Když kartáři parazitují na strachu: „Jste prokletá, zemřete.“

kartáři
Výklady karet jsou jedním z nástrojů duchovního seberozvoje. Existuje celá řada duchovních profesionálů, kteří se této praxi věnují se vší důstojností a vážností. Pak se ale bohužel najdou i kartáři, kteří své služby zakládají na obchodu se strachem a výhrůžkách o prokletí. Klientům podsouvají katastrofické scénáře, které za extrémní finanční obnos dokážou vyřešit. Někteří naštěstí tento podvod včas prohlédli. Co v takové situaci dělat?

Věštění, svět tajemna a magie přitahují lidstvo po dlouhá staletí. Kromě celé řady dalších přístupů sem patří kartářství, věštění pomocí karet, či chcete-li výklad karet. Někteří kartáři se snaží činit své poslání poctivě a pomáhají. Najdou se ale i podvodníci, kteří svými výklady zasévají strach a lákají z lidí nemalé částky, které mnohdy přesahují hranici jednoho průměrného měsíčního platu. Za poslední dobu se na mě obrátila celá řada lidí s opravdu šílenými zkušenostmi.

Šlo o klienty, kteří v sobě měli podsunutý strach a nevěděli, jak se s informacemi, které získali u kartářky, vypořádat. Nejčastěji zaznívá: “Jste prokletá, hrozí vám nebezpečí.” “Vaši rodinu někdo proklel, zemře vám manžel.” “Budete mít autonehodu a zemřete.” “Vaše dítě brzy zemře.”

To jsou výroky, které si s anděly přišli zpracovat vystrašení klienti. Ptali se, zda je to pravda, co s tímto tvrzením mají dělat. Situace je vyloženě děsila. Tato sdělení jsou opravdu zásadně necitlivá a nemorální. Nechci nikoho soudit, ale toto neprofesionální jednání mne vždy dokáže energicky nadzvednout.

ŘEŠENÍ MÁVNUTÍM KOUZELNÉHO PROUTKU

Kromě neetického strachu, který někteří kartáři bezcitně sdělují, mívají tyto příběhy ještě pokračování, nad kterým zůstává zdravý rozum stát. Jak mi bylo od různých lidí sděleno, někteří podvodníci se nestydí rovnou nabídnout “snadné řešení”. Často tak zaznívá: “Byla jste prokleta, hrozí vám nebezpečí. Když mi zaplatíte 7.000,- Kč, od prokletí vás vysvobodím a vše bude v pořádku. Pošlete mi peníze, o vše se postarám.”

věštící koule

Chodíte se andělů ptát, zda jste skutečně prokletí, zda vám nebo někomu z rodiny hrozí nebezpečí. Kdykoli jsem s anděly řešila toto téma v konkrétní situaci údajně prokletých lidí, ani v jednom jediném případě to nebyla pravda. Za časové období deseti let, kdy se terapiím profesionálně věnuji, to nebyl ani jeden člověk.

Každá situace má své vysvětlení. Vše má řešení. Schovávat se za karmu či prokletí je pouze berlička, která vám může být podsouvána. Se vším se dá pracovat. Nikdy vás nic na vaší životní cestě neblokuje. Pokud vás někdo straší prokletím, věřte, že se ve skutečnosti neděje nic, co by vás z minulosti nějakým způsobem ovlivňovalo. Nikdo vám neblokuje ani vaši budoucnost. Nic nebrzdí vaše sny a přání. Jak andělé láskyplně sdělují, vždy záleží jen na vás, jaký budete žít pozemský život. Jedině vy jste jeho autory.

Práce na sobě samém a utváření svého života nese osobní závazek. Není to mnohdy lehké. Vše vyžaduje odvahu, odhodlání. Všeho je možné dosáhnout. Je však důležité přiznat si pravdu a začít pracovat na osobní proměně. Někteří raději volí zdánlivě pohodlnější způsob; místo osobního seberozvoje se chodí pouze ujišťovat ke kartářům, zda bude vše v pořádku. Místo prevence a lékařské odborné péče se chodí ptát, jak je na tom jejich zdraví.

DLOUHODOBÁ PAST

Každý má právo volby a rozhoduje se sám, co mu nejvíce vyhovuje. Někteří lidé si dokonce vytvářejí až závislost na rozhodování druhých. Téměř každý den jsou ve spojení se svým kartářem a ptají se na názor. Ztrácejí svou osobní volbu. Mají strach se rozhodnout, proto raději nechávají druhé rozhodovat o jejich vlastním osudu.

Andělé při terapii sdělují láskyplná vysvětlení, proč se určité zkoušky v životě dějí, co přicházejí předat a naučit. Každý bludný kruh má řešení. Andělé nám jej z duchovního nadhledu a láskyplné energie Univerza pravdivě zprostředkovávají. Pokaždé nechávají právo svobodné volby. Nikdy se nemůžete rozhodnout špatně. Každá volba vám přináší v životě zkušenosti, na jejichž základě rostete. Pokud se později ocitnete v podobné situaci, již víte, co chcete, a naopak co již více nechcete zažít.

“DVAKRÁT MĚŘ”

Neprofesionálně a neeticky vyřčená slova můžou nadělat mnoho škody a velice ublížit. Proto andělé přinášejí poselství, abyste si dobře zvolili, komu svěříte svou důvěru a své vydělané peníze. Udělejte si o dané službě úsudek tím, že se podíváte, jak dotyčná osoba komunikuje, jaká volí slova a jakým způsobem spravuje například svou facebookovou stránku. Jak má zpracované webové stránky.

