Přeskočit na obsah

ANDĚLSKÉ RECENZE

recenze

Vaše spokojenost je na prvním místě.

Profesionální andělské vedení.

Děkuji za Vaši důvěru.

VAŠE ZKUŠENOSTI S ANDĚLY

Velice Vám za vše děkuji, moc jste mi pomohla. Mám pocit, že jsem se konečně odrazila ode dna. Když mi je těžko, vzpomenu si na Vaše slova předaná od andělů, co a jak mám dělat. Před spaním poslouchám meditaci, usínám lépe. Jste velice laskavá, moc si Vás vážím. Určitě se ještě někdy ozvu.
paní Zuzka
Mnohokrát Vám děkuji za velmi příjemné a u srdce hřející poselství. Velice si vážím Michaelovo krásných a láskyplných slov a po přečtení poselství mi začíná být lehce na duši. Jako bych prošla intenzivní a očistnou sprchou a je to velmi krásný a jemný pocit. To špatný a vyčerpávající odtéká někam pryč a já se začínám usmívat. Je to nádhera. Toto poselství je obrovská energetická vzpruha a já se těším na další dny. Je to neuvěřitelný restart, který jsem potřebovala, ačkoliv jsem se snažila pořád tvářit, že všechno je v pohodě.
avatar
paní Jana
Velmi si vážím, že jsem měla možnost spojit se s přítelkyní. Potřebovala jsem vědět, kam její duše po smrti odešla. Velmi mi spojení přes anděly pomohlo vstřebat tento pro mě bolestivý odchod.
paní Jindra
Upřímně a ze srdce Vám i andělům děkuji za Poselství. Budu si ho číst každý den, tak dlouho, jak bude potřeba, abych dokázala přijmout vše, co je napsáno. Vážím si každého slova.
avatar
paní Kristýna
Dobrý den, paní Laštovičková, chtěla bych Vám za vše velice poděkovat. Dle popisu vše v rámci očisty domova úplně sedí. Tu tíhu jsem neuvěřitelně cítila. Když jsem otevřela dům, tak mě to moc překvapilo, jak byla očista znát. Vonělo to u nás a vzduch byl lehounký, když to přeženu, tak bych řekla, že to bylo jako "v jiné atmosféře".
avatar
paní Zuzana
Moc děkuji za Vaše meditace. Při té poslední jsem zažila spojení se svým Andělem strážným. Byl to božský zážitek. Přišel. Předal mi poselství. Věděla jsem sebejistě, že jsem se rozhodla správně.
paní Martina
Poselství od andělů mne zahřálo u srdce. Jsem za Vás ráda, moc mi pomáháte.
paní Jana
Díky Vám a andělům jsem se našla.
paní Petra
Děkuji za Vaše meditace. Pokaždé je to bomba. Ráda je poslouchám, pomáhají mi držet si veselejší myšlenky.
paní Jitka
Paní Evičko, moc Vám děkuji za krásná andělská poselství. Vždy mě potěší a vykouzlí úsměv na tváři.
paní Martina
Dobrý den, moc Vám děkuji za očistu domova, na dnešek se mně velmi dobře spalo a ráno jsem nebyla tak vyčerpaná. Moc ráda se na Vás opět obrátím. Kocour je taky nějak klidnější, do včerejška byl abnormálně divoký, stále zlobil, teď klidně leží v pelíšku, jako by potřeboval něco dospat. Takže maximální spokojenost.
paní Eva
Paní Evo, to je moc krásné poselství. Děkuju za něj. Vše již chápu a více všemu rozumím.
paní Andrea
Poslechla jsem si právě Vaši meditaci. Pocítila jsem společnost andělů. Při meditaci jsem obdržela poselství, že mi andělé odstranili bolest z zad. Po andělské harmonizaci se mi záda narovnala. Děkuji.
avatar
paní Lucie
Dobrý den paní Laštovičková, moc děkuji Vám i andílkům za krásné poselství. Čtu již podruhé a mám slzy v očích. Děkuji i za harmonizaci.
paní Silva
anděl

KONTAKTUJTE MNE

Eva Laštovičková

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Autorka andělských karet, motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”