Přeskočit na obsah

EKOLOGIE ANDĚLSKÉHO OBCHŮDKU

ANDĚLSKÉ DÁRKY Z PŘÍRODY

Zasloužíte si to nejlepší. Proto Andělská naděje spolupracuje s těmi nejlepšími. V případě tištěných dárků je to renomovaná tiskárna Copy General. Proč?

Papír pochází z finské papírny UPM, která 50 let funguje na obnovitelných zdrojích. Každoročně tato firma vysází 50 milionů stromů. Cílem je vysázet čtyři stromy za každý pokácený strom kvůli výrobě papíru. Stroje UPM pohání energie z vodních elektráren.

Copy General při tisku používá ekologické tiskové a dokončovací materiály. Andělské dárky tak vznikají za užití eko-solventního inkoustu, ekologického lepidla a podobně.

ekologie

V případě andělských svíček je využíván 100 % sójový vosk bez jakýchkoli škodlivin. Knoty nemají olověnou výztuž. Tyto ekologické vegan svíčky s evropskou certifikací hoří až do úplného konce.

Každá svíčka je balena do hedvábného papíru, aby nevyprchávala vonná esence.

Všechny naše zásilky jsou baleny do recyklovatelných papírových obálek či krabic. Vnitřek zásilek vyplňují polystyrenové chipsy, které jsou plně ekologicky rozložitelné.

Fixaci dárků zajišťuje recyklovatelná bublinková fólie, ochranu celé zásilky pak opět plně recyklovatelná stretch fólie.

Ochrana životního prostředí

Ekologický tisk a výroba

Využití vodní energie

Materiální vyváženost

Správné řešení, dokud je čas

Láska k přírodě

Naplno si užívat radost z andělských dárků a zároveň myslet na přírodu. Je to možné.