Andělské světýlko archanděla Michaela

(Hodnocení: 1)

orchidej, černé hrozny, vanilka

fialová barva, 100 % sójový vosk bez obalu, bavlněný knot

šest čajových svíček, skleněný kalíšek

169

7 skladem

Luxusní vůně orchideje, svěžest černých hroznů, kterou podtrhává jemná vanilka. Dokonalá kombinace vůní, která chytne a nepustí. Poselství těchto čajových svíček je přinášet do všech srdcí naději, pocit bezpečí a jistoty. Archanděl Michael otiskl do této noblesní vůně svou přátelskou povahu a vnitřní klid, kterého je v dnešní uspěchané době hodně zapotřebí. Zastavte se a užijte si klid na duši, relaxaci a pohodu.

Šest andělských čajových svíček v limitované edici. Ekologická bezobalová sada se skleněným kalíškem pro zapalování svíčky.

Celková doba hoření: 24 hodin (4 hodiny/svíčka)

Za jednu hodinu hoření a relaxace při těchto svíčkách zaplatíte v průměru 8,- Kč.

Andělské upozornění: Nezapalujte mimo skleněný kalíšek. Ekologické čajové svíčky mohou mít nerovnou strukturu hran. Na hoření a kvalitu svíčky toto nemá žádný vliv. Nejde o vadu výrobku, ale o přirozené vlastnosti přírodních složek, které jsou ve svíčkách obsaženy a v bezobalovém provedení se takto chovají.

Hmotnost 0.11 kg

1 recenze Andělské světýlko archanděla Michaela

  1. Eva Kocmanová

    Andělské světýlko archanděla Michaela mi velmi pomohlo a pohladilo duši. Vůně mi připomněla domov a hřejivé světlo pomohlo objevit dávno zapomenutou energii pokoje a naděje. Rovněž při rekonstrukci domu vnímám velkou podporu. Velmi děkuji.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *