Andělská naděje
Andělská naděje

KONZULTACE NA DÁLKU

Andělská podpora a pomoc nezná hranic. Nabízím Vám proto energické vhledy do Vašeho trápení také na dálku. Nikdy nejste na nic sami. Každý problém má řešení. Zeptejte se andělů, co Vám doporučují, jaká pro Vás mají poselství, rady a vedení? Inspirujte se, osvoboďte se od strachu a nejistot.

Konzultace na dálku funguje úplně stejně jako při osobním setkání. Již deset let jsem Vaším osobním rádcem a průvodcem po cestě sebepoznání a Vašich osobních emocí.

Spolupráce probíhá online přes e-mail, písemnou formou. Vyberte si, která konkrétní nabídka Vám bude nejvíce vyhovovat. Napište mi, co Vás trápí. Vypracovanou konzultaci je možné očekávat v průměru za 14 dní od potvrzení, že práce je zahájena. Během spolupráce můžete obdržet doplňující dotazy, které povedou k formulování Vašich osobních emocí, pocitů či myšlenek.

ANDĚLSKÁ MINI PODPORA A KONZULTACE

Potřebujete krátce podpořit, podělit se o své obavy a strachy? Uvolněte své nejistoty s anděly. Proberte s nimi prostřednictvím mini konzultace, co Vás tíží a blokuje. Andělé Vám předají motivační vedení plné laskavé energie. Zeptat se můžete na jedno téma či jednu otázku.

Rozsah minimálně 2 strany textu
Cena: 500,- Kč

ANDĚLSKÉ POSELSTVÍ

Proberte s anděly podrobněji téma, které Vás trápí. Například se můžete zeptat, proč se Vaše děti bojí tmy, proč nechtějí spát samotné či proč mají výbuchy vzteku? Odpovědi získáte na tři Vaše otázky. Obdržíte inspiraci, uvolnění zablokovaných emocí, zharmonizujete obavy.  

Rozsah minimálně 4 strany textu
Cena: 1.000,- Kč

ANDĚLSKÉ ZPRÁVY

Ptejte se svých andělů na cokoli, co Vás trápí, co byste chtěli vědět. Poznejte své osobní průvodce, anděly, archanděly i anděla strážného či více andělů strážných. Zeptejte se na své životní poslání. Co konkrétního by Vám nebeští přátelé doporučili, kdyby byli na Vašem místě?

Rozsah minimálně 6 stran textu

Cena: 1.500,- Kč

ANDĚLSKÁ TERAPIE

Osvoboďte své nitro od bloků. Uvolněte zátěže z minulosti, nalaďte se na přítomnost. Naučte se odpouštět, propouštět vše, co již nepotřebujete. Osvoboďte se od vzteku, sebelítosti, zahořklých emocí. Andělé Vám v této terapii poskytnou očistnou péči, která odlehčí Vaše nitro. Harmonizace, očista a odpovědi na pět otázek.

Rozsah minimálně 8 stran textu
Cena: 2.000,- Kč

HLOUBKOVÁ SPOLUPRÁCE NA DÁLKU

Chcete najít odpovědi na vše, co Vás trápí? Zvolte si all inclusive andělskou péči na dálku. Můžete s anděly konzultovat naprosto cokoliv do sebemenších detailů. Všechny procesy zaštítí očistná energie andělských přátel z Univerza.

Rozsah minimálně 10 stran textu
Cena: 2.500,- Kč

Všechny výše uvedené rozsahy konzultací lze na přání zpracovat jako výklad andělských karet na dálku.

Propojte se se svými anděly, ať jste kdekoliv.
Propojte se se svými anděly, ať jste kdekoliv.

PRÁCE S DĚTMI

Malé děti mají přirozené jasnozřivé schopnosti, o které postupem času kvůli pohlcování do dospělácké reality přicházejí. Tím blíže k nim mohou mít nežádoucí entity, které se občas snaží ty nejmenší z nás kontaktovat. Mám s touto praxí bohaté zkušenosti.

Ráda Vašim dětem předám odpovědi na otázky z duchovní roviny, které je zajímají. Jak se jmenuje jejich anděl strážný? Jak pracovat s energií? Co jsou světýlka, která vidí?

Jsou-li děti často nemocné, můžou být energicky oslabené a spojené s výše zmiňovanými entitami. Pokud s nimi mají zkušenost, nechtějí například spát samotné. Bojí se tmy nebo nechtějí spát vůbec. Mnohdy můžou vidět různé nízké energie, které je navštěvují.

Děti na sobě také zrcadlí témata a vzorce chování svých rodičů.

Často si snaží získat nezdravým způsobem pozornost. Odmítají ze strachu chodit do školky či školy. Soupeří se svými sourozenci, bojují o lásku.

vztahy rodičů s dětmi
vztahy rodičů s dětmi

Napište mi, co Vaše dítě trápí? Co ho ovlivňuje? Jak se chová? Společně najdeme nejlepší doporučení, jak vše energicky uchopit.

Práci s dětmi lze uskutečit na dálku, je však možné ji realizovat i při osobním setkání. Může se stát, že přítomnost potomka není při osobním setkání potřeba a situaci lze řešit pouze s rodičem.

Základní dětská konzultace: 500,- Kč

Hloubková dětská konzultace: 1.000,- Kč

Terapie nenahrazuje lékařskou pomoc ani odborný pediatrický vhled.

OČISTA PROSTOR

Cítíte se doma unavení, podráždění, špatně se Vám spí? Andělé Vám pročistí Váš domov od aktuálních energií, duší, entit či historického zatížení místa, kde Váš domov stojí. Nechejte projasnit své zázemí novou energií a láskyplným dotykem andělů, který po očistě silně pocítíte.

energická očista domova
energická očista domova

Pro správné vykonání této prostorové terapie je nutné uvést adresu místa a počet místností. Také Váš osobní vhled, kde vnímáte nejvíce nežádoucí energie. Během čištění jsem schopna se energicky na prostor napojit a posléze Vám sdělit, co přesně se během očisty u Vás doma změnilo k lepšímu.

Tuto očistu lze aplikovat také na pracovní prostory či auto.

Cena terapie je závislá na velikosti prostoru, kterou si vyberete.

Očista místnosti, auta či kanceláře: 500,- Kč
Očista celého bytu: 1.200,- Kč
Očista domu: 1.700,- Kč
Očista dvojdomu: 2.000,- Kč

OBJEDNEJTE SE