Andělský obraz "ANDĚLSKY ČISTÉ POHLAZENÍ"

(Hodnocení: 1)

Andělský obraz na plátně

Luxusní andělská dekorace na zeď

kód dárku:
2629

429

Andělský motivační obraz “ANDĚLSKY ČISTÉ POHLAZENÍ” propojuje s nejvyšší energií přírody, která nás obklopuje. Potěší nitro, podpoří pozitivní smýšlení. Tímto obrazem chtějí andělé připomínat, že jsou stále v naší blízkosti. Každý si zaslouží ocenění, něžné objetí a podporu. Při pohledu na tento obraz pocítíte přítomnost andělů a jejich nikdy nekončící láskyplnou péči. Srdečné spojení s anděly. Zavěšením tohoto obrazu na stěnu prozáříte jakoukoliv místnost na světě. 🙂

 

Andělské obrazy pro Vaši duši

Tento obraz je jedním ze série obrazů Andělské naděje, které chtějí potěšit majitele i jakoukoliv vítanou návštěvu. Andělská křídla jako dekorace na zeď povznášejí ducha. Motivační obraz s citátem je prostředkem, jak ve své oblíbené místnosti nastolit tu pravou atmosféru rovnováhy.

 

Detaily obrazu:

Nástěnný obraz vznikl ruční výrobou na malířské plátno HSW Canvas. Je natažený na 2cm silném dřevěném rámu, součástí je závěsná ozubená lišta, která umožňuje stabilní polohování díla. Při realizaci byly použity nejnovější technologie, aby bylo dosaženo nejdokonalejších barev. Rozměry čelní strany obrazu jsou 25 x 36 centimetrů (šířka x výška).

 

Doprava: Andělská naděje klade velký důraz na bezpečné doručování zásilek. Z tohoto důvodu je v současnosti možné andělské obrazy odesílat pouze prostřednictvím České pošty, která umožňuje pojištění zásilky na křehkost. Ze stejného důvodu není možné obrazy odesílat mimo hranice České republiky. Zásilka bude odeslána jako balík do ruky.

Dostupnost: skladem

Hmotnost 0.65 kg
Rozměry 25 × 36 × 2 cm

1 recenze Andělský obraz “ANDĚLSKY ČISTÉ POHLAZENÍ”

  1. Šárka

    Krásný, profesionální obraz

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *