Přeskočit na obsah

Adventem proti stresu. Jak se s anděly naladit na tak trochu jiné Vánoce?

andělé vánoce
Začíná adventní čas, doba, kdy máme k andělům nejblíže. První neděle adventní přináší ideální možnost, jak se s anděly naladit na nejkrásnější období v roce. Nedovolujte stresu z aktuální celosvětové situace, aby vám tuto dobu kazil. Prostřednictvím několika jednoduchých aktivit je možné si společně s přáteli z Univerza Vánoce užít i za stávajících podivných podmínek. Jednou z nich je příprava magické "nádoby hojnosti".

“Už nemůžeme,” slýchávám od mnohých z vás v těchto dnech při terapii. Někteří mají plné ruce práce s dětmi, jejichž část má ještě stále distanční výuku. U dalších se dostavila “ponorka” v soužití s partnerem. Jiní se potýkají s úzkostnými stavy vzhledem ke stále panující pandemii koronaviru.

Andělé vzkazují, že vnímají napětí, které panuje. Jsou připraveni aktuální sevření a úzkost rozvolnit. Stačí je požádat. Jak andělé zmiňují, nemáme ve své moci ovlivnit aktuální situaci, přesto však držíme v rukách jeden velmi silný duchovní nástroj. Můžeme ovlivnit, jak budeme ve svém nitru naladěni. Podle andělů na tuto mocnou skutečnost stále zapomínáme. Všímáme si problémů samotných a opomíjíme jejich řešení. Je jen na nás, zda podlehneme tlaku a dovolíme, aby naše duše byla trýzněna obavami. Věřme si a přijměme aktuální situaci jako výzvu naučit se něčemu novému. Vystupujeme ze zajetých kolejí, ze své komfortní zóny a zažíváme změny v tradičních hodnotách a standardech.

VAŠE VOLBA, VÁŠ OSOBNÍ PLÁN

Andělé připomínají: Věděli jste předem, jakým zkouškám budete pozemsky vystaveni. Přesto – nebo možná právě proto – se vaše duše o tento váš život a tyto vaše osobní zkoušky přihlásila. Učinila slib a ještě v Univerzu horlivě volala: “Ano, ano, já jdu, já to zvládnu.”

Pamatujte na to, že vše má svůj důvod a děje se v rámci vyššího plánu na základně osobní dobrovolné volby. Začíná adventní čas. První adventní neděle, které se říká železná, je ve znamení fialové barvy. Tuto barvu by tak měla mít i první svíčka, kterou zapalujete na adventním věnci. Jde o nejvyšší duchovní barvu. Energicky vás přichází podpořit, abyste v sobě našli sílu dokončit vše, co je potřebné. Začátek adventu je ve znamení naděje. Neutíkejte ze své životní cesty, nebojte se jít dál. S anděly v zádech, s jistotou po boku. Slibte si, že budete hledat řešení. Opakujte si andělskou mantru:

“Soustředím se na řešení, která se přede mnou otevírají. Učím se novým poznáním.”

Andělé posílají další zprávy z nebe. Vaše osobní naladění, tedy to, jak se každý den cítíte, se dlouhodobě promítá do energie ocenění. Ta následně souznívá, či naopak odporuje toku hojnosti.

vánoční afirmace

Opakujte si andělskou afirmaci:

“Nejlepší řešení je již na cestě.”

Jen nevíte, kdy přesně dorazí.

Andělské poselství první neděle adventní zní: “Vše má své načasování, vše si vás vždy najde.” Není nutné hledat překotné a zkratkovité řešení. Snažit se ve stresu dosáhnout urychleného východiska. Zachovejte klid, nadhled a vyčkejte. To je to nejlepší, co můžete udělat. Pečujte o své myšlenky, hýčkejte svou energii. Nastavujte hranice svému okolí. Buďte moudří, nenechte se zaplašit prvním neúspěchem. Nedovolujte neschopnosti, která přichází z okolí, aby brzdila či ohrožovala vaše přání. Přílišná pasivita také není na místě. Je zapotřebí najít ten správný poměr mezi činy a rozvahou. 😊

Často vnímáte znamení úplně všude, ale i tam, kde žádná nejsou. Zdravý úsudek je vaším nejlepším přítelem. Pokud se vám nedaří splnit stanovený úkol, nemusí to hned znamenat, že se nemá uskutečnit z důvodu zásahu vyšší moci. Není potřeba za vším vidět osudovost. V případě neúspěchu může celý problém vznikat neschopností někoho dalšího, kdo vám měl pomoci při realizaci vámi stanoveného cíle. Vždy máte právo volby. Můžete vyzkoušet jinou variantu, využít spolupráce s někým jiným. Nenechte se jen tak odradit. Stůjte si za svým přáním. Neslevujte z něj, pokud se realita zrovna netváří příznivě. Nespoléhejte se jen na ostatní. Vy jste hlavními autory svého přání. Nehledejte jednoduchá a snadná řešení.

