Andělská naděje
Andělská naděje

SEMINÁŘE

Navažte spojení se svými anděly. Rozvíjejte své duchovní dovednosti. Pracujte více se svou intuicí a citlivostí. Ráda Vás naučím vykládat andělské karty, komunikovat s anděly, andělskou terapii, práci s krystaly či aromaterapii. Jak si plnit sny a otevřít se ještě více hojnosti?

Motivační pro Vás může být hloubkový pohled na lásku, partnerství, otevřenou a láskyplnou komunikaci. Objednat si můžete například partnera duše.

Andělské semináře lze zažít osobně. Druhou možností jsou videosemináře, které si můžete vychutnat svým vlastním tempem ve svém volném čase.

ONLINE SEMINÁŘE

Videosemináře - online vzdělávání

Nahlédněte pod pokličku duchovních témat i motivačních postupů osobního rozvoje. Videosemináře Vám trvale zůstávají. Můžete se k nim opakovaně vracet. Objevujte svět andělů, prozkoumejte lásku, posilte sebevědomí, osobní jistotu. To vše v klidu a kdykoli opakovaně v pohodlí Vašeho domova. Stačí si najít čas a pustit přehrávání videa. Rázem se ocitnete v jiném světě, získáte odpovědi, inspirující vhledy, rady, vysvětlení a motivující postupy. Nikdy nejste na nic sami.

JAK SI PŘÁT S ANDĚLY

Nikdy si nenechejte nikým vzít své sny. Vždy můžete uchopit přání do vlastních rukou a vydat se po cestě jejich splnění. Andělé Vás jistí, povedou Vás a budou Vaší oporou. Objevte andělské vhledy, postupy, rady a doporučení, jak si správně přát. Cestu naplnění si můžete užívat s chutí, radostí, pozitivní myslí a s energií zázraků.

Délka semináře je 27 minut.

jak si plnit přání
jak si plnit přání
partnerství
partnerství

VŠE O LÁSCE S ANDĚLY

Láska je nejčastějším přáním, kterému se andělé věnují. Naučte se mít jí dostatek. Objevte zdravou a vyváženou komunikaci ve vztahu. Inspirujte se v oblasti vztahů konkrétními příklady ze života. Naučte se objednat si lásku. Užívejte si lásku ve svém životě. Pečujte o dlouhodobý vztah, přestaňte se bát nevěry. Vaše nitro uvolní strachy a zátěže od pochybností. Nalaďte se sebejistě na svět lásky bez ohrožení.

Délka semináře je 1 hodina a 16 minut.

OSOBNÍ SEMINÁŘE NA MÍRU

Andělské semináře se rozdělují do tematických celků. Ráda Vám po osobní domluvě můžu jednotlivá témata propojit do jednoho setkání.

PARTNER DUŠE

Seminář zaměřený na lásku

Očistíte se od nezdravých vzorců chování, které Vás můžou v partnerské oblasti limitovat a blokovat. Naučíte se, jak ve vztahu komunikovat. O čem je zdravý a vyvážený vztah. Jak o něj pečovat. Objasníme si rovinu rolí a jejich úlohu ve Vašem životě. Poznáte osobní vztahové priority. Objednáte si svého partnera duše. Naučíte se energicky pracovat na jeho zhmotňování. Každý má svého partnera duše.

ANDĚLSKÁ TERAPIE

Seminář zaměřený na andělskou komunikaci a harmonizaci 

Seminář je určený pro pokročilé. Nabízí profesionální vhled, jak vykonávat andělskou terapii a harmonizaci pro sebe i Vaše budoucí klienty. Spojíte se s anděly a Vašimi průvodci. Naučíte se vyzkoušené metody a cvičení, která se v andělské terapii a očistě používají. Čeká Vás hloubkové očistné setkání, které Vás obohatí a profesionálně naladí na andělský svět a jeho praktické sdílení.

JAK SI PLNIT SNY

Seminář zaměřený na životní poslání, sny a přání

Poznáte svou životní cestu, poslání a osobní naplnění. Očistná cvičení, vizualizace a práce s krystaly, kartami a esencemi Vás naladí na Vaše kreativní nitro. Uchopíte naplno svou tvořivost. Osvobodíte se od strachu nabídnout své služby okolí. Obdržíte praktický vhled, jak převést Vaše poslání do praxe, aby se stalo postupně Vaším hlavním povoláním.

Seminář se zaměřuje na zásadní otázky k tématu. Jak a kdy si poslání vybíráme? Pokud naše životní poslání ještě neznáme, proč si ho nepamatujeme? Jaké máme na své cestě za posláním osobní pomocníky a anděly, kteří nám pomáhají?

Naučíte se s těmito nebeskými asistenty pracovat a požádat je o pomoc i vedení. Naladíte se na správnou životní cestu. 

