Andělská naděje - Vše pro Vaši duši.

©2011-2019 Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

ANDĚLSKÁ ŠKOLKA ANDĚLSKÉ NADĚJE

 

Andělská školka chce přinášet odpovědi, vedení, ale také podporovat hravost, tvořivost, láskyplnou energii, klid, zdravé sebevědomí.


Jak vše bude probíhat:


Můžete vzít do školky své dítě, společně si užijete setkání plné energie, radosti a relaxace s vedením. Budu se primárně věnovat Vašemu dítěti. Můžeme se domluvit předem na tématech, které hravou formou probereme. Děti potřebují odpovědi a vysvětlit určité situace, aby je mohly přijmout. Můžeme si povídat o všem, o čem budete chtít. Používat budeme anděly, krystaly, karty, aromaterapii.


Do Andělské školky můžete přijít také jen Vy sami. I v dospělém těle si přeje vnitřní dítě hrát, získat odpovědi, užít si spojení a osobní péči.


Další dobrá zpráva je, že Andělská školka funguje i na dálku. Propojíme se přes e-mail, či přes messenger Facebooku. Budeme si „povídat“, tedy psát. Zprostředkuji Vám vhledy od andělů, odpovědi, doporučení, které následně s Vaším dítětem proberete. Případně budeme hovořit o Vás, pokud si budete přát užít Andělskou školku osobně jen sami pro sebe.


Andělská školka nabízí svět zábavy, hravosti a odpovědí. Naladění na láskyplnou vlnu osobního přijetí a zdravého sebevědomí. Být sám sebou je první předpoklad pro energické plynutí a spojení se zázraky.

Podmínky Andělské školky


Tři osobní setkání na adrese Devonská 1223/9, 152 00 Praha 5.
NEBO
Tři spojení na dálku.


Délka jednoho setkání nebo spojení je 45 minut.


Cena je 500,- Kč za jedno setkání či spojení. Tato cena je podmíněna třemi setkáními. Celková cena Andělské školky je 1.500,- Kč. Tuto částku uhradíte před prvním setkáním. Následně si zvolíte, kdy tři setkání chcete časově uskutečnit. Můžete přijít najednou na 3 x 45 minut. Můžete vzít na setkání pokaždé jiné dítě nebo vnouče, nebo můžete přijít jen Vy sami. Setkání si můžete naplánovat na každý týden nebo jednou za měsíc či s delšími přestávkami. Na všem se individuálně domluvíme, jak Vám bude nejlépe vyhovovat. :-)


Při spolupráci na dálku se domluvíme vždy na online setkání, kdy budeme společně na dálku komunikovat. Probereme vše, co trápí Vás, či Vaše děti. Andělé Vám mohou doporučit nějaký krystal či aroma olej. Při osobní návštěvě vše dostanete na místě. V případě spojení na dálku byste vše obdrželi doporučeně poštou na Vaši adresu. Vše získáte jako dárek – bez poštovného, balného, bez jakéhokoli doplatku za krystal, poselství na kartách nebo vybraný olej.


Andělská školka je nová podpora pro Vás a Vaše děti. Pojďme si hrát, tvořit a získávat ještě více sebejistoty. Moc se těším na naši spolupráci v tomto novém, hravém, andělském projektu. :-)