Na základě projevu a vyjadřování při objednávce služeb poznáte, zda vám dotyčný člověk sedí i po stránce lidské. Přestože dostanete doporučení na konkrétní osobu, nemusíte společně rezonovat.

výklad karet

Své o tom ví i jedna má klientka, která přišla anděly požádat o očistu ze setkání u kartářky:

“Chtěla jsem se zeptat karet, co mě čeká v budoucnosti. Byla jsem zvědavá. Má kamarádka mi doporučila kontakt na kartářku, u které byla. Když jsem dorazila na domluvené setkání, otevřela mi neupravená paní, která měla na sobě špinavé tepláky. Překvapilo mne to. Usadila mě ke kuchyňskému stolu, kde ležel talíř od oběda. Ten posunula stranou a začala vykládat karty. Do výkladu jí několikrát zazvonil telefon a ona si povídala s někým jiným, v čase, který jsem si zaplatila a kdy se mi měla věnovat. Čas, který protelefonovala, mi nijak nezohlednila. Řekla mi útržkovité informace, které téměř nedávaly smysl. Nakonec si vyžádala plnou cenu. Odcházela jsem od ní úplně unavená, rozladěná, energicky vysátá. Od té doby jsem začala pociťovat únavu, celý zážitek se mi neustále vracel. Nešel mi strávit způsob jednání a chování, který mi byl za placenou službu poskytnut.”

Andělé energicky ženu od tohoto zážitku odpojili. Zharmonizovali jí osobní energii. Vyladili čakry. Klientka se naladila zpět sama na sebe, ujasnila si s anděly své priority. Srovnala myšlenky, cítila, jako by jí z hrudi spadla tíha. Vnímala ve svém nitru klid, pozitivní mysl. Jak sama přiznala, nikdy by ji nenapadlo, že setkání, které není v osobním souladu s jejím naladěním, může takto energicky ovlivnit náladu a vnitřní cítění.

Vždy máte právo na odpovědi. Pokud je vám sděleno, že máte neharmonické čakry, mělo by vám být také doporučeno, jak vše uchopit a zpracovat. Útržkovité informace přinášejí do duše zmatek. Vaše intuice vás vždy vede, naslouchejte jí. Obchod se strachem je v pozemské rovině čím dál více šířen.

Výklady karet lze dělat seriózně. Je to jeden z přístupů, které svým klientům také nabízím. Pro spolupráci jsem však ve svém případě jako nástroj zvolila pouze několik druhů andělských karet, protože ty životní situace a chování řeší láskyplně. Na kartách jsou pozitivní výjevy, nikoli negativní hrozby a výhrůžky. Spolupráce s anděly prostřednictvím karet přináší naději, podporu a motivační vedení ke změnám a konkrétnímu řešení. Klient se při osobních výzvách cítí motivován, nikoli strašen.

VLASTNÍ ZKUŠENOST

Nepříjemnou zkušenost tentokrát z lehce odlišného prostředí vám mohu potvrdit sama za sebe. Šla jsem si s partnerem do banky nahlásit změnu bydliště. Ujala se nás bankéřka, kterou jsme požádali, zda by nám mohla v systému banky změnit adresu. Daná pracovnice s námi začala řešit již uzavřené služby, které viděla v systému. Zjišťovala, zda máme pojištění určitých bankovních produktů. Když jsme jí sdělili, že nikoli, začala nás vyslýchat. Proč ne? Co nás k tomu vede? Doslova pitvala jednotlivé možnosti, které by mohly nastat. Strašila nás. Když jsme jí vždy poskytli odpověď, začala ji zpochybňovat a vytvářet v nás strach. Co bychom dělali, kdyby se stala nějaká tragédie?

anděl naděje

Přestože jsem využila energickou ochranu od andělů, cítila jsem, jak svou netaktní a neprofesionální urputností bankéřka zahlcuje mé nitro. Nerespektovala naše právo volby a stále vše důležitě opakovala. Partner jí následně řekl, že již nevíme, co jí na to více máme říkat. Že naše rozhodnutí je aktuálně takové, jaké je. Kdybychom byli slabší povahy, mohli bychom jejímu nátlaku podlehnout. Jen z toho důvodu, aby byl již klid. Tento netaktní zážitek ve mně dlouhou dobu přetrvával. Opouštěla jsem banku úplně vyčerpaná a energicky vysátá. S podsunutou informací, kterou mi bylo řečeno, že prakticky skončím s úrazem a partner bude po smrti.

Jak se bránit nevyžádanému šíření strachu a negací? Andělé doporučují zvažovat lépe svou osobní volbu. Během života získáváte své vlastní zkušenosti a je jen na vás, jak s nimi naložíte. V mém případě jsem si jistá, že již více do této banky nepůjdu. Budu si lépe volit, komu se svěřím do péče.

Nenechávejte se strašit, volte si moudře, s kým budete v kontaktu. Pokud za jakékoli služby platíte, mělo by se vám dostat profesionální péče. Pokud tomu tak není, více se nevracejte. Rozhodně nikdy nepřijímejte službu, která bude stát desítky tisíc a která bude mít údajně sílu zastavit ohrožení vašeho života.

Andělské dárky, které potěší duši a pohladí srdce.

Objevte více.

Eva Laštovičková

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Autorka andělských meditací. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”

SDÍLENÍ ČLÁNKU

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zaujalo Vás toto čtení? Objevte další zajímavosti ze světa zázraků.

Pro vkládání komentářů je nutné, abyste se přihlásili ke svému facebookovému profilu.