Přeskočit na obsah

Mýty duchovního světa: Blokuje káva a maso jasnozřivost?

mýty duchovního světa
Duchovní cesta pozemskou rovinou je křižována mnohými mýty, které by andělé rádi uvedli na pravou míru. Opravdu pití alkoholu a kávy či pojídání masa uzavírá lidem jasnozřivost? A jak je to s hrozivými věštbami šarlatánů, kteří jsou schopni sdělit přesné datum úmrtí členů rodiny či určit měsíc potratu? Některé ženy z pověrčivosti nepokládají kabelku na zem, další čekají, až vyhrají v loterii. Andělé přinášejí poselství i na tato témata.

Každý z nás má své pozemské dary. Získali jsme do vínku výjimečnost v nejrůznějších podobách. Někteří se svým talentem již v životě pracují, jiní jej teprve mají odhalit.

Objevit své nadání může podle andělů každý z nás. Klíčem je naslouchání své duši. Intuice vede správnou cestou. Pokud se vám podaří rozeznávat jednotlivá znamení, najdete nové možnosti svého uplatnění. Vždycky nějaké další jsou. Podle andělů mají všichni naprosto stejné duchovní dary. Neexistuje člověk, který by byl více či méně duchovně nadán. Všichni jsme získali stejnou jasnozřivost, stejný dar komunikovat s anděly. Je volbou každého člověka, zda bude své duchovní dary rozvíjet, či nikoli.

Někteří lidé o duchovní dary nestojí, případně o nich ani neví. Jiní je záměrně potlačují. Uvědomují si je, ale můžou mít obavy, a tak raději nic pro rozvoj schopností nečiní. Třetí skupina jsou ti, kteří hledají nové možnosti, ptají se a získávají odpovědi. Rozvíjejí se a posouvají.

Andělé doporučují nerezignovat na svá přání. Nehledat výmluvy, proč něco nejde. Zkoušejte hledat cesty a možnosti, jak by to jít mohlo. Vždy je cesta. Nic vás nelimituje, nikdo vás neblokuje. Ani váš věk, na který se často dle andělů vymlouváme.

mýty a fakta

MÝTY ŠARLATÁNŮ

Často slýchám naprosto neuvěřitelné šarlatánské rady a vyložené duchovní nesmysly, jejichž smyslem není pomáhat, ale ranit duši a vyvolat strach. Pod jeho vlivem pak mají šarlatáni své klienty v moci.

Podsouvají se termíny úmrtí členů rodiny, měsíce těhotenství, ve kterých maminky potratí, scénáře dalších životních katastrof. Vždy si říkám, jak si může někdo dovolit tvrdit takovou nepodloženou drzost.

Nenechte se strašit věštěním budoucnosti. Z lásky a úcty pečujte o sebe i své fyzické tělo. Neptejte se karet na své zdraví, běžte se zeptat svého lékaře. Nenechte rozhodovat o svém zdraví šarlatánské věštby.

Nedávno jsem jednomu nejmenovanému lékaři položila otázku: „Pane doktore, mám se něčeho obávat?“ Bylo to po předběžné prohlídce, kdy jsem se snažila z jeho výrazu odhadnout, co se děje. Jeho odpověď, byla: „Nejdříve vyšetřuji, následně léčím.“ Žádný lékař nesděluje diagnózu nahodile od stolu, ale vždy se drží výsledků a faktů.

ČEKÁNÍ NA LEPŠÍ ČASY

Opakovaně se andělů ptáte, jaká byste měli vsadit čísla, abyste vyhráli v loterii. Andělé vždy láskyplně odpovídají, že toto není nejlepší směr cesty. Mnohdy v pozemské rovině hledáme zkratky, kterými chceme dojít co nejsnáze do cíle bez jakéhokoli vlastního zapříčinění. Takto to dle andělů nefunguje.

Často jsem při terapiích řešila touhy klientů vyhrát v loterii. „Konečně bych žila šťastnější život,“ slyšela jsem nesčetněkrát. Ptala jsem se, v čem by ten život byl šťastnější. Dostalo se mi například odpovědi, že by klientka zaplatila svým dvěma synům bydlení, aby nemuseli mít hypotéky.

„Jak dlouho vsázíte?“ zeptala jsem se.

„Pravidelně celý život,“ odvětila klientka v téměř důchodovém věku.

„Kolik peněz jste za ty desítky let vyhrála?“ zajímalo mne.

„Jednou to bylo pár tisíc, větší výhra utekla o jedno jediné číslo,“ uvedla žena.

