Přeskočit na obsah

Andělé nemají rádi předsevzetí. Přání se plní jinak, než si myslíme

novoroční předsevzetí
Období příchodu nového roku nás tradičně nabádá ke změnám v životním stylu. Andělé poukazují na to, že změny můžeme ve svých životech provádět každý den. Každé ráno znamená nové možnosti, příležitost udělat věci jinak. Pokud se něco nedaří, můžeme začít znovu a zkoušet hledat jinou cestu za naším cílem.

Přišel rok 2021. Spousta lidí v něm vidí šanci na řešení celosvětové pandemie, další se obávají, co bude dál. Jedna věc však bývá každoročně neměnná: novoroční předsevzetí, která spoustě lidem vydrží jen pár dnů či týdnů. Proč je tomu tak? Andělé říkají, že hlavní příčinu lze hledat v nucené změně. Přelom roku nás historicky nabádá k nápravě zlozvyků a nevyřešených záležitostí, i když na to ještě třeba nejsme připraveni.

Právě proto jsou naši strážci zásadně proti novoročním předsevzetím. Mívají totiž až na zářné výjimky krátkého trvání. Naopak důležité je pracovat na změnách a zlepšení systematicky a celoročně.

Andělé při dotazech na toto téma vyzdvihují důležitost osobního plánu. Nic by nás nemělo překvapit či zastavit. Bezmyšlenkovitá a nedostatečně připravená rozhodnutí nebývají dotažena až do úplného konce. Přichází předčasné ukončení veškerých snah, ztráta zájmu, protože jsme si ukousli velké sousto nebo nás komplikovaná situace přestala bavit. V tomto vám mohou ze začátku pomoci i andělské karty.

Někdy si špatně nastaveným předsevzetím můžeme dokonce ubližovat. Nepromyšlené kroky nás můžou stresovat. Proč se svazovat nuceným zahájením jakýchkoliv snah, když si můžeme vše nastavit sami?

NOVÝ ROK U ANDĚLŮ

Všechny tyto myšlenky podtrhuje jedna zásadní informace. Podle andělů přelom roku na naší planetě v Univerzu prakticky nic neznamená. Vesmírná energie funguje na komplexních principech, které zatím nejsme schopni zcela pochopit. Skutečnost, že jedna z planet jednoduše oběhla jednou dokola kolem své hvězdy, tedy Slunce, zkrátka nepřináší do Univerza nic světoborného. 😊 Právě proto andělé dvakrát podtrhují, že veškeré snahy je potřeba plánovat dlouhodobě.

oslava nového roku

SKUTEČNÉ ZKUŠENOSTI

Sama jsem opakovaně zažila, jak funguje novoroční předsevzetí v praxi. V posilovně. V průběhu celého roku potkáváte stejné lidi ve zhruba stejném počtu. Jaké bylo mé překvapení, když padnul leden a najednou se nedalo posilovnou projít, kolik tam bylo lidí. Čekalo se dlouze na jednotlivé cvičební pomůcky.

Jak plynuly týdny, počet nadšenců postupně opadal, aby na začátku února do tělocvičny přicházel znovu standardní počet pravidelně chodících lidí. Nebyla jsem zprvu schopna pochopit, co to mělo znamenat. Až místní trenéři mi prozradili, že takto to chodí každý rok. Sami tento jev označili jako jasný důkaz toho, jak fungují novoroční předsevzetí.

DOPORUČENÍ ANDĚLŮ

Pokud toužíte po změnách, vytvořte si detailní plán, jak čehokoliv dosáhnete. Postupujte krok za krokem. Představte si veškeré situace, které můžou nastat, a mějte na ně připravenou jasnou reakci. Pečlivost v tomto ohledu přináší snadnější dosažení výsledků.

Nezapomínejte, že máte své anděly, kteří jsou připraveni pro vás pracovat. Stačí je “zaměstnat”, požádat je o pomoc. Jste také propojeni s energií zázraků z Univerza. Proto je důležité, abyste si hlídali své myšlenky. Abyste věřili naplno ve svá přání, která svou energií jako magnetem přitahujete k sobě.

