Andělská naděje - Vše pro Vaši duši.

©2011-2019 Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

Práce na dálku

Po dohodě je možné zpracovat jakoukoli terapii z nabídky osobních konzultací. Ráda Vám ji zprostředkuji také na dálku. Uchopení funguje úplně stejně jako při osobním setkání. Doporučuji se při práci na dálku

k poselství opakovaně vracet. Bude vždy obohacovat a motivovat.

V případě zájmu o jakoukoli spolupráci mne kontaktujte. Podívejte se na ceník jednotlivých terapií.

Ujistěte se, že jste se seznámili s obecnými podmínkami spolupráce.


Pošlu Vám platební údaje. Potvrdím Vám přijetí platby na můj účet. Vypracovanou práci Vám odešlu e-mailem. Doba dodání je do 14 dnů.
 

S.O.S. poselství

dvě strany textu

Potřebujete podpořit, poradit se a získat vhled do Vašeho trápení?  Ráda Vám zprostředkuji poselství, odpovědi na Vaši bolest či strach. Napište mi, co Vás aktuálně trápí. Společně najdeme řešení.

Doporučím Vám, co je pro Vás nejlepší a jak se k celé situaci postavit. Zprostředkovat Vám můžu andělský vhled. Obdržet můžete také aktuální poselství od Vašich andělů a energickou podporu. Společně se domluvíme při objednání, jak poselství zpracovat, aby Vám přineslo co nejlepší uchopení.

Otázky a odpovědi

čtyři strany textu

Ráda Vám předám odpovědi na Vašich pět otázek. Napište mi, co Vás tíží, na co byste rádi získali pohled bez emocí a z roviny nadhledu. Doporučím Vám, jak uvolnit emoce a udržet si nadhled, motivaci a energii.


Otázky Vám také můžou zodpovědět přímo Vaši andělé. Energicky Vás podpoří skrze popsaná slova. Nabídnou Vám řešení. Následně bude vždy záležet jen na Vás, jak doporučená uvědomění začleníte do svého života. Dovolte si získat odpovědi na otázky. Osvobodíte sami sebe a posunete se kupředu

k prioritám, přáním a snům.

Harmonizační očista

šest stran textu

Chybí Vám láska? Bojíte se? Nemůžete spát? Trápí Vás rodinné neshody?

Chcete uzdravit vztah s matkou či otcem? Potřebujete odpustit? Vysvobodit se z emočních vzorců, které se opakují?


Napište mi, co Vás nejvíce trápí, tíží či blokuje?

Od čeho potřebujete odpoutat a osvobodit se?


Zprostředkuji Vám na dálku očistu prostřednictvím energie krystalů, esencí a andělů. Obdržíte popis očisty, která bude energická, stabilní a kompaktní jednou provždy. Harmonizovat se budou emoce, bloky a příčiny z minulých životů, z generací, početí, těhotenství, porodu či Vašeho aktuálního života. Během harmonizace Vás můžu také dobít, energicky naladit zpět na Vaše srdce. Vyvážit energii rozumu a citu. Hloubkově se můžeme věnovat tématu, které Vás dlouhodobě tíží a které potřebujete energicky uzdravit. Pro další podrobnosti mne kontaktujte, domluvíme vše podrobně dle konkrétní situace a Vašeho trápení.

Hloubková harmonizace

deset stran textu

Při této spolupráci Vám předám odpovědi na Vašich pět otázek. Obdržíte aktuální vhled, doporučení, rady a energická cvičení. Dozvíte se, jak správně vizualizovat, afirmovat a jak si přát, využívat podporu a pomoc andělů.


Dozvíte se, kde je příčina Vašeho trápení, strachů, obav. Při této terapii uchopíme na dálku velmi hloubkově Vaši harmonizaci. Pocítíte energii, klid, uvolnění, vyrovnanost, harmonizaci, jednotu, stabilitu. Získáte energii, motivaci. Propojíte se znovu s radostí, klidem a důvěrou.


Pokud chcete spolupráci uchopit hloubkově, konečně se tím zdravě a sebejistě posunout směrem k výsledkům, doporučuji toto uchopení, které Vás nasměruje. Efektivně, láskyplně a hravě.