Přeskočit na obsah

Magický čas osvobozuje od minulosti. Ovlivňuje karma váš život?

karma a minulost
Minulost je zcela přirozeně součástí našeho každodenního života, aniž bychom si tuto skutečnost uvědomovali. Vidět ji můžeme každý den při pohledu na noční oblohu. Toto spojení s Univerzem láskyplně propojuje s naší čakrou „Hvězda duše“, která zaznamenává všechny události. Andělé chtějí, abychom se nezatěžovali obavami o svůj osud. Karma totiž rovinu „tady a teď“ vůbec neovlivňuje. Pány situace jsme pouze a jen my sami.

Období svatojánské noci je oslavou Slunce, které je naše nejbližší napojení na energii Univerza. V době kolem letního slunovratu je tato energie v našich končinách nejsilnější. Na její počest pálili naši předkové o svatojánské noci ohně. Propojovali se tak s energií, kterou si zvali s radostí do svého srdce. Na rozdíl od filipojakubské noci (pálení čarodějnic) však u nás tento zvyk postupem doby vymizel.

KARMA: POHLEDEM NA OBLOHU ZPĚT DO MINULOSTI

Každý z nás je naprosto přirozeně a neustále propojen s minulostí. Jak? Stačí se za jasné noci podívat nahoru na nebe plné hvězd. Vše, co v tu chvíli vidíte, se totiž už stalo. Slunce stejně jako každá hvězda vyzařuje světlo, které k nám musí „doletět“. To znamená, že můžete sledovat svítící hvězdu, která ve skutečnosti třeba už ani neexistuje. A my ji tu přesto právě teď vidíme svítit.

OVLIVŇUJE KARMA ŽIVOT?

Co má karma společného s anděly? Víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Kromě klasických sedmi čaker, které známe, totiž existuje ještě čakra „Hvězda duše“ neboli „Soulstar“. Nacházet se má několik desítek centimetrů nad hlavou a každý z nás si v ní nosí minulost, záznamy z naší duše. Propojení s časoprostorem Univerza je tedy více než nápadné.

Často se andělů ptáte, zda může váš současný život ovlivnit karma? Možná vás to překvapí, ale přestože s sebou stále nosíme informace o své duši, stopy minulosti dle andělů nijak výrazně naše pozemské působení neovlivňují.

karma

Když se v životě nedaří, snažíme se hledat příčiny, kde se jen dá. Většinou sklouzáváme do minulosti. Podsouváme si, že jsme se dříve měli lépe. Naše mysl si z minulosti filtruje jen to dobré. Postupem doby již tolik nevnímáme, z jakého důvodu se nám nevydařil vztah, nebyli jsme spokojeni v práci. Někdy se schováváme za osud. „Hvězdy nám nepřály, proto nemáme takové štěstí jako jiní.“ A když se nedaří opakovaně, nabádá vnitřní kritik k tomu, že nás postihuje prokletí, naše karma či minulé životy. Hledáte odpovědi v minulosti, kterou si nelze přesně pamatovat. Toto je cesta, po které vás chce vést vnitřní kritik. Správné odpovědi na vás čekají ve vašem srdci, v přítomnosti, v rovině tady a teď. Zapamatujte si, že minulost vás nikdy nebude ovlivňovat.

Někdo může být v pozemské rovině úplně poprvé. Některá duše se sem vrací opakovaně. K těmto návratům dochází, jelikož duše si plní osobního poslání. Nepřišla si „odžít karmu“.

Vždy máte plně ve svých rukách, jaký budete žít pozemský život. Každý den můžete učinit nové volby, rozhodnout se pro nové věci. Utvářet si osobní rituály, radostné zážitky, myslet pozitivně, pomáhat, být tady pro sebe a následně pro druhé. Minulost je s námi, je součástí naší duše. Nemá nad vámi moc. Andělé láskyplně opakují, že minulost vás ve vašem aktuálním životě nelimituje.

S minulostí jsme spojeni přes již zmiňovanou čakru „Hvězda duše“ a přes naše předky z rodových linií. Spousta lidí se touto formou napojení na minulost nechává až příliš pohlcovat. Pouštíme si zatížení z rodových linií „k tělu“. Dle andělů je důležité zůstat nad věcí, tuto zátěž si nepřipouštět. Když se to podaří, nemůže pak taková zátěž způsobovat žádné duševní bloky.

ZA VŠÍM HLEDEJ ENERGII

Jako malá jsem byla přesvědčena, že veškeré životní úspěchy si musíme složitě vydobýt. Nikdy se nic nedařilo jen tak. Vše mělo komplikovaný průběh, bylo nutné překonávat složité překážky.

