Přežít koronavirus a nezešílet: Jak si s anděly zachovat klid?

anděl rouška
Lidstvo zachvátila panika. Duchovní svět v těchto dnech důrazně opakuje, že vše je spojeno s energií. Je důležité, jak se cítíme. Naše vnitřní naladění je do okolí promítáno prostřednictvím energie a emocí. Nepohasínejme, dovolme si zářit. Na doporučení andělů jsem pro vás sestavila duchovní metody, které vás v těchto nejistých dnech energicky podpoří. Udržujte si nadhled, čistou mysl a klid v duši.

Tlak na lidskou psychiku, nejistota, výzva, strach. To jsou slova, kterými se dá shrnout celosvětové šíření koronaviru. Situace se proměňuje každým dnem. Co může kromě základní ohleduplnosti udělat každý z nás? Pečovat o svou osobní energii. Podle andělů rozhodně není na místě přebírat zodpovědnost za světové ani celorepublikové dění. Nechejte s důvěrou činit povolané.

ZVÝŠENÁ ENERGICKÁ OCHRANA A OČISTA

Jak na koronavirus hledí duchovno? Nikdy žádného anděla kontaktováním neobtěžujete, nezahlcujete, nezdržujete. Dovolte si požádat o pomoc, kdykoliv potřebujete. Neexistuje žádné omezení nebo limit, který by stanovil, kolikrát nebo jak často se můžete ozvat a propojit se s Univerzem.

Archanděl Michael je připravený. Nabízí své služby. Během dne vás může podpořit ochranným štítem. Tato energická bariéra omezuje dávku emocí, které ze svého okolí můžete nasát. Ochraňujte se také před tokem zpráv z televize či internetu. Mějte základní povědomí, ale nezahlcujte se. Omezte příjem informací před spaním. Vyvážený a klidný spánek je v těchto dnech velice důležitý.

POSTAVTE SE ČELEM STRACHU

Jak čelit strachu? Pocit nejistoty u některých lidí v tomto období vede k obavám o vlastní život. Někteří ve velkém vykupují obchody. Tyto události plní sociální sítě a zaplavují zpravodajské servery. Všude se objevují prohlášení o tom, jak je nutné zachovat klid a nepropadat přitom panice. Jak toho ale dosáhnout?

Pokud se o vás začne pokoušet strach, zastavte se. Uvědomte si, čeho se bojíte? Poděkujte si, že jste našli odvahu podívat se na svůj strach. Situaci, která vás straší, proměňte ve své mysli na pozitivní obohacení. Mějte na paměti, že jsme dostali příležitost čelit hrozbě zákeřné nemoci v moderní době a ve vyspělém státě, kde existuje celá řada preventivních opatření a kde se nám může dostat nadstandardní zdravotní péče.

Pokud jde o pocit osobního bezpečí, zeptejte se sami sebe, co byste ještě mohli udělat více, abyste se v tomto smyslu cítili lépe? Nepotlačujte své myšlenky. Naopak, otevřete jim vřelou náruč s laskavým pochopením. Uvědomíte-li si svůj strach, postavíte se mu tváří v tvář. Díky tomu nebude mít tato negativní emoce nad vámi velkou moc.

Požádejte archanděla Rafaela o rozpouštění strachu, o energickou stabilitu a čistotu mysli. “Milý Rafaeli, žádám Tě o pomoc a očistu. Teď hned. Děkuji za Tvou láskyplnou péči.”

Každý den, požádejte archanděla Michaela o energickou ochranu pro sebe i své nejbližší. Stačí říci: “Michaeli, prosím, o ochranu mne i celé mé rodiny. Děkuji.” Kolem sebe i svých nejbližších si při těchto slovech můžete vizualizovat fialovou, modrou a zlatou barvu.

ANDĚLSKÁ TERAPIE PRO KAŽDÉHO

TŘI KROKY K VNITŘNÍMU KLIDU
Andělé mi pro vás v těchto dnech předali nové motivační cvičení, se kterým můžete dosáhnout energické proměny. Jednotlivé kroky této aktuální terapie na sebe navazují. Připomínejte si každý den tři kouzelná afirmativní slova: “MÁM, DĚLÁM, CÍTÍM”.

