Andělská naděje
Andělská naděje

DÁRKY PRO RADOST

Laskavé ocenění pro Vaši duši. Radost věnovaná Vašim nejbližším.
Pod nebeskou záštitou andělů.

TŘI KRYSTALY PRO ŠTĚSTÍ

Krystaly
Krystaly

Věnujte radost, podporu, energii, motivaci a nové přátele. Sami sobě, či svým nejbližším. Energie není nikdy dost. Stejně jako barevných přátel, minerálů pro štěstí. Krystalová energie pomůže uvolnit strach z minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Získáte podporu, lehkost, osvobození a chuť objevovat a sdílet. Andělé vyberou tři krystaly přímo na míru dle Vaší aktuální energie či energie obdarovaného. Balíček dorazí doporučeně poštou na Vaši adresu. V e-mailu obdržíte andělské poselství k barevným tromlovaným krystalům.

Velikost krystalů je L až XL.
Cena: 250,- Kč. Částka již zahrnuje poštovné a balné.

BALÍČEK PRO LEPŠÍ SPÁNEK

Trápí Vás nespavost? Kvalitní a blahodárný spánek je dlouhodobým základem pro Vaši osobní energii. Nejvíce myšlenek víří hlavou před usnutím. Vnitřní kritik se nás snaží nabádat, abychom přemýšleli, co bude další den v práci, s dětmi, v rodině. Co všechno musíme stihnout, zvládnout a udělat. Chce, abychom se vraceli do minulosti k bolesti, snaží se aktivovat strachy, podsouvat nejistoty. Mějte své energické přátele. Andělé Vám vyberou krystaly, které Vám uvolní přetíženou mysl. Rozpustí přetlaky v hlavě. Naladí Vás na klidný spánek. Dominantou balíčku bude křišťálová špice, která blahodárně revitalizuje mysl. Lehkost podpoří další krystaly, které pro Vás andělé připraví.

lepší spánek
lepší spánek

Celkem získáte pět dalších krystalů pro klidný spánek. Můžete s nimi pracovat před usnutím a mít je také pod svým polštářem během noci. Zásilka krystalů přijde poštou. Manuál, jak s krystaly pracovat, dorazí e-mailem. Udělejte radost sami sobě nebo svým nejbližším a věnujte nikdy nekončící energii, která přinese blahodárný spánek. V balíčku najdete také terapeutický olej Divoký pomeranč, který uklidňuje mysl. Umí dodat péči vnitřnímu dítěti a veškeré napětí rozpustí pozitivním pohlazením čerstvé přírody. Součástí nabídky je také uvolnění mysli pod vedením archanděla Rafaela. Podrobnosti o harmonizaci dorazí e-mailem, balíček poštou.

Cena: 500,- Kč. V ceně je již zahrnuto poštovné a balné.

Laskavé dárky, které vždy potěší
Laskavé dárky, které vždy potěší

KRYSTALOVÁ ČAKROVÁ SADA: 10 KRYSTALŮ VELIKOSTI L - XL

Energická lázeň pro Vaše nitro 

Laskavý balíček plný energie zázraků. Najděte v krystalech své nové přátele. Pokaždé Vás energicky vyladí, dobijí, uklidní, uvolní, promění energii a láskyplně zharmonizují. Součástí čakrového balíčku je krystalový manuál, kde budete mít krok po kroku napsáno, jak s krystaly pracovat. Noví pomocníci promění a rozzáří Váš život. Krystaly patří mezi nejoblíbenější dárek, který vždy potěší.

Cena: 400,- Kč. Součástí ceny je již také poštovné a balné. 

čakrová sada krystalů
čakrová sada krystalů

OBJEDNETE SI DÁREK PRO RADOST