Odnesla jsem si s sebou tento vzorec chování do dospělého života. Před mnoha lety jsem se prací na seberozvoji rozhodla cíleně a láskyplně tento vzorec rozpustit. Věci se daly do pohybu a již s sebou nenesly složité překážky. Život se díky andělské energii zázraků stal radostnější a pozitivnější.

Zamyslete se, co vás z minulosti nejvíce ve vašich myšlenkách „straší“. Podívejte se do svého nitra. Jak vypadá vaše energie? Jaké myšlenky se ve vaší hlavě opakují? Zvolte si nadhled, vpusťte k sobě uvolnění, lehkost, důvěru a myšlenkový klid. Nechejte se vést. Čas přirozeně plyne. Je jen na vás, jaké budou další dny. Vždy si vše řídíte. Můžete si vybrat, jak budete na jednotlivé události nahlížet, jak se budete cítit.

BAREVNÁ MEDITATIVNÍ ANDĚLSKÁ OČISTA

Přijměte energii Slunce, magii svatojánského času a energii právě odeznívajícího úplňku jako pomocnou podporu. Uzrál čas propustit dávné křivdy a odpojit své nitro od tmy. Nechte do své minulosti vstoupit harmonizační paprsky světla.

Představujte si oranžovou energii, která objala celé vaše nitro. Meditativní oranžové světlo putuje po celém vašem těle od nohou až k hlavě. Pozorujte své myšlenky, kam se zatoulají, kam se vydají. Objevte s anděly zákoutí minulosti, ze kterých propusťte vše negativní. Opustíte kritiku, zklamání, nejistotu, stres, únavu a nechuť.

Oranžová energie harmonizuje. Dejte si čas a prostor pro toto andělské barvené cvičení. Až budete cítit, že vše neradostné z minulosti opustilo vaše nitro, představte si oceňující žlutou energii, která koluje po celém těle. Vnímáte teplé objetí, radost, jistotu, hojnost, rovnováhu, odhodlání a svobodu.

Opakovat si můžete andělskou afirmaci: „PROPOUŠTÍM, ZÍSKÁVÁM. VOLÍM SI SVOBODU, SVĚTLO A KLID NA DUŠI.“ Vizualizujte si žlutou barvu, jak prostupuje celým vaším tělem. Pocítíte naprosté odlehčení. Na závěr se zaměřte na své nohy, propojte se přes chodidla se zemí. Nahlas si řekněte uzemňující afirmaci: „JSEM TADY A TEĎ.“

tady a teď

Co doporučují andělé pro blaho duše v tomto čase?

Když máte volno či dovolenou, nepracujte.

Obklopujte se žlutou a oranžovou barvou.

Pro radost a potěšení si můžete zapálit oranžovou svíčku archanděla Gabriela a nechat se ocenit sladkostí zralého melounu.

Udělejte si čas na procházku přírodou. Pozorujte krásy kolem sebe, nadechujte svěží letní vzduch. Soustřeď se na přítomnost. Nechejte se obejmout energickou jistotou přítomného času.

Propojte se s přírodou. Zkuste si uvědomit, za co byste chtěli přírodě poděkovat?

Přijímejte energii ze vzduchu, prostřednictvím vašich nohou blahodárně vnímejte působící kořeny přinášející energii uzemnění.

Naučte se setrvávat v přítomné rovině. Věnujte se naplno činnostem, které vás naplňují. Mějte volno. Nemyslete na práci či jiné úkoly, když jste například s dětmi venku. Oddejte se naplno času, který jste si vyčlenili na své volno či dovolenou. Naučte se plně odpočívat, vytěsněte veškeré myšlenky, které se snaží dotírat. Pamatujte, že vám nic neuteče. Načerpávejte energii, abyste opět mohli naplno pracovat. Každý den není úrodný. Je to tak v pořádku. Souznívejte s tokem letní energie. Buďte tady pro sebe, plně v přítomnosti. Beze strachu či zatížení z minulosti. Jste svobodní, sami sebou. Vše je jen na vás. Máte své anděly a svítí nad vámi vaše šťastná hvězda.

Speciální andělská konzultace prostřednictvím Skype či Facebook Messengeru

Objevte více.

Eva Laštovičková

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Autorka andělských meditací. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”

SDÍLENÍ ČLÁNKU

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zaujalo Vás toto čtení? Objevte další zajímavosti ze světa zázraků.

Pro vkládání komentářů je nutné, abyste se přihlásili ke svému facebookovému profilu.