OSOBNÍ SEBEPOZNÁNÍ

Seminář zaměřený na osobní přijetí, sebelásku, péči o vnitřní dítě a osobní energii

Naučíte se ocenit, přijmout sami sebe a mít se rádi. Posílíte zdravě a vyváženě Vaše sebevědomí a sebejistotu. Najdete ve svém nitru oporu, o kterou se můžete pokaždé stabilně opřít. Poznáte důležitá energická cvičení. Naladíte se na hojnost, která Vás vyladí na pozemské přijímání. Uvolníte veškeré strachy, které Vás blokují v osobní radosti. Hravé a kouzelné setkání, které promění Váš život.

HLOUBKOVÉ POZNÁNÍ EGA

Teorie a praxe o egu

Ego je uvědomování si své vlastní podstaty. Toto takzvané "jáství" sdružuje všechny jevy, ze kterých vyplývá naše vystupování. Na ego může být nahlíženo pozitivně, mívá ale také své stinné stránky. V takovém případě se ego snaží podsouvat nám "zaručeně nejlepší řešení", které však naopak mívá negativní dopady.

Vnímejte zdravý smysl ega. Poznejte pomocníky, které ego nejčastěji používá. Naučte se být vítězem. Poznejte opak ega. Osvoboďte se od generační rodové tíhy ega. Andělé Vám pomůžou uchopit jej v každodenním životě. Udržte si v životě nadhled, lehkost, energii a sebejistotu. 

VÝKLAD ANDĚLSKÝCH KARET

Jasnozřivé poznání láskyplného vedení

Seznámení a propojení se světem andělů, který je plný láskyplných poselství. Práce s andělskými kartami je velmi zábavná a intuitivní. Každý má dar ji hravě ovládat. Karty Vás naučí předávat poselství, informace, rady a doporučení od jednotlivých průvodců.

Poznáte význam jednotlivých karet. Naučíte se je hromadně propojovat, číst a řadit. Každá karta má několik významů. Andělské karty Vám vysvětlí, jak vést dialog a směřovat osobní energii k harmonii, radosti a lásce. 

PROPOJENÍ S ANDĚLY

Komunikace s nebem v přímém přenosu. Ja se to dělá?

Nahlédněte do svého nitra a poznejte své osobní anděly a průvodce. Naučte se s nimi komunikovat. Lehce, hravě, efektivně. Zjistěte, jaké je jméno Vašeho anděla strážného i dalších osobních průvodců.

Napojíte se na andělskou komunikaci. Poznáte její jasnozřivé způsoby. Dar komunikace s anděly má přirozeně každý. Vždy je však důležité dodržovat určitý postup a pravidla. Aby pro Vás bylo propojení s anděly bezpečné, probereme všechny zdravé zásady této metody. 

HOJNOST

Objevení dostatku, radosti, ocenění

Naučíte se pracovat se silou myšlenek. Uvolníte veškeré negace, tíhy a bloky. Poznáte, jak si plnit své sny i přání. Osvojíte si manifestaci přání, zákon přitažlivosti či afirmativní mluvu.

Seminář ocenění a vyváženosti energií. Zaměřuje se na rovnováhu a stabilitu mezi přijímáním a dáváním. Učí nastavovat hranice okolí. Spojuje s emoční i myšlenkovou hojností.

PRÁCE S KRYSTALY

Krystalová záře s podporou duše 

Součástí semináře jsou jako dárek osobní krystaly, se kterými se naučíte pracovat. Je mnoho způsobů, jak krystaly uchopit a začlenit do Vašeho každodenního života. Tyto energické pomocníky můžete využívat při relaxaci, na podporu a ochranu Vaší osobní energie, v práci či osobním životě.

Naučíte se, jak očišťovat energicky Vaše nitro, osobní energii, čakry, mysl, emoční rovinu i strachy. Krystaly Vás vždy dobijí, podpoří a zharmonizují. 

OSOBNÍ SEMINÁŘE LZE USKUTEČNIT VE DVOU VARIANTÁCH

Základní individuální seminář (120 minut)

Poznáte základy na vybrané téma, osobní vhledy, rady a doporučení, jak nové dovednosti co nejlépe aplikovat do svého života.

Hloubkový individuální seminář (240 minut)

Poznáte zvolené téma semináře ze všech úhlů pohledu, hloubkově uchopíte a prozkoumáte zvolenou oblast. Získáte odpovědi na své otázky.


Osobní setkání probíhají ve Velkých Popovicích.

Objednání je závazné.


Základní individuální seminář (dvě hodiny): 2.000,- Kč

Hloubkový individuální seminář (čtyři hodiny): 3.000,- Kč

Společně najdeme termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat.


Před seminářem uhradíte 50 % částky na číslo mého účtu. Platební podklady Vám budou upřesněny, stejně jako přesná adresa. Zbytek částky uhradíte na místě v den setkání.

Za účast na semináři vždy obdržíte osobní certifikát.


Ráda se Vám budu osobně věnovat. Seminář Vám připravím přímo na míru. Společně vše uchopíme tak, abyste dosáhli úspěšně výsledků.