Přeskočit na obsah

„Koronavirus urychlil nevyhnutelné, stejně by se to stalo.“ Rady andělů, jak dál

andělé a úzkost
Panuje zvláštní doba. Někteří se panicky obávají, jiní jsou lhostejní a celosvětovou situaci zobecňují. Kde je pravda? Z dnešního pohledu těžko soudit. Situace však doléhá na psychiku nejednoho z nás. Míváme tendenci na koronavirus svádět to či ono. Andělé láskyplně vzkazují, že takové reakce nejsou na místě. Tolikrát skloňovaný "Covid-19" pouze urychlil čas. Přišly situace, které by stejně nastaly. Co dělat dál?

Také jste si jako děti přáli, abyste už konečně byli dospělí? Abyste mohli dělat, cokoliv se vám zamane? Dny ubíhají. Čím jsme starší, tím víc zjišťujeme, jak rychle čas plyne. Rok 2020 s sebou přinesl zkoušku, kterou nikdo nečekal. Koronavirus vyvolává nejistotu, doslova zmrazení v čase.

Letošní rok se dotkl každého. Psychicky, pracovně, finančně, zdravotně. Poznamenal mnoho lidí. Zasáhl celý svět. Někteří toto zvolnění a zastavení doslova ze dne na den kvitovali s povděkem. Pro jiné vstoupila do života noční můra, strach zesílil. Ukryl se hluboko do duše.

Andělé přichází s podporou a ujištěním, že jsou vaší jistotou. Duchovní podpora s univerzální energií zázraků podpořila všechny, kteří si uměli říci o pomoc. Jak se spojit s anděly a rozpustit obavy, strach, napětí, paniku i emoce nejistoty? Andělské tipy a rady, které mi Univerzum pro všechny aktuálně předalo, jsou pro Vás připraveny.

VELKÉ ŽIVOTNÍ ZKOUŠKY

Koronavirová opatření se dotkla velkého množství lidí. Mnozí přišli o své příležitosti, často bojují o přežití. Není to lehké. Tato nejistota se pak mnohdy přenáší a vtiskává do rodinné pohody a partnerských vztahů.

O ukázání cesty ven přišel požádat podnikající muž, který souhlasil, že se podělí o svůj příběh. “Z důvodu karanténních opatření jsem přišel ze dne na den o zakázky. Jsem placený od počtu odpracovaných hodin. Najednou jsem neměl kde pracovat, vše bylo zavřené. Snažil jsem se zůstat nad věcí, měl jsem nějaké finance bokem, které chvilku vystačily. Pak se ale na mě vše sesypalo, jako bych se dusil,” popsal na konzultaci své pocity můj klient.

OSOBNÍ PŘETÍŽENÍ

Koronavirová situace přinesla mnoho starostí navíc. Velké ocenění si zaslouží zástupy rodičů, které řešily, co během karantény se svými potomky. Slýchávala jsem toho od klientů opravdu spoustu. Jak zabavit své děti? Neustálá péče, pozornost, úkoly. Vše řídit, uhlídat, věnovat se domácnosti. Každé dítě má jiný rozvrh, jiné úkoly, jiné aktivity. Děti bez programu revoltují, pošťuchují se, perou se a křičí. Dožaduji se pozornosti.

otec a syn

Šlo to zvládnout nějakou dobu. Pak ale po dlouhých jarních měsících zápřahu přišly letní prázdniny – a spousta rodin nyní zažívá obrovské přetlakování. Ponorku. Atmosféra doma nejde vydržet. Je to opravdu časté téma, na které se nyní na anděly spousta z vás obrací.

“Jsem tak vyčerpaná a přetažená, že bych od všeho a všech nejraději někam utekla, jen abych měla chvilku klidu. Má duše touží po prostoru pro sebe. Nemám ho,” sdílela jedna z maminek své potíže. Andělé mladou ženu energicky zklidnili, ukotvili její duši, uzemnili ji. Poselství znělo: “Jsi přetížená, protože se zavaluješ úkoly. Zvolni.”

Mladá maminka přiznala, že se snaží všem svým dětem vyhovět, přizpůsobuje se rodině, svůj prostor pro sebe upozaďuje. Žena dostala doporučení, aby si začala zapisovat své každodenní úkoly. Následně měla každý den jednu aktivitu škrtnout a místo ní věnovat pět minut sobě.

Důležité bylo také ocenění. Úkoly, které na seznamu zůstaly, bylo potřeba vždy po jejich dokončení na seznamu odškrtávat na znamení dokončené a dobře odvedené práce. Frustrace nastává, pokud se povinnosti neřeší, ale odsouvají, a stále je viditelná hromada činností, která neubývá. Jako když se kupí koše prádla, které čekají na vyžehlení.

Dalším andělským doporučením bylo, aby žena začala své koníčky, na které již prostě nezbýval čas, spojovat s dětmi. Jelikož ráda kreslila, řešení bylo nasnadě. Maminka začala tvořit obrazy společně se svými dětmi – a ono pověstné “příjemné s užitečným” bylo na světě. 😊

NEJISTOTA JAKO DAR?

Když na Vás padne nejistota, přijměte ji jako informačního posla. Přináší vám zprávu. Poděkujte za ni. Všimněte si, čeho se bojíte? Co vás znepokojuje? S klidem se podívejte pravdě do očí. Pamatujte na to, že v zádech máte láskyplné jištění od andělů. Nejste na nic sami.

Máte velkou moc. Jste schopni okamžité energické akce. Pokud budete cítit, že vás svírá panika, můžete dané sevření uvolnit. Andělé doporučují následující afirmativní podporu: “Vždy mám možnost volby, vše má řešení.”

klid na duši

Představte si, jak držíte svůj osud pevně v rukách. Můžete jej řídit. Vizualizujte si, jak se odpojujete od strachu. Nůžkami přestřiháváte spojení. Osvobozujete se. V klidu a bez emocí si připomeňte, jakou informaci vám nejistota přišla sdělit. Pragmaticky ve svých myšlenkách proberte, jaké máte možnosti. Vypracujete si plán. Proberte svou situaci s okolím nebo rodinou. S lidmi, kterým důvěřujete a víte, že umějí naslouchat. Vypovídejte se ze svých obav. Hledejte řešení. Pamatujte na to, že jste se přišli do pozemské roviny rozvíjet, energicky obohacovat a duchovně růst. Každá překážka je záchytným bodem, která vám obohacuje život. Zapamatujte si, že je důležité naslouchat svému nitru, emocím i duši.

PĚT ANDĚLSKÝCH RAD PROTI ÚZKOSTEM

Vystupte z emočního kruhu


Představte si, že strach kolem vás vytváří kruh. Stojíte v jeho středu. Plnou intenzitou na vás ze všech stran dotírají vaše konkrétní nejistoty a obavy. Udělejte krok stranou. Fyzicky prožijte, jak opouštíte onen kruh negací. Osvoboďte se. Proměníte tak okamžitě svou energii.

 

Na strachy funguje plán


Napište si do svého diáře, mobilního telefonu či na kousek papíru, čeho se bojíte. Pojmenujte strach. Od strachu se odpojíte, pokud si místo negativního pocitu představíte stejnou situaci z pozitivní roviny. Máte například obavu ze své finanční situace? Představujte si, jakou máte radost z toho, že na váš účet přišla nová částka, která vám pomůže. Naplno tuto emoci prožijte. Proměníte tím energii, díky které jste schopni změnit také energie svého okolí.

 

Zaměřujte pozornost na to, co funguje


Andělé často zdůrazňují, že lidé vidí jen to špatné. Straší se předem iluzivními vizemi, které v přítomnosti ještě nejsou aktuální, přesto například obava z budoucnosti svírá lidem hrdlo. Připomeňte si, co se vám v životě povedlo. Uvědomte si, že nic z toho, čeho jste dosáhli, nebylo samozřejmé. Ke všemu jste museli vynaložit svou energii, pozornost, učinit pro danou situaci myšlenkové i fyzické činy. Připomínejte si své úspěchy. Přijdou další. Mějte otevřenou náruč jistoty, těšte se na ně, oslavíte jejich příchod.

 

Hojně (se) oceňujte


Chvalte sami sebe, své okolí. Projevte úctu, ocenění a uznání svému nejbližšímu okolí. Nic není samozřejmostí. Pamatujte na to. Každý čin je hoden oslavy.

 

Dívejte se pozitivním pohledem


Sami na sebe i na lidi kolem vás. Neposuzujte, nekritizujte. Hledejte na lidech kolem vás alespoň jednu pozitivní vlastnost, kterou si s nimi spojíte. Tím ustoupíte z pozice síly a proměníte energické vibrace v rodině i v práci.

Udělejte za sebe vše, co můžete. Požádejte anděly a vesmír o pomoc. Následně ustupte z cesty a nechejte pomoc přijít za vámi.

 

ODKLÁDÁNÍ PŘÁNÍ NA NEURČITO

Aktuální doba vás učí, abyste byli plně přítomni. Zcela vědomě si definujte svá přání. Neodkládejte je na později. Nespojujte si je s někým dalším. Uvědomte si, že vaše přání jsou pouze vaše. Neměla by být závislá na někom dalším. Aktuální situace zoceluje vaši víru. Nenechejte se ničím zastavit. Plánujte, realizujte, čiňte.

Často slýchávám, že se neustále modlíte. Prosíte anděly, ale nic se neděje. Jste z toho frustrováni, přicházíte o motivaci. Důležitá je však aktivita vás samotných. Podílejte se činorodě na svých tužbách. Ptejte se sami sebe, co můžete na podporu svých přání ještě učinit? Buďte důslední. Nezapomeňte, že každé přání, každý osobní posun má své načasování. Trpělivost je základní stabilní jednotkou při seberealizaci. Slaďte svou energii se svými přáními. Věřte v ně. Naplno. Své spojení podpoříte, pokud budete o svých přáních skálopevně přesvědčení a pokud je nebudete porovnávat s realitou. Zastavte pochybnosti.

Univerzum je na vaší straně. Energické vibrace jsou aktivní, stačí naplno uchopit svůj život znovu do svých rukou a vědomě jej řídit.

Speciální andělská konzultace prostřednictvím Skype či Facebook Messengeru

Objevte více.

Eva Laštovičková

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Autorka andělských meditací. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”

SDÍLENÍ ČLÁNKU

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zaujalo Vás toto čtení? Objevte další zajímavosti ze světa zázraků.

Pro vkládání komentářů je nutné, abyste se přihlásili ke svému facebookovému profilu.