Přeskočit na obsah

Co říkají andělé na lockdown? „Zachovejte si zdravý úsudek.“

andělé a lockdown
Je to tady zase. Liduprázdné ulice, volnější silnice, města duchů. Lidé v těchto dnech stejně jako na jaře v obrovské míře vyklízejí veřejný prostor. Někteří ze strachu, jiní z respektu a snahy zmírnit šíření koronaviru. Napětí je cítit na každém rohu. V čekárnách zdravotnických zařízení vedle sebe posedávají nervózní lidé, kteří si vyměňují rozpačité pohledy. Zakašlat je hřích. Andělé nabádají ke zdravému úsudku. Volte si pečlivě své osobní priority. Co Univerzum říká na hrozící lockdown?

Nečiňte si z koronavirové hrozby prioritu. To je hlavní andělské poselství pro tyto podzimní pochmurné dny. Je jen na vás, kam budou směřovat vaše vnitřní myšlenky. Zda se necháte pohltit nejistotou, která vás uvrhne do sítě strachu. Ta se kolem vás bude omotávat, až se přetaví v paniku. Vždy si můžete zvolit, jaké budou vaše aktuální priority. Berte vážně veškerá preventivní opatření, která jsou aktuálně aktivní. Přesto se nenechávejte vtahovat do strachu, který nyní nejvíce ovládá okolí.

Ráda bych s Vámi sdílela situaci, kterou jsem zažila při odběru krve na odběrovém místě. Potřebovala jsem před lékařskou prohlídkou mít aktuální výsledky. Ujala se mne laborantka, ze které vyzařoval strach, který pracovnice ventilovala hrubým chováním. Požádala jsem anděly, aby mi zesílili ochranu a zároveň o energické pročištění místa, kam si pacienti při odběru sedají. Když jsem se posadila, laborantka mi neurvalým způsobem sdělila, abych si odvrátila hlavu na druhou stranu a nedívala jsem se na ni, abychom si vzájemně nedýchaly přes roušku do obličeje. Odpověděla jsem jí, že se může spolehnout, že bych to udělala stejně, protože se nemůžu dívat, když mi někdo jehlou píchá do ruky. Po napíchnutí žíly, které bylo oproti jiným zkušenostem bolestivé, na mne pracovnice vyhrkla, jestli jsem pila vodu. Řekla jsem, že ano. Následně se nervózně zeptala na množství mnou vypitých tekutin. Uvedla jsem, že jsem vypila sklenici vody. Na to mi odsekla, že je to málo, že mi neteče krev. Proto mi prý bude muset napíchnout i druhou ruku.

Na druhé ruce byla laborantka úspěšnější. Do toho se ptala druhé kolegyně, kolik je ještě v čekárně lidí. Následně na mne zakřičela, jestli mi není špatně. Řekla jsem, že jsem v pořádku. Prý mi není vidět přes roušku do obličeje, takže není možné můj aktuální stav posoudit. Poděkovala jsem za vše a opustila jsem odběrové místo. Požádala jsem anděly o okamžité přerušení energického spojení.

Kdykoli během dne někoho potkáte – stačí, abyste se setkali pouze pohledem – vzniká mezi vámi energické pouto. Následně na sobě můžete cítit energie z okolí, únavu, podráždění, strach i další cizí emoce. Proto je vždy dobré se v rámci osobní hygieny vaší duše od energií z okolí odstřihnout. Dál již proběhlé situaci nevěnovat pozornost. Tento příběh jsem sdílela jako příklad toho, jak velkou moc může mít strach. Umí rozhodit emoce i profesionální přístup při práci. Strach podněcuje neohleduplnost. Odhozené roušky po okolí, použité igelitové rukavice pohozené na pásu pokladny supermarketu, které již jejich majitel více nepotřeboval. Tak je zanechal přímo u pokladny. Někdo to přeci uklidí…

rouška rukavice

NENÍ KAŠEL JAKO KAŠEL

Dalším příkladem mocného vlivu strachu je v dřívějších dobách zcela nevinné zakašlání. V čekárně zdravotnického zařízení si starší dáma potřebovala pod rouškou odkašlat. Nejprve se snažila kašel zadržet. Následně to již nevydržela a dvakrát si odkašlala. Vyděšenýma očima se podívala kolem sebe, co bude říkat okolí. Bude snad lynčována za to, že si odkašlala? Tentokrát to naštěstí prošlo.

