Andělská naděje - Vše pro Vaši duši.

©2011-2019 Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

Individuální semináře dvoudenní

Hloubkový poznávací seminář je rozdělený do dvou dnů. Osobně se Vám budu věnovat v tomto čase. Společně zharmonizujeme a uvolníme Vaše bloky, strachy, nezdravé emoce. Osvobodíte se od minulosti. Naučíte se pečovat o své osobní energie. Osvojíte si cvičení pro každodenní harmonii, pohodu, klid a sebejistotu. Seminář je zaměřený na očistu i na uchopení poznatků, postupů a praktických cvičení. Očistíte sami sebe a navíc se obohatíte o nové zkušenosti, které Vás dovedou k výsledkům a osobnímu naplnění.

10 hodin (10:00 – 15:00) + (10:00 – 15:00)

Za účast na semináři vždy obdržíte osobní certifikát.

PARTNER DUŠE

Seminář zaměřený na lásku

Očistíte se od nezdravých vzorců chování, které Vás můžou limitovat a blokovat v partnerské oblasti. Naučíte se, jak ve vztahu komunikovat. O čem je zdravý a vyvážený vztah. Jak o něj pečovat. Objasníme si rovinu rolí a jejich úlohu ve Vašem životě. Poznáte osobní vztahové priority. Objednáte si svého partnera duše. Naučíte se energicky pracovat na jeho zhmotňování. Každý má svého partnera duše. Každý může najít lásku v každém věku. Nikdo ani nic osobního Vás nelimituje. Přijďte se osvobodit z emoční pasti. Probudíte a poznáte osobní lásku ve Vašem nitru, které budete mít vždy dostatek. Najdete své partnerské štěstí.

ANDĚLSKÁ TERAPIE

Seminář zaměřený na andělskou komunikaci a harmonizaci

Seminář je určený pro pokročilé. Nabízí profesionální vhled, jak vykonávat andělskou terapii a harmonizaci pro sebe i Vaše budoucí klienty. Spojíte se s anděly a Vašimi průvodci. Naučíte se vyzkoušené metody a cvičení, která  se  v  andělské  terapii  a  očistě používají.  Čeká  Vás  hloubkové  očistné  setkání,  které  Vás  velmi  obohatí a profesionálně naladí na andělský svět a jeho praktické sdílení.

JAK SI PLNIT SNY

Seminář zaměřený na životní poslání, sny a přání.

Poznáte svou životní cestu, své poslání a osobní naplnění. Očistná cvičení, vizualizace a práce s krystaly, kartami a esencemi Vás naladí na Vaše kreativní nitro. Uchopíte naplno svou tvořivost. Poznáte, jaké je Vaše osobní poslání a životní naplnění.

Dozvíte se:

Jak a kdy si poslání vybíráme? Proč si ho nepamatujete? Jaké máte na své cestě za posláním osobní pomocníky a anděly, kteří Vám pomáhají? Naučíte se s nimi pracovat a požádat je o pomoc i vedení. Naladíte se na správnou životní cestu. Naučíte se ocenit, přijmout a mít se rádi. Posílí se zdravě a vyváženě Vaše sebevědomí a sebejistota. Poznáte, do jaké duchovní skupiny se energicky řadíte. Naladíte se na energickou hojnost, která Vás vyladí na pozemské přijímání. Uvolníte veškeré strachy, které Vás blokují v osobním poslání a naplnění.

Naučíte se pracovat se silou myšlenek. Uvolníte veškeré negace, tíhy a bloky. Poznáte, jak si plnit své sny i přání. Osvojíte si metody: manifestace přání, zákon přitažlivosti či afirmativní mluvu. Hravé a kouzelné setkání, které promění Váš život.