Andělská naděje - Vše pro Vaši duši.

©2011-2019 Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

Video semináře - online vzdělávání

Video semináře Vám umožňují vzdělávat se v pohodlí Vašeho domova či kdekoliv si přejete. Pracujte si a studujte svým vlastním tempem. Každý z video seminářů je zaměřený na určité téma, které si zpracujete. V každém semináři nechybí konkrétní případy, vhledy a andělské vedení. Opakovaně se k jednotlivým kapitolám v každém semináři můžete vracet a pouštět si je znovu dle Vaší osobní potřeby.

Pustit si video seminář je velice jednoduché. Po objednání skrze kontaktní formulář nebo e-shop obdržíte platební podklady. Po zaplacení Vám prostřednictvím e-mailu odešlu Váš osobní odkaz na seminář s podrobným návodem, jak postupovat.

JAK SI PŘÁT S ANDĚLY

Tento video seminář Vás naučí efektivně využívat zákon přitažlivosti, s klidem a uvolněním specifikovat osobní objednávku a podpoří Vás ve dnech následujících po vytvoření andělské objednávky. Vše na téma přání, sny a naplnění za podpory andělů. Výsledků se dá dosáhnout lehce, hravě, s úsměvem a trpělivě. :-)

Délka semináře je 27 minut. Cena: 500,- Kč.

VŠE O LÁSCE S ANDĚLY

Video seminář, který přináší vhledy, poselství a andělské informace o lásce. Nejvíce se Vám v semináři líbí ukázka komunikace. Ženský a mužský vhled na běžné každodenní zvyky. Dozvíte se, co andělé doporučují pro láskyplný a dlouhodobý vztah. Jak se přestat bát nevěry. Uvolníte se od bolesti, pocítíte naději a motivaci pro lásku.

Délka semináře je 1 hodina a 16 minut. Cena: 650,- Kč.