Andělská naděje
Andělská naděje

SEBEROZVOJ POD KŘÍDLY ANDĚLŮ

Andělský seminář na míru. Každý měsíc na jiné téma.

Andělé přinášejí poselství, podle kterého je správný čas zapracovat na svém rozvoji, duchovní moudrosti a osobní tvořivosti. Chtějí Vás vést, vzdělávat, rozvíjet a otevřít kouzelné energii mimořádného naplnění. Obdržela jsem osobní zprávu, abych vytvořila speciální seminář, který bude každý měsíc na jiné téma za zvýhodněnou cenu.

DUBEN 2020: KOMUNIKACE S ANDĚLY

Energická a emoční ochrana. Prohloubení komunikace a spojení s anděly

Andělé přinášejí poselství, podle kterého je správný čas zapracovat na osobním rozvoji, duchovní moudrosti a jasnozřivé tvořivosti. Chtějí Vás vést, vzdělávat, rozvíjet a otevřít kouzelné energii mimořádného naplnění. Obdržela jsem osobní zprávu, abych vytvořila speciální seminář, který bude každý měsíc na jiné téma za zvýhodněnou cenu.

DUBEN chtějí andělé věnovat ANDĚLSKÉ KOMUNIKACI SE ZAMĚŘENÍM NA ENERGICKOU OCHRANU A POSÍLENÍ OSOBNÍ PÉČE PRO DUŠI.

Jak můžete pocítit co nejvíce klidu v této těžké době? Jak můžete zapracovat na osobní pohodě a energické vitalitě? Jak se osvobodit od strachu, nejistot a paniky? Jak zdravě koučovat emoce, myšlenky a pocity?

emoční ochrana
emoční ochrana

Andělé Vám doporučí osobní postupy pro vitalitu Vaší energie. Vyladí Vaši náladu. Získáte láskyplné poselství a zázračnou podporu Univerza. Nejste na nic sami. Aktivujte svou vnitřní sílu podpory pod nebeským vedením. Otevřete se andělské ochraně a zázračné energii hojení.

Andělský seminář na míru.

60 minut Vašeho času přinese zázračné výsledky.

Seminář si můžete užít online prostřednictvím video hovoru přes Skype, nebo prostřednictvím e-mailu formou samostudia dle speciálního studijního plánu na míru. Vzhledem k obecné situaci v současnosti není možné osobní setkání, při kterém se na Vás budu co nejdříve opět těšit. 😊

Cena: 1.300,- Kč

REZERVUJTE SI SVŮJ SEMINÁŘ