 

1) VÝBĚR Z MOŽNOSTÍ – MÁM


Andělé poukazují na to, že mám pokaždé svobodnou volbu, jak budu s aktuálními myšlenkami nakládat. Mohu si zvolit klid, nadhled a pocit bezpečí. Zodpovědně, láskyplně a moudře. Každý den přicházejí nové informace. Tok myšlenek je přehlcený. Zastavuji se. Soustředím se na své nitro. Opakuji si: “Vždy mám volbu. Volím si klid do svého nitra. Jsem v bezpečí, je o mne postaráno.”

 

2) ŘÍDÍM SE OSOBNÍ VOLBOU – DĚLÁM

Činím vše zodpovědně, klidně a v nadhledu, abych se cítil/a co nejbezpečněji. Řídím se zdravě a klidně pokyny povolaných osob. Nedovoluji strachu, aby ovlivnil moje činy. Opakuji si: “Situace má řešení. S klidem cítím ještě větší bezpečí.”

 

3) OSOBNÍ POCITY – CÍTÍM

Na základě vybrané volby a následujících činů do svého nitra energicky vkládám zrod vlastních pocitů.

Andělská afirmace: “Odmítám vlnu paniky. Jdu s tokem bezpečí, klidem a jistotou. Naslouchám, důvěřuji, propouštím.”

ZACHOVEJTE SI PRAVIDELNÝ DENNÍ REŽIM

Andělé doporučují, abyste se snažili dodržovat svou každodenní rutinu. Stanovte si priority všedního dne, kterými se budete řídit. Zaměstnávejte svou mysl pracovními činnostmi. Ve volném čase se běžte projít do přírody, karanténa tuto činnost ve zdravé míře nezakazuje. Věnujte se tvořivým aktivitám s dětmi. Hrajte si.

Zakažte si skákání v čase. Co bude, jak bude, na jak dlouho? Teď je teď. Netříštěte svou pozornost na budoucnost. Buďte bdělí a plně v přítomnosti. Naše trpělivost tím získává trénink. Budujte si nadhled. V dobách radostných je pozitivní smýšlení snadné. Buďte vděční. Poděkujte ve svém nitru sami sobě, poděkujte všem za zájem, péči, podporu a pomoc. Poděkujte andělům za jejich podporu a ochranu. Vibrace úcty a vděku jsou zázračnými posly naděje.

STRACH, PRÁCE A FINANCE

Uzavírání obchodů, služeb a nabídek může nejednoho přivést k obavám o finance. Pokud pocítíte nejistotu, opakujte si andělskou afirmaci: “Je o mne postaráno. Všeho je dostatek. Cesta ocenění je volná, napojení je aktivní.”

Cítíme-li místo obav ve svém nitru vibrace klidu, energicky motivujeme okolí. Klid se tak šíří kolem, plodí tím další klid a přitahuje pozitivní naladění. Panika je rychlá a šíří se bleskově. Silou vlastní mysli ale dovedeme její dopady mírnit a odklánět.

Na práci se strachem poukazuje i Diana Cooper, světoznámá duchovní autorka: “Vstupujeme do období intenzivní změny na naší planetě. Tato změna se týká našeho zdraví a schopnosti povznést se nad strach.”

Kdykoliv se cítíte ochromeni strachem, zastavte se a řekněte si opakovaně ve svém nitru: “Volím si klid, jsem v bezpečí. Vydechuji strach, nadechuji klid.”

Andělské dárky, které potěší duši a pohladí srdce.

Objevte více.

Eva Laštovičková

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Autorka andělských meditací. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”

SDÍLENÍ ČLÁNKU

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zaujalo Vás toto čtení? Objevte další zajímavosti ze světa zázraků.

Pro vkládání komentářů je nutné, abyste se přihlásili ke svému facebookovému profilu.