Někteří z vás se andělů ptáte, jaká čísla máte vsadit v loterii, abyste konečně vyhráli, měli peníze a mohli jste si vše splnit. Andělé říkají, že takto to nikdy nefunguje. Cesta k hojnosti vede přes vaše vnitřní naladění. K dostatku se přibližujete tím, že vyzařujete pozitivní a oceňující energii. Někdy to může chvilku trvat.

ANDĚLSKÁ NÁDOBA VDĚČNOSTI

Zvyšte si energicky a kreativně v magickém čase adventu svou hojnost. Propojte se s její energií. Udělejte si s anděly osobní rituál na posílení hojnosti. Budete potřebovat “nádobu vděčnosti”. Můžete si vzít například sklenici od jogurtu, kompotu, okurek, nebo si pořídit v domácích potřebách originální, nepoužitou nádobu. Jakákoliv větší sklenice s víčkem bude správná. Nepoužívejte nádoby menších rozměrů. Všichni si přeci energicky přejeme mít dostatek hojnosti, proto je dobré mít větší sklenici.

nádoba hojnosti

Zvolenou nádobu si můžete pomalovat obrázky, které si na ni nalepíte. Můžete si ji ozdobit mašlí, stuhou, kreativitě se meze nekladou. Do sklenice si můžete vložit hřebíček, badyán nebo celou skořici. Hezky si tak provoníte svou hojnost. Na bílý papír napište, za co všechno jste letos vděčni. Můžou to být malé vděčnosti, ale i velké úspěchy. Zmínit lze konkrétní věci nebo například hezký slunečný den. Uvést můžete vděk za vychutnání dobrého jídla. Můžete si takto udělat hravé odpoledne i s dětmi. Ocenění podporuje hojnost. Vše umocňuje spokojenost. Lístečky vložte do sklenice. Průběžně lze připisovat další a další věci, za které jste vděčni. Pokud někdy pocítíte propad energie, vytáhněte ze sklenice jednotlivé popsané vděčnosti a připomeňte si, co všechno vám prozářilo jednotlivé dny. Můžete si k jednotlivým oceněním připsat i datum, abyste věděli, z jakého období vložená energie vděčnosti pochází.

Andělé doporučují podporovat svou hojnost i prostřednictvím velké peněženky.

 

Další andělské radosti, které vám prozáří dny

Pozvedejte svou osobní energii dobrou náladou. Opakujte si pozitivní afirmace. Tím přesměrujete svou energii, vaše soustředění se posune novým směrem. Budete vnímavější k novým možnostem. Hlídejte si, čemu dlouhodobě věnujete svou pozornost.

 

Vaření s pozitivní energií

Uvařte jídlo s radostí, užijte si celý proces vaření. Na závěr si představte, jak celé jídlo zahalíte do bíle energie čistoty a ocenění. Pozvednete vibraci celého pokrmu.

 

Uzemnění v přírodě

Udělejte si prostor a čas, užijte si sami se sebou procházku přírodou. Všímejte si stromů, kořenů, prostoru krajiny. Očistíte svou mysl i čakry.

 

Provoňte svůj domov

S adventem je spojeno pečení cukroví. To v mnohých rodinách o tomto víkendu již začalo. Naplňte domov vůní vanilky, skořice, hřebíčku, badyánu. Aromaterapie blahodárně posiluje vaši osobní energii. Přes vůni koření můžete podpořit svou hojnost i osobní harmonii.

 

Nastavujte hranice

Naučte se říkat “ne” svým nejbližším. Nastavování hranic okolí patří k základu osobní sebelásky. Pamatujte na andělský vhled: “Stres vraždí, neschopnost ubíjí.” Nepřebírejte zodpovědnost za reakce okolí. Vyjádřete svůj názor, své pocity a stůjte si za nimi.

 

Jak na závěr andělé připomínají, štěstí hledejte sami u sebe, ve svém nitru. Díky tomu se pak štěstí bude energicky naplno zhmotňovat do vašeho života. Nespojujte si své štěstí s někým konkrétním. Štěstí je přirozené, je jen vaše. Naplno jej můžete dosáhnout pouze sami za sebe.

Speciální andělská konzultace prostřednictvím Skype či Facebook Messengeru

Objevte více.

Eva Laštovičková

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Autorka andělských meditací. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”

SDÍLENÍ ČLÁNKU

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zaujalo Vás toto čtení? Objevte další zajímavosti ze světa zázraků.

Pro vkládání komentářů je nutné, abyste se přihlásili ke svému facebookovému profilu.