Přeskočit na obsah

Záhada svatojánské noční oblohy: Andělé, duše, nebo věda?

starlink
Vstoupili jsme do magického období, které bylo zahájeno letním slunovratem, případně svatojánskou nocí. Během klidné noční vycházky se psy byla mně a mému partnerovi přichystána neuvěřitelná podívaná. Jasnou oblohu protnuly desítky vznášejících se světel, které cestovaly po přímce jedno za druhým. Situaci jsme pozorovali v němém úžasu. Podařilo se nám zjistit, co za tím vězí.

Pohled na noční oblohu fascinuje spoustu lidí. Zářivé hvězdy, planety, magický prostor ukrývající mnoho tajemného. Místo, které se snažíme objevovat, zkoumat. V minulosti se vedly boje o to, který národ se do magického vesmíru podívá jako první. Ptáme se, jak daleko se člověk dostane a co nového se podaří objevit. Vesmír je místo, kde bychom se dle andělů měli nacházet před svým narozením. Nebeský domov, kam se opět vrátíme po získání zkušeností na Zemi, kde se naše duše učí osobnímu růstu a seberozvoji. Pohled na oblohu přináší až meditativní uvolnění a propojení s božským klidem. Také bývá dějištěm fascinující podívané.

Ráda bych s vámi sdílela osobní zážitek, který byl velmi magický. Sledovali jsme s partnerem pořad o Univerzu, Měsíci a dalších vesmírných zajímavostech. Bylo to 22. 6. 2020. Po této vesmírné podívané jsme se vydali vyvenčit naše psy. Když jsme vyšli před dům, podíval se partner ze zvědavosti na noční oblohu, aby zjistil, co zajímavého je na ní vidět. Zůstal ohromeně stát. Zeptal se mě: “Vidíš to také?”

Přesně ve 3:13 hodin jsem na obloze viděla neobvyklý výjev, který mě také pohltil. Vypadalo to, jako by po obloze cestovaly hvězdy. Jely za sebou po jedné přímce, jako by je vezla lanovka. V zástupu za sebou se tyto objekty pohybovaly vždy ve skupince tří a dvou, někdy ale letěla jen jedna osamocená “hvězda”. Všechny cestovaly stejnou rychlostí. Svítily velice jasně. Takto zářivých objektů jelo za sebou asi padesát. Naprosto tiše. Celá podívaná trvala asi dvě minuty. Z celého výjevu až mrazilo po celém těle. Zůstali jsme stát a hleděli na noční nebe.

CO TO MOHLO BÝT?

Napadala mne nejrůznější vysvětlení pro to, co jsme právě s partnerem pozorovali. Duše cestující po smrti do nebe. Návrat andělů z pozemské roviny do nebe. Partner zmínil paranormální jevy. Celou situaci na obloze dokresloval zářivě svítící Mars svým červeným nádechem ohnivé energie. Další dvě jasné “hvězdy” zářily opodál. Jak ukázala aplikace, která umí číst jednotlivé hvězdy na obloze, šlo o planety Saturn a Jupiter. Přístroj ale nedokázal vysvětlit ony pohybující se objekty.

anděl ve vesmíru

Celý zážitek byl tak magický, že nás úplně pohltil. Když jsme se vrátili domů, nakreslila jsem celý výjev na papír. Následně jsem se podívala na hodiny, které ukazovaly přesně 3:33 hodin. Takový číselný údaj hlásí, že energie nanebevzatých mistrů o sobě dává vědět. Navíc – jak jsem zjistila při pohledu do kalendáře – chystala se magická svatojánská noc. Energie zázraků byla naplno aktivní.

Partner si vzpomněl, že podobný úkaz už jednou viděl. Když byl malý chlapec, zažil něco podobného na výletě s rodinou. Tehdy dle jeho vyprávění viděl podobná světla nad horizontem nedalekého kopce. Nejprve se zdálo, že by mohlo jít o osvětlená auta na silnici, ale pozorované objekty se na pohled nacházely několik metrů nad ním. Místo rovnoměrného pohybu po přímce dokázaly tyto “hvězdy” velice rychle a nečekaně měnit směr, až po chvilce zmizely za kopcem.

