Andělská naděje
Andělská naděje

ONLINE TERAPIE

Nejrychlejší řešení Vašich problémů.

CO JE VIRTUÁLNÍ KONZULTACE?

Online konzultace šetří Váš čas, proběhnout může v pohodlí Vašeho domova.

Budu Vaším online průvodcem. Spojíme se prostřednictvím videohovoru přes službu Skype a probereme vše, co Vás aktuálně trápí. Zprostředkuji Vám odpovědi, doporučení, rady a vhledy na Vaši aktuální situaci. Získáte jiný úhel pohledu do celého dění. Z roviny nadhledu bude tento vhled nezatížený emocemi. Sami si dle Vašeho osobního práva volby rozhodnete, co z celé konzultace zvolíte a začleníte do svého života.

PŘEJI SI ONLINE KONZULTACI

Naučte se plavat ve svých emocích
Naučte se plavat ve svých emocích

JAK VŠE BUDE PROBÍHAT?

Objednejte se na konzultaci e-mailem, nebo vyplňte kontaktní formulář. Napište mi, co Vás trápí? Co byste chtěli konzultovat? Na jaké otázky potřebujete získat odpovědi?

Vyberte si délku konzultace.

Napište mi více možností termínů, kdy byste měli prostor pro rozhovor přes Skype.

Zašlu Vám platební podklady pro platbu.

Potvrdím Vám přijetí platby. Potvrdíme si termín online spojení.

V domluveném čase Vám přes Skype zavolám a vše společně probereme.

Požádala bych Vás, abyste měli připravené otázky, na které se budete chtít andělů zeptat. Čas rychle utíká. Ráda bych Vám poskytla během spojení co nejvíce odpovědí a vhledů. Můžete mít otázky předem napsané, abychom při spojení maximálně využili společný čas.

JAKÝ TYP TERAPIE SI BUDU PŘÁT?

Výklad andělských karet

Andělské poselství

Andělské odpovědi, rady, doporučení, vhledy

Energická podpora a harmonizace na dálku

Konzultace emocí a životních postupů

Osobní koučink

Pro tento typ terapie je nutné uživatelsky ovládat program Skype. Je také nutné vlastnit adekvátní zařízení vybavené mikrofonem a webovou kamerou (počítač, notebook, chytrý telefon apod.). Při objednání mi prosím sdělte Vaše uživatelské jméno, které na Skypu používáte.

Při online terapii si vytvořte klidné prostředí a osobní prostor Terapie je určena pouze Vám, nikoli poslouchajícímu okolí.

Pokud by během konzultace vyvstal technický problém, budu Vás kontaktovat a domluvili bychom se na náhradním termínu konzultace.

Online 1 hodna: 1.500,- Kč