Andělé doporučili, aby si klientka místo vsázení dávala peníze stranou a jednou za čas sama sobě udělala radost.

Některé ženy si při návštěvě nechtějí pokládat kabelku na zem. Rozhlížejí se vyděšeně po místnosti, na co by si ji mohli postavit, aby nebyla na podlaze. Setkala jsem se s tímto jevem opravdu často. Důvodem prý je, aby energicky neutíkala po zemi hojnost. Tyto pověry andělé láskyplně vyvracejí. Vaše osobní hojnost není závislá na tom, zda pokládáte kabelku na zem či kamkoli jinam.

žena s kabelkou

PODVĚDOMÉ ODKLÁDÁNÍ ŠTĚSTÍ

Často se snažíme hledat štěstí v budoucnosti, přitom nám utíká v přítomnosti. Dovolte si objevovat přítomné štěstí. V maličkostech, drobnostech. Svět kolem nás nabízí mnoho zázraků, které vlivem špatného nastavení priorit a uspěchané doby nevidíme. Tyto malé radosti těší vnitřní dítě, dodávají vaší duši energickou výživu. Nečekejte, až se někdo postará o vaše štěstí.

SPLNĚNÍ SNŮ “AŽ NĚKDY” NEBO “AŽ S NĚKÝM”

Osobní pocit naplnění dle andělů odkládáme na neurčito.

„Až se přestěhuji, tak budu šťastná.“

„Až potkám svého partnera duše, tak budu konečně spokojená.“

„Až otěhotním, bude vše krásné.“

Štěstí si v pozemské rovině často spojujeme s konkrétními osobami či událostmi. Zapomínáme, že bychom radost, spokojenost, lásku, podporu, jistotu a domov měli nacházet nejdříve u sebe, ve svém nitru. Vše se dá naučit. Takové věci nás měli učit jako malé děti ve škole, abychom byli zdravě sebejistí a lépe připraveni na dospělý svět.

OSVOBOĎTE SE OD DUCHOVNÍCH MÝTŮ

Andělé vzkazují, že máme nárok žít běžný pozemský život, aniž bychom si tím nějak „zavírali jasnozřivost“ či přerušovali možnost komunikace s vyšší energií. Pokud chcete a patří to k vašemu životnímu stylu, lze naprosto bez obav jíst maso, pít kávu, v rozumné míře si dopřát alkohol. Důležitá je rovnováha a harmonie. Můžete dál skvěle komunikovat s anděly a vnímat duchovní vedení.

Není nutné, abyste následovali jakýsi přísný životní styl plný omezení jen proto, že to tak někdy někdo řekl a nastavil. Andělé zdůrazňují, že vždy máme v životě právo osobní volby. Vždy je jen na nás, jaký náš život bude. Dovolme si být aktivní. Všechno se děje z nějakého důvodu, přestože nevíme, proč nás některé životní události potkávají. Často se odpovědi dočkáme až s odstupem doby. Život je velký učitel a přesně z toho důvodu naše duše do pozemské roviny vstoupila. Pokud nám něco nevyšlo, třeba to nebyl ten správný směr. Jak již andělé uvedli – dovolte si být otevření pro nové možnosti.

DVA A VÍCE PARTNERŮ DUŠE? ALE ANO!

Pokud má člověk v pozemské rovině štěstí, najde si partnera duše na celý život. Nemusí to ale být pravidlem. Andělé tím popírají další zažitý mýtus a přiznávají, že můžeme ve svém životě potkat více partnerů duše. Stejně jako můžeme mít v jednom pozemském životě více životních poslání. Andělé připomínají, abychom nebrali úspěchy jako samozřejmost. Mějme s vděčností radost ze všeho, co jsme již dokázali, co máme.

Nenechme se ovlivňovat mýty, pověrami a domnělými duchovními radami. Pamatujte na to, že vám nikdo nemá právo cokoli nařizovat, radit či podsouvat. Pečlivě si vybírejte, koho si vpustíte do svého osobního prostoru, komu se svěříte do duchovní péče, pokud nějakou vyhledáváte.

Speciální andělská konzultace prostřednictvím Skype či Facebook Messengeru

Objevte více.

Eva Laštovičková

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Autorka andělských meditací. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”

SDÍLENÍ ČLÁNKU

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zaujalo Vás toto čtení? Objevte další zajímavosti ze světa zázraků.

Pro vkládání komentářů je nutné, abyste se přihlásili ke svému facebookovému profilu.