Uvěznění v přítomnosti: Co říkají andělé na život „tady a teď“ bez budoucnosti?

tady a teď
"Tady a teď". Heslo, které se v souvislosti s duchovním světem objevuje velice často. Býváme nabádáni, abychom žili v přítomném okamžiku, nezatěžovali se minulostí a nestrachovali se o svou budoucnost. Jak pravdivé v souvislosti se stále probíhající pandemickou krizí. Andělé skutečnost tohoto hesla potvrzují víc než kdy jindy. V přírodě i vašich příbězích je možné dokázat, že každá věc má svůj správný čas a přeskakování v jednotlivých krocích zkrátka není možné.

Kvůli koronaviru jsme stále ve stavu nouze. Pořád není jasné, jak dlouho tato velice nepříjemná situace potrvá. Cesta do práce, do obchodu, domů. Procházka v parku. Nic dalšího bychom teď prakticky neměli dělat. Je jasné, že se musíme soustředit na aktuální okamžik bytí. Nemůžeme řešit minulost, protože ji stejně nezměníme. Budoucnost nyní nelze určit, a tak nám nic jiného než “tady a teď” ani nezbývá.

ENERGICKÉ PROZŘENÍ

V současnosti dostávám celou řadu dotazů, zda říkají andělé nějaké novinky k stále probíhající pandemii koronaviru. Zjišťujete, zda je možné vědět, kdy vše konečně skončí. Andělé s laskavostí opakují, že je důležité setrvat v přítomnosti a projít kolektivně touto celosvětovou zkouškou naší planety.

Nebeští přátelé důležitost přítomného bytí a života “tady a teď” vyzdvihují trpělivě a stále při všech terapiích – již mnoho let. Teď nemáme jinou volbu, než přes léčivou přítomnost s důvěrou a jistotou kráčet do dalších dní, přestože nevíme, co přesně přinesou. Možná si vybavíte, že jste v souvislosti s probíhající krizí již slyšeli, že je důležité nechat život plynout a být plně v přítomnosti. Není to lehké, ale dostali jsme šanci naučit se tento dar, který spojuje s energií zázraků a uvolněním naší mysli.

Byli jsme přehlcováni, přetěžováni. Skákali jsme do minulosti, hledali jsme v ní štěstí, přestože život šel dál v přítomnosti. Strach z budoucnosti nás uvězňoval. Teď je pouze rovina aktuálního bytí a každým dnem můžou přijít jiné zprávy. Poděkujte s vděkem za tento prostor. Nezaobírejte se tím, co celou situaci způsobilo. Jste tady a teď, učíte se být v přítomnosti.

Zeptejte se sami sebe, jak se cítíte? Čeho se bojíte? Jaké myšlenky na vás útočí? Co vás pohlcuje? Kam často směřuje vaše pozornost? Nepřehlížejte své pocity a emoce. Zapisujte si je. Hledejte v nich vedení a odpovědi. Učíme se negativní vhledy energicky přeměnit na pozitivní. Přestupujeme na cestu lásky, opouštíme stezku plnou strachů, na které nás pohlcoval čas.

PŘÍSTUP KAŽDÉHO MĚNÍ SVĚT

K současné situaci se stále často vyjadřují nejrůznější světoví duchovní vůdci. Gabrielle Bernstein tvrdí, že energický posun jedné osoby má velkou sílu vytvořit zvlnění dobra po celém světě. Jak stále více lidí vibruje ve spojení s láskou, vibrace negací slábnou. Když se vzdáme strachu, rezonujeme s energií lásky na nové frekvenci. Doba, která přišla, vyžaduje, abychom zářili s klidnou myslí a v laskavém přítomném setrvání.

Moudrá Louise L. Hay ve svém učení uvedla, že ovládnutí strachem znamená nedostatek důvěry v sebe. Když nevěříme sobě, dle Louise nevěříme ani životu. Pochybujeme, že se o nás život na vyšší úrovni postará. Máme pocit a silnou potřebu osobního tlaku, že musíme vše ovládat a kontrolovat na fyzické úrovni.

Louise vždy láskyplně a trpělivě připomínala, že nemůžeme vše v našem životě ovládat. Potřebujeme s důvěrou nechat životní energii plynout. Duchovní svět upozorňuje, že je nad námi vyšší moc, která v souladu s naší duší řídí možné scénáře našeho života. Podle aktuálního naladění v mysli si volíme, co a jak nás ovlivní. Nedržme se strachu, osvoboďme se. Láskou v přítomnosti. Z lásky a úcty k sobě nevytvářejme katastrofické scénáře. Nechtějme netrpělivě přeskočit čas. Nevynakládejme sílu a úsilí na to, co se nedá změnit.

VĚZNĚM VE VLASTNÍM BYTĚ

Život omezený na pouhé “tady a teď” může přinášet nejrůznější nečekané příběhy. Jeden takový potkal mou klientku, od které mám svolení se s vámi o její zkušenost podělit.

Mladá žena si pořídila nové bydlení. Radost a nadšení po několika dnech pokazilo nemilé prozření. Vyšlo najevo, že v obytném domě žijí někteří nežádoucí sousedé. Křik, rvačky, házení nádobí, sprosté nadávky. Několikrát do týdne hodiny trvající hádky, často i po půlnoci. Přivolaná policie vždy situaci uklidnila jen na chvíli a zanedlouho začalo vše znovu.

Klientka byla unavená, nevyspalá a emočně vysátá. Držela a nechtěla si nechat nové bydlení pokazit. Kvůli nočnímu neklidu se stěhovali pryč jiní sousedé, kteří danou situaci nevydrželi. V domě se tak začali objevovat noví nájemníci. Přistěhovala se rodina, která nechávala své děti často o samotě doma. Dva mladí bratři do noci vysedávali u počítačů a hlasitě křičeli u online her. Další nový soused se pravidelně opíjel na balkóně a rozbíjel vše, co mu přišlo do cesty. Opravdu “idylické” soužití.

Jedna negace lákala druhou a vše se seskupovalo. Klientka držela, chodila se na andělskou terapii motivovat a energicky vyladit. Vždy opakovala, že si připadá jako ve vězení. Byt si objednala s anděly a nechápala, co se pokazilo. Andělé vždy opakovali, ať vydrží, že vše přinese výsledek.

Mladá žena plná radosti a elánu postupně energicky uvadala, místo smíchu měla často slzy na krajíčku. Jednoho dne přišla na terapii s velkým odhodláním. Sdělila, že je připravena místo opustit, vše již zvládne a zařídí se. Andělé jí ale stěhování ještě nedoporučovali. Podle poselství měla vydržet, žít v přítomnosti a čekat na nejlepší načasování.

Uběhl rok a má klientka pocítila energickou změnu. Lidé z jejího okolí začali říkat, že má byt v dobré lokalitě, ceny nemovitostí byly tou dobou na vrcholu. Známí začali ženě radit, aby bydlení prodala, zaplatila hypotéku a získala tak možnost hledat nový domov. Andělé na konzultaci potvrdili, že teď je to správné načasování.

Věci se daly do pohybu. Žena skutečně byt prodala, našla si jiné bydlení. Vše šlo podle plánu. Později mi napsala a vzpomínala, jak před rokem na terapii plakala, že se nic neděje. Aniž by to tou dobou tušila, andělé pro ni připravovali nové bydlení, které se už stavělo. Zázraky se mnohdy dějí mimo náš zrak. K nám doputují až v okamžiku, kdy nastane ten správný čas.

TŘÍDÍME ENERGII A POSELSTVÍ KOLEM NÁS

Svět se nezastavil. Kolem nás se dějí i radostné zprávy. Jen v záplavě všech těch koronavirových titulků nejsou tolik vidět. Když budete pátrat a hledat, najdete radosti. Kde? V přírodě. V té aktuálně nejvíce objevíte láskyplnou náruč podpory. Fyzicky viditelnou a hmatatelnou. Stejné péče se vám dostane v andělském světě. Stačí si o ni říct.

Získali jsme krásné ocenění. Chudobínská borovice u břehu Vírské přehrady na Vysočině se podle serveru Novinky.cz stala evropským stromem roku. Vůbec poprvé jsme v anketě “Evropský strom roku” získali první místo. Předčili jsme například strom z Chorvatska či Ruska. Místní obyvatelé se zavázali, že na počest tohoto výjimečného stromu vysázejí tolik nových porostů, kolik borovice získala hlasů. Je to přesně 47 226.

V pražské zoo se narodilo zdravé mládě slona indického. Dějí se i další radosti. Všímejte si jich. Stačí se podívat z okna. Užít si můžete slunečné počasí, zapadající slunce, poletující ptáky, motýly i jiné krásy. Stromy pučí, kvete zlatý déšť. Příroda nás učí, jak je důležité kráčet kupředu po jednotlivých krocích, bez obav a s důvěrou.

NA CHMURY S MEDITACÍ

Nezapomínejme, že láska je opakem strachu. Pokud se nedaří zkrotit negativní myšlenky, můžeme se alespoň sami sebe pokusit udržovat v neutrální “vyčkávací” zóně. Povolejte na pomoc účinný nástroj klidu – meditování. Nemusíte se této činnosti vůbec obávat. Stačí poslouchat. Autorka duchovních titulů Theresa Cheung upozornila na skutečnost, že pravidelné meditace mohou posílit vaši psychickou imunitu.

Pokud chcete v tomto obtížném období ještě více podpořit svou duši, vyzkoušejte spojení s hřejivou náručí láskyplné energie andělských meditací. Připravuji pro vás každý týden novou meditaci dle aktuálních energií. Pokaždé s originální, na míru složenou hudbou. Jsem vaším průvodcem očistnou lázní pro vaši duši.

Stejně jako každé ráno a večer věnujete pozornost čistění zubů, vyzkoušejte nově pečovat o svou osobní energii i mysl. Náš Meditační klub na závěr opět potvrzuje andělskou prozíravost. Program klubu na právě probíhající ročník jsem připravovala před uplynulými Vánocemi, kdy o koronaviru veřejnost ještě vůbec nevěděla. Přesto na tento týden připadla aktuální meditace přítomného bytí “tady a teď”. Poslechněte si její ukázku:

Andělské dárky, které potěší duši a pohladí srdce.

Objevte více.

Eva Laštovičková

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Autorka andělských meditací. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”

SDÍLENÍ ČLÁNKU

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zaujalo Vás toto čtení? Objevte další zajímavosti ze světa zázraků.

Pro vkládání komentářů je nutné, abyste se přihlásili ke svému facebookovému profilu.