Jsou situace, které potřebujete s důvěrou nechat plynout. Nepochybujte hned při první komplikaci či překážce. Vždy si můžete opakovat, že k plánu přistupujete s tím nejlepším záměrem.

Je důležité, abyste si stanovili reálné cíle, na které jste schopni dosáhnout. Abyste si neukrojili příliš velké sousto. Na druhou stranu příliš přízemní plány vás nikam neposunou. Je zapotřebí najít ten správný kompromis.

plány budoucnost

Konkrétní příklady: Chystáte se začít sportovat. Pokud hodláte běhat, není možné hned uběhnout maraton. Potřebujete prostor a čas, abyste si vybudovali fyzickou kondici. Často při terapiích říkáte, že ze dne na den skoncujete s kouřením nebo pitím alkoholu. Někomu tento šokový přístup vyhovuje, ale většinou tato rozhodnutí končí neúspěchem. Takové změny chtějí opravdu pevnou vůli.

Pokud chcete dlouhodobě dosáhnout jakýchkoli změn, řešte situaci s rozvahou a po jednotlivých krůčcích. Není nutné začít s prvním dnem nového roku. Užijte si cestu, která s proměnou souvisí. Každý úspěch vás bude těšit a motivovat k dalším výsledkům.

Pokud se dostaví dílčí neúspěch, nebuďte na sebe oškliví. Netrestejte se. Poděkujte si za snahu a pokračujte. Mnohá přání se skládají z každodenních maličkostí. Žádná vynaložená snaha není zbytečná. Někdy může trvat dosažení výsledků o něco déle. Trénujete osobní trpělivost. Důležitá je důslednost a pravidelné opakování. Vybudujte si osobní rituály a návyky.

KOMUNIKACE S ANDĚLY JAKO NOVÝ CÍL

Vždy je důležité udělat krok k sobě a začít si naslouchat. Hovoří k vám vaši andělé, vaše duše, intuice, vnitřní dítě, srdce i fyzické tělo. Mnozí lidé mají problémy se svým sebevědomím, jsou plni pochybností. Andělé na toto téma chtějí reagovat konkrétním příkladem. Panuje všeobecné přesvědčení, že komunikovat s anděly můžou pouze vyvolení. Skutečností je, že tento dar má v sobě ukrytý každý z nás. Je však potřeba tuto dovednost v sobě pěstovat, trénovat ji, naučit se ji jako násobilku ve škole.

Pokud plánujete ve svém životě změny, je důležité vstoupit do svého nitra a objevit v sobě intuitivní vedení. Převzít zodpovědnost za svá přání a udělat maximum pro jejich naplnění. Také jsem kdysi nevěděla, jak komunikovat s anděly. Naučila jsem se to, objevila jsem v sobě svůj dar a začala jej procvičovat, zvelebovat a posouvat jej na vyšší úroveň. Tak je to s každou dovedností.

Nejlépe jsem se s anděly propojila prostřednictvím karet. Proto jsem za energického spojení s Univerzem připravila andělské výkladové karty “Andělská znamení”, které jsou koncipované tak, aby se s anděly dokázal spojit skutečně každý. Karty jsou komunikačním nástrojem, který vás propojí s vaší intuicí, kterou si budete tříbit. Jedno dne třeba zjistíte, že své anděly a jejich vedení dokážete vnímat naplno i bez karet. 😊

Připomínejte si, že jen vy sami jste zodpovědní za to, kam se chcete v životě dostat. Jak říká Buddhovo poselství: “Vše, co jsme, je výsledkem našich myšlenek.” Řecký filozof Epiktétos pak pravil: “Jak dlouho budete čekat, než budete pro sebe požadovat to nejlepší?”

Volba a rozhodnutí je na vás.

Speciální andělská konzultace prostřednictvím Skype či Facebook Messengeru

Objevte více.

Eva Laštovičková

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Autorka andělských meditací. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”

SDÍLENÍ ČLÁNKU

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zaujalo Vás toto čtení? Objevte další zajímavosti ze světa zázraků.

Pro vkládání komentářů je nutné, abyste se přihlásili ke svému facebookovému profilu.