Andělská naděje - Vše pro Vaši duši.

©2011-2019 Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

Individuální semináře jednodenní

Ráda se Vám budu osobně věnovat. Seminář Vám připravím přímo na míru. Společně vše uchopíme tak, abyste dosáhli úspěšně výsledků. Máte mimořádné schopnosti a my je společně ve Vašem nitru objevíme.


5 hodin (10:00 – 15:00)


Za účast na semináři vždy obdržíte osobní certifikát.
 

HLOUBKOVÉ POZNÁNÍ EGA


Teorie a praxe o egu

 

Seznámíte se hloubkově s egem. Naučíte se vnímat jeho zdravý smysl. Poznáte pomocníky, které ego nejčastěji používá. Naučíte se s ním pracovat, abyste byli vždy vítězem.  Poznáte opak ega. Osvobodíte se od generační rodové tíhy ega. Andělé Vám pomůžou uchopit ego v každodenním životě. Prozřete, osvobodíte se, přestanete s egem bojovat či se ho bát. Naučíte se vyhnout nástrahám ega při realizaci Vašich přání. Osvobodíte se z jeho zajetí a udržíte si v životě stabilně nadhled, lehkost, energii a sebejistotu. Poznejte metody, které Vás naučí ještě lépe dosahovat výsledků.

VÝKLAD ANDĚLSKÝCH KARET

Poznejte svět andělů a získávejte láskyplná poselství každý den. Práce s andělskými kartami je velmi zábavná a intuitivní. Každý má dar ji hravě ovládat. Karty Vás naučí předávat poselství, informace, rady a doporučení od jednotlivých průvodců.

Poznáte význam jednotlivých karet. Naučíte se je hromadně propojovat, číst, řadit a vnímat. Každá karta má několik významů. Poznáte práci s nimi a vyzkoušíte si pracovat profesionálně prostřednictvím tohoto nástroje duchovní komunikace. Andělské karty Vás naučí vést dialog a směřovat osobní energii k harmonii, radosti a lásce. Dosáhnete jejich prostřednictvím vedení a vyplnění Vašich přání, tužeb i osobního poslání.

PROPOJENÍ S ANDĚLY

Nahlédnete do svého nitra a poznáte své osobní anděly a průvodce. Naučíte se s nimi komunikovat. Lehce, hravě, efektivně. Dozvíte se jméno svého anděla strážného i dalších Vašich osobních průvodců.
 

Napojíte se na andělskou komunikaci. Naučíte se s anděly komunikovat. Je mnoho metod. Zvolíte si po vyzkoušení tu, která Vám bude v praxi nejvíce vyhovovat. Napojení do světa andělů a komunikaci může ovládat úplně každý. Naučíte se v praxi, jak přitom dodržovat dané postupy a pravidla.

HOJNOST

Seminář ocenění a vyvážení energií. Zaměřuje se na rovnováhu a stabilitu mezi přijímáním a dáváním. Učí nastavovat hranice okolí. Spojuje s emoční i myšlenkovou hojností.

Očistíte své osobní emoce. Naučíte se pracovat se zákonem přitažlivosti. Osvojíte si v praxi metody: "Jak si správně přát, vizualizovat a afirmovat."

Naučíte se kontaktovat hojnost pomocí krystalů, metody "Feng-šuej" a očistné rituální harmonizace Vašeho nitra, peněženky, kabelky i domova. Navíc peníze mluví. Zjistíte, proč jich nemáte více ve své blízkosti. Ukážou Vám cestu, jak dosáhnout osobního naplnění a rozvoje Vašeho poslání.

PRÁCE S KRYSTALY

Součástí semináře jsou jako dárek osobní krystaly, se kterými se naučíte pracovat. Je mnoho způsobů, jak krystaly uchopit a začlenit do Vašeho každodenního života. Tyto energické pomocníky můžete využívat při relaxaci, v práci či osobním životě.

 

Naučíte se, jak očišťovat energicky Vaše nitro, osobní energii, čakry, mysl, emoční rovinu i strachy. Krystaly Vás vždy dobijí, podpoří a zharmonizují. Můžete si jejich prostřednictvím do svého života přitáhnout lásku, hojnost, harmonii, osobní naplnění i spokojenost. Poznejte kouzelný svět plný energie a lehkosti, který Vás nikdy nepřestane překvapovat a fascinovat.