ODHALENÍ

Jak to ve skutečnosti bylo se zářícími objekty, které jsem společně s partnerem viděla? Druhého dne po tomto pozorování v nás zážitek stále rezonoval. Nedalo nám to a zavolali jsme do nedaleké hvězdárny ve snaze přijít celé záležitosti na kloub. Milý personál tohoto zařízení nám skutečně prozradil, o co šlo. V tomto případě to nebylo žádné nadpřirozené setkání, ale cestování nově vypuštěných družic z projektu “Starlink”, který realizuje vizionář naší doby Elon Musk. Ten stojí i za cestováním do vesmíru společností “SpaceX” či za značkou elektromobilů “Tesla”. Tento průkopník je nádherným příkladem člověka na svém místě, který odhodlaně plní své životní poslání. Mohou to být právě jeho projekty, které nás jednou posunou do nepředstavitelného světa.

Tyto nově vypouštěné družice mají časem obepnout celou zeměkouli za účelem zprostředkování internetového signálu pro všechna místa planety. Astronomové tento krok podle informací hvězdárny kritizují, protože tisíce satelitů mají v budoucnu zastínit hvězdné nebe. Nebudou sice pouhým okem pozorovatelné, ale jejich přítomnost znemožní viditelnost dosud snadno pozorovatelných vesmírných objektů.

Takto vypadá přelet satelitů Starlink.

Vize andělského světa se tedy tentokrát nekonala, pro nás to však byl vzrušující příběh o uzemnění, které je i pro duchovní svět velice důležité. Zprávy z hvězdárny však nedokázaly zodpovědět, co kdysi v dětství pozoroval můj partner, jelikož tehdy se světla chovala úplně jinak a projekty Elona Muska ještě byly dávno nemyslitelné.

MAGICKÁ SVATOJÁNSKÁ NOC PLNÁ KOUZEL

Nacházíme se v magickém období. Po letním slunovratu jsme se ocitli v době kouzel, kterou umocňuje svatojánská noc. Příroda, tajemné síly a lidská přání nabírají na obrátkách. Naši předci v rámci lidových tradic věřili, že v tomto období mají rostliny léčivou a magickou moc. Během svatojánské noci se snilo o lásce, věštilo se, míchaly se elixíry zdraví, pomocí bylin se přivolávala hojnost i úspěch. Prostřednictvím bylinek se budoucí nevěsty snažily do vztahu aplikovat stálou věrnost a naplnit sny o velké rodině.

Propojte se s touto magickou silou. Přejte si v těchto dnech. Objednejte si své přání s anděly. Teď je ten správný čas. Jste připraveni. Napište si do svého diáře, deníku či na kus papíru osobní slib: S odhodláním, vírou a jistotou si naplním své přání. Andělé mne vedou, energie zázraků jistí.

Připomínejte si tento svůj osobní závazek. Podpoří vás, kdykoli se váš vnitřní kritik bude snažit negativně vás ovlivňovat a zpochybňovat.

Každé přání se dá naplnit. Nezapomínejte, že jen vy sami rozhodujete o tom, jaké chcete mít další dny ve svém životě. Napište si do detailu, jaké přání si přejete. Stanovte si cíl, zvolte strategii, požádejte anděly o pomoc. Vizualizujte si své přání, jako by již bylo splněné. Užívejte si ten radostný pocit. Věřte ve své přání, ztotožněte se s ním, každý den ho žijte. Udělejte sami za sebe vše, co pro své přání můžete udělat, vše ostatní svěřte magické energii zázraků.

Speciální andělská konzultace prostřednictvím Skype či Facebook Messengeru

Objevte více.

Eva Laštovičková

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Autorka andělských meditací. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”

SDÍLENÍ ČLÁNKU

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zaujalo Vás toto čtení? Objevte další zajímavosti ze světa zázraků.

Pro vkládání komentářů je nutné, abyste se přihlásili ke svému facebookovému profilu.