ANDĚLSKÝ DIÁŘ

andělský diář 2022

ANDĚLSKÝ PRŮVODCE ROKEM 2022

Diář s týdenním kalendářem pro rok 2022

Svátky, významné dny, úplňky, novoluní a mnoho dalších informací

Každý týden speciální andělské poselství s barevným andělským obrázkem

111 stran plných andělské něhy a pohlazení

Andělský průvodce, který potěší každého.

Vypravte se do nového roku se svými anděly po boku, s jistotou v zádech a nadějí v srdci.

“Andělský průvodce rokem 2022 obsahuje důležité kalendářní údaje, mezinárodní a významné dny, úplňky s jednotlivými astrologickými znameními či novoluní. Samozřejmostí jsou všechny svátky, diář Vás ale upozorní také na slunovraty a rovnodennosti či na to, který z andělů se o Vás v daném kvartále právě stará.

Na každý týden pro Vás andělé připravili speciální poselství. U každého z nich Vás potěší také barevný obrázek s andělskou společností.

Do diáře si můžete zapisovat schůzky, termíny návštěv u lékaře, důležité poznámky a úkoly. Můžete zde vytvořit seznam svých priorit, vepsat sem svá motivační slova.

andělský diář 2022

Andělský diář toho nabízí mnohem víc. Na začátku knížečky si přečtete úvodní poselství. Pro pohodlné plánování je zde také dvoustranné celoroční kalendárium, kde si můžete bez obtíží prohlédnout celý rok jako na dlani.

Plánujte s anděly

Mějte vše důležité vždy u sebe

Určujte směr své cesty

Všechna data na jednom místě

Motivační kniha pro každého

Andělská péče po celý rok

andělský diář 2022

Víceúčelový diář může sloužit jako úkolníček pro děti. Pokud diář v jeho základním smyslu nepoužíváte, můžete tuto knížečku využívat pro motivační vedení a spojení s anděly. Psát si své pocity, nápady, afirmace. Osobní priority a tužby. Postupy pro naplnění svých snů a přání.

Design diáře sleduje světové trendy, mezi které letos patří odlehčená a provzdušněná kroužková vazba. 

Knížečka potěší jako dárek každého, kdo má rád společnost andělů a jejich moudrá poselství.

anděl

PŘÍBĚH ANDĚLSKÉHO DIÁŘE

Jsem diářový typ. 😊 Jak se říká: “Co je psáno, to je dáno.”

Partner si vždy ze mne dělá legraci, když vidí, jak si v dnešní době píšu různé nápady a poznámky v ruce. On raději používá elektronické vymoženosti a píše si upomínky a schůzky do telefonu.

Již několik let jsem nebyla úplně spokojená s nabídkou diářů na trhu. Napadlo mne, že bych mohla vytvořit svůj andělský diář. Tou myšlenkou jsem se nadchla. Začala jsem si v mysli plánovat, co všechno by měl diář obsahovat. Nakonec se dílo opravdu podařilo.

anděl plánování
Eva Laštovičková

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Autorka andělských karet a diáře. Motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Zakladatelka Meditačního klubu Andělské naděje. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”