ANDĚLSKÉ SVÍČKY

Andělské svíčky jsou vynikajícím společníkem pro volné chvilky plné relaxace a odpočinku.
Propojí s anděly, zprostředkují energickou péči a harmonizaci Vaší duše.

Jsou bez chemie, proto se hodí i pro alergiky, nevadí dětem ani vašim zvířecím miláčkům.
(neobsahují acetaldehyd, formaldehyd nebo akrolein jako běžné svíčky)

Andělské svíčky
SMYSLNÝ DOTYK ANDĚLA

první české ekologické andělské svíčky
ruční výroba
sójový vosk bez palmového oleje

Andělská naděje představuje první české veganské andělské svíčky s energií zázraků. Kromě kvalitních vonných esencí v nich najdete pouze 100 % sójový vosk s rostlinnými oleji, který je šetrný k přírodě. Dřevěný či bavlněný knot bez olověného jádra zařídí, že tyto svíčky dohoří opravdu až do konce.

SVÍČKY ARCHANDĚLŮ

 

Svíčky jsou odpradávna zdrojem světla ve tmě. Udělejte si čas sami na sebe, zastavte se, zapalte si andělskou svíčku a dopřejte si klid během uspěchaných dnů.

ČERSTVÝ VZDUCH A LESNÍ JAHODY

Svou duši budete hýčkat svěžím vánkem čerstvého vzduchu a jemnou vůní lesních jahod, která rozpustí vše tíživé.

ORIENTÁLNÍ POMERANČ A KOŘENÍ

Svíčka Vás pohladí na duši. Zpříjemní chladnější dny, doplní energii. Orientální nádech svíčky vnáší do duše kýžený klid.

ČOKOLÁDOVÉ POTĚŠENÍ S LEVANDULÍ

Zdravé ocenění a klidný spánek. Sladké blaho bez cukrů a tuku. Dopřejte si luxusní hýčkání a nepřiberte ani gram. Naopak blahodárně oceníte svou duši.

PIŠKOTOVÝ DORT A MALINY

Nebeský dortík, který božsky voní po cukrářských piškotech. Svěží lehkost vůně doplňují zralé maliny. Vyvážená kombinace esencí.

ANDĚLSKÝ PARFÉM

Poznejte svého Anděla strážného. Objevte, jak to voní v nebi. Unikátní vonná směs s dřevěným knotem pro nadpozemský zážitek.

SMYSLNÝ JASMÍN

Archandělská svíčka plná smyslnosti, jasnozřivého napojení do Univerza a roviny nadhledu.

MYSTICKÁ ŠALVĚJ

Očišťuje prostor od nízkých energií a entit pod dohledem archanděla Michaela.

ČERSTVÝ ZELENÝ ČAJ

Šálek zeleného čaje s archandělem Rafaelem, energická podpora pro Vaši duši.

BOŽSKÁ RŮŽE Z DAMAŠKU

Růže damašská spojuje s archandělem Jofielem. Pocítíte láskyplné objetí, něhu a dostatek lásky.

EXOTICKÝ MELOUN

Ocenění, radost a nadšení.
Láskyplná domácí harmonizace,
která je výživou pro duši.

Andělské svíčky bez chemie a plