vnímali přítomnost jiných bytostí, ráda Vám pomůžu prostor vyčistit hloubkově prostřednictvím andělů a jejich energické péče.

PROČ NÁS DUŠE KONTAKTUJÍ

Z mé osobní praxe a zkušenosti jsem poznala, že jde o zbloudilé zemřelé duše. Je to tedy návštěva duše zemřelého, který se po smrti nedostal do světla. Z důvodu strachu a obav, co ho čeká. Tyto duše se snaží kontaktovat někoho, kdo je do světla převede. Někdy jen hledají zábavu a rozptýlení. Pokoušejí se vrátit do pozemské roviny. Případně můžou chtít, abyste kontaktovali někoho z jejich rodiny. Často jsou duše zmatené, hovoří o tom, že mají poselství například pro Hanku, ale více nevědí. Zrovna nedávno se mi stalo během nakupování, že se mne někdo zezadu dotkl, zaklepal mi na záda. Myslela jsem, že někomu blokuji u ovoce prostor, když jsem vybírala citróny. Otočila jsem se s omluvou, že již jdu, ale za mnou nikdo nestál. Když jsem se naladila na prostor, cítila jsem, že je přítomna nějaká duše, která něco chce. Láskyplně a důrazně jsem řekla: “Teď ne.” Narušila mou osobní hranici.

PRAVIDLO ČÍSLO JEDNA ZNÍ: POKUD SE NA VLASTNÍ PĚST ROZHODNETE S DUŠEMI KOMUNIKOVAT, ČIŇTE TAK POUZE BEZPEČNĚ, POD ZÁŠTITOU ANDĚLŮ, V ČASE, KTERÝ SAMI URČÍTE A PO ŘÁDNÉ ENERGICKÉ PŘÍPRAVĚ.

Nezapomínejte na to, že žádná duše nemá právo narušit váš osobní prostor nebo domov. Řekněte si proto kdykoliv o pomoc andělů.

Možná si budete závěrem říkat: “Co když mne ale jde jen pozdravit má maminka, která nedávno odešla? Nebo někdo jiný z mé rodiny?” Vaši milovaní nejčastěji přicházejí ve snu. Vždy najdou ten nejlepší způsob, kterým vás budou kontaktovat, abyste spojení přijali a nebáli jste se. Sny jsou pro toto setkání nejčastější. Vaši milovaní vás nebudou neplánovaně rušit či narušovat váš prostor nebo vás strašit. Setkání je vždy empatické, vědí, kdy mají přijít. Při správném načasování vám sdělují, že jsou v pořádku a stále s vámi. Nevidí vás fyzicky, vnímají záři vaší duše, barvu vaší aury.

Proto se nebojte sebejistě a s důrazem nastavit hranice rušivým energiím, které nemají právo nahodile vstupovat do vašeho osobního prostoru.

Eva Laštovičková

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Zakladatelka Meditačního klubu Andělské naděje. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”

SDÍLENÍ ČLÁNKU

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zaujalo Vás toto čtení? Objevte další zajímavosti ze světa zázraků.

Pro vkládání komentářů je nutné, abyste se přihlásili ke svému facebookovému profilu.