Dovolená s anděly (série andělských meditací)

SLEVA

Zábava, energické hýčkání, meditování, ocenění, motivace.

Série andělských meditací, které budou hýčkat Vaši duši. S anděly lze cestovat bezpečně v jakoukoli dobu a odpočinout si od každodenního shonu a starostí.

Cílem těchto meditací je andělské ocenění, energická péče, relaxace, pohoda a odpočinek. Budete hýčkat sami sebe, oceňovat své srdce, láskyplně souznívat s Vaší duší a osobní energií.

Užijte si dovolenou snů s anděly, energií zázraků, univerzální péčí pro Vaši duši.

V ceně je zahrnuto sedm meditací o průměrné délce 10 minut, celková stopáž dovolené činí 1 hodinu 12 minut.

Meditace Vám budou zaslány formou online videa a formou souborů mp3, abyste mohli poslouchat i offline ve svých mobilních zařízeních.

Meditace jsou vhodné pro každého, stačí poslouchat.

Níže naleznete ukázku a podrobný popis všech konkrétních zastávek andělské dovolené.

49,00 Kč 119,00 Kč
Please select variants first

POSLECHNĚTE SI SESTŘIH UKÁZEK:

CO VÁS NA ZASTÁVKÁCH DOVOLENÉ S ANDĚLY ČEKÁ?

Benátky
Benátky

1. ITÁLIE - BENÁTKY

Na první andělský výlet dorazíte vlakem. Vašimi průvodci se stanou archanděl Haniel a bohyně soucitu Kuan Jin.

Společně s nimi vyrazíte gondolou po slavném Canalu Grande, navštívíte i most Ponte di Rialto a další dominanty historického centra. Benátky Vám však na svém okraji nabídnou i luxusní přímořský relax pravého dovolenkového letoviska.

2. TANZÁNIE - SERENGETI

Do srdce africké přírody Vás v další zastávce dovolené s anděly doprovodí archanděl Michael společně s ženským archandělem, který se jmenuje Víra.

Cílem této exotické mise je nalézt v severní Tanzanii ten nejniternější klid a nejhlubší poznání. Národní park Serengeti pro Vás chystá nejedno obohacující setkání. V neposlední řadě Vám svou vlídnou náruč nabídne uklidňující prostředí u Viktoriina jezera.

Serengeti
Serengeti
Tádž Mahal
Tádž Mahal

3. INDIE

Kouzelná země jógy, meditací a čaje Vás přivítá společně s dalšími průvodci. Těmi se tentokrát stanou bohyně Kálí a hinduistický bůh Sanat Kumara.

Odhalíte taje indické dominanty - Tádž Mahalu. Zažijete kuriózní časovou anomálii. Navštívíte také chrám, ve kterém dle legend Buddha dosáhl probuzení. Putování touto svébytnou zemí zakončíte na exotické pláži, ještě předtím ale zavítáte na jedinečnou čajovou plantáž.

4. AUSTRÁLIE

Austrálie je neopakovatelným zážitkem. Touto jedinečnou krajinou Vás provede mocná bohyně rovnováhy a síly Brigit, ocitnete se také ve vzácné společnosti archanděla Rafaela.

U protinožců Vás dovolená s anděly zavede na magickou horu Ayers Rock, které domorodci říkají Uluru. Je to unikát, jelikož fyzicky je již kvůli vandalismu zakázáno na toto posvátné místo Aboridžinců vstupovat. Další zastávkou bude Velký bariérový útes, který je úchvatnou podívanou a oslavou rozmanitosti života na naší planetě.

Ayers Rock
Ayers Rock
fjord
fjord

5. SKANDINÁVIE

Na opačné straně světa na Vás v příští zastávce čeká zcela jiná, ale přitom zrovna tak úchvatná podívaná. Drsnou skandinávskou scenérií Vás bezpečně provedou severská bohyně Freya a skandinávský bůh Forseti.

Hostit Vás budou majestátní norské fjordy, které nabízejí impozantní výhled. Navštívíte také Island, který je domovem věhlasných gejzírů a dalších horkých pramenů. Odhalíte taje zdejších vulkánů. A když už se budete nacházet tak daleko na severu, Vaši průvodci Vám zprostředkují jedinečné pozorování polární záře.

6. PERU

Na předposledním výletu na Vás čeká opět naprosto rozdílný zážitek. Navštívíte severozápad Jižní Ameriky, kde Vám společnost budou dělat Lady Nada, která je mocnou duchovní kněžkou lásky, a indiánský šaman Bílý Orel.

Neopakovatelným poznáním bude návštěva jezera Titikaka, kde se ocitnete na rákosových ostrovech zdejších indiánů. Následovat bude nevyhnutelné. Vyrazíte dál do hor, kde na Vás čeká mystické horské městečko Machu Picchu. Ztracené město Inků pomůže odlehčit Vaší duši. Podíváte se také do bující vegetace v Amazonii.

Machu Picchu
Machu Picchu
Univerzum
Univerzum

7. UNIVERZUM

Kde jinde zakončit toto jedinečné poznání než v Univerzu, odkud všichni pocházíme?

Na této mimořádné zastávce Vás archanděl Raziel doprovodí do míst, která jsou známá naší duši, ale našemu tělu nikoliv. V Univerzu se nemluví, používá se zde univerzální duchovní jazyk. Nemějte strach, budete mu bez obtíží rozumět. Podíváte se za jednou z nejjasnějších hvězd na noční obloze, za Vegou. Čeká na Vás ojedinělé dobití energie v prostředí, kde dochází k našemu duchovnímu zrodu.