Často bývám svědkem situací, kdy si někdo odkašle, a přestože má roušku, lidé se okamžitě otáčejí daným směrem. Tváří se pohoršeně, naštvaně, vztekle, vysílají “vražedné” pohledy. Při terapii se mi svěřila jedna klientka dokonce s tím, že byla se svou maminkou doslova vyhozena z knihkupectví, protože si maminka odkašlala. Nikdo nebyl schopen přijmout, že nemá koronavir, ale pouze si potřebovala ulevit. S hrubým chováním ze strany personálu byly vypovězeny z obchodu.

Po této události si maminka s dcerou společně shodly, že při vstupu do knihkupectví vnímaly špatné energie. Slíbily si, že budou příště naslouchat vedení své intuice a raději do daného obchodu nepůjdou. Rády si ušetří hrubé zacházení bez špetky empatie.

Kašel zkomplikoval situaci na více než týden mé další klientce. Když se v pondělí ráno chystala odvést chlapečka do školky před cestou do práce, pohltila ji hrůza. Chlapec začal náhle pokašlávat. Jeho maminka musela během vteřiny přeorganizovat veškerý svůj pracovní program. Klientka se svěřila, že situace byla velmi stresující. Na svém synovi poznala, že jde “pouze” o běžné nachlazení, ale protože se v aktuální době na kašel pohlíží zcela jiným způsobem, věděla, že by jí chlapečka do školky nevzali. Je tak v neustálém napětí, že se její program může během chvilky změnit. Jak sama poznamenala, nedá se nic plánovat, pouze souznívat v přítomném bytí.

TEST NA KORONAVIRUS JAKO DÁREK OD ANDĚLŮ

Na konci září jsem nastupovala do jedné pražské nemocnice na operaci. Součástí nástupu byl test na koronavirus na chirurgické ambulanci. Bylo to pro mne překvapení, které jsem vůbec neočekávala. Říkala jsem si – andělé, vážně? Proč? Přišla mi okamžitá odpověď: “Abys mohla sdílet s ostatními, jaké to je. Abys zároveň mohla poukázat a upozornit na sílu strachu.”

Odevzdaně jsem se po vyvolání mého jména vydala do ordinace, kde testy probíhaly. Nikdo mi nic nevysvětlil, nikdo mi neřekl, co mne čeká. Bylo mi pouze sděleno, abych se posadila a zaklonila hlavu. Sestra oblečená v ochranném oděvu vzala dlouhou špejli, na jejímž konci byla omotaná vata. Nástroj připomínal klasické vatové tyčinky na čištění uší. Měla jsem představu, že mi sestra z okraje nosní dírky setře vzorek. Jaké bylo překvapení, když mi kompletně celou délkou vatové tyčinky zajela až kamsi dozadu. Byl to nepříjemný pocit. Myslela jsem, že to nevydržím. Byla jsem z toho překvapená, protože netrpím přehnanou citlivostí na bolest. Samovolně mi vyhrkly slzy. Myslela jsem, že jsem přežila a test mám za sebou. Jaké zděšení zavládlo v mé mysli, když se mi sestra chystala udělat stejný výtěr i z druhé nosní dírky. Je to nepříjemný pocit, při kterém si připadáte, že se vám tou špejlí doslova “šťourají” až v mozku.

covid test

Třetí částí testu na Covid byl odběr vzorku z krku. Opět špejle zasunutá co nejhlouběji. Začala jsem se dávit. Šokovaně jsem seděla a celý zážitek vstřebávala. V nemocnici vše běží jako na běžícím pásu. Nikdo se neptá, nikdo vás na nic neupozorní. Vše se děje rychle, aby byly úkoly co nejdříve hotové.

Vyšla jsem z ordinace, teklo mi z nosu, stále jsem vydýchávala dávení po výtěru z krku a hlavou mi běželo, že toto již nikdy více nechci zažít. Ještě hodinu po testu vás štípe v nose, jako byste intenzivně čichali Savo. Test mi provedli v půl deváté ráno a v půl páté odpoledne stejného dne mi přišla SMS, že výsledek je negativní. Jsem tedy v pořádku. Mohla jsem se začít pohybovat po nemocnici a oddechnout si, že plánovaná operace může proběhnout.

Proč jsem s vámi měla tento příběh sdílet? Andělé chtěli, abych vám předala naději, sebejistotu a klid do duše. Před přijetím do nemocnice jsem několikrát navštívila polikliniku, kde jsem potkávala mnoho lidí, kteří šli za různými lékaři. Při čekání na předoperační vyšetření lidé posedávali vedle sebe, žádné rozestupy nebyly. Jak sama přiznala sestra v nemocnici, není ani v jejich silách toto zajistit. Mohla jsem být koronaviru vystavena na celé řadě míst s vyšší mírou rizika. Výsledek byl přesto v pořádku.

nemocnice

Pokud respektujete a dodržujete nařízení, jste obezřetní, ale nikoli ve stresu, strachu a negaci, vše se dá zvládnout bez úhony. Můžete i v této složité době požádat své anděly o energickou ochranu. Také o pročištění. Jak již bylo řečeno, vše je otázkou priorit.

CO ŘÍKAJÍ ANDĚLÉ NA LOCKDOWN?

“Locked mind.” Uzavřete svou mysl – před přívalem informací. To je hlavní odpověď na výše položenou otázku. Udržujte si informační střídmost. Omezte co nejvíce sledování médií. Nepotřebujete hltat každý koronavirový článek, sledovat dění ve světě. Dívat se na přímé přenosy vlády. Andělé doporučují udržovat si základní povědomí o aktuálním dění. Nezapojujte se do hovorů o koronaviru. Neposuzujte. Věnujte se svému životu a osobním prioritám. Z nejistot dnešní doby si udělejte své osobní jistoty. Věřte své duši, která si před svým narozením utvořila osobní plán. Věděli jste, že budete procházet touto zkouškou, vaše duše má na ni plán.

Důvěřujte si. Udržujte si vnitřní klid, spolehněte se na osobní vedení. Každou situací dokážete projít. Vždy jsou možnosti. Neutíkejte po cestě strachu do budoucnosti. Setrvejte s jistotou v přítomnosti. Máte u sebe svého anděla stráženého či více andělů strážných, stejně jako další ochranné nebeské průvodce. Pokud se chcete cítit ještě více chráněni, požádejte o pomoc přímo archanděla Michaela a jeho anděly ochrany.

Komunikujte s anděly jako s přáteli. Stačí je požádat, vždy přijdou a budou s vámi. Z Univerza přichází do pozemské roviny mnoho andělů, kteří pomáhají, pečují o vaši energii, dělají vám společníky v nelehkých situacích. Závěrečné poselství od andělů zní: “Věřte, že bude lépe, energie se potřebují vyrovnat. Po noci přichází vždy den.” S pokorou a trpělivostí společně procházíme vyšší zkouškou naší duše, která byla plánována.

Pro některé přinesla koronavirová situace osobní transformaci. Uvědomili si možnost volby a uchopili změnu do svých vlastních rukou. Mnoho lidí se začalo věnovat úplně novým profesím, někteří od základu změnili své návyky a každodenní zvyky. Některým vzniklá situace zachránila podnikání. Některým jej vzala. Některé vztahy narušila domácí karanténa. Ať se děje cokoli, věřte sami sobě. Vždy vše zvládnete. Každá negativní situace je určitou formou výzvy, přestože se na první pohled může jevit katastrofálně a bolavě. S odstupem času poodhalíme přesné záměry osobního růstu, kvůli kterému vlastně v pozemské rovině v první řadě jsme. Koronavirus od počátku budí mnoho emocí, nepodléhejte jim a zachovejte si zdravý úsudek. Nadhled je velice léčivý.

Speciální andělská konzultace prostřednictvím Skype či Facebook Messengeru

Objevte více.

Eva Laštovičková

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Autorka andělských meditací. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”

SDÍLENÍ ČLÁNKU

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zaujalo Vás toto čtení? Objevte další zajímavosti ze světa zázraků.

Pro vkládání komentářů je nutné, abyste se přihlásili ke svému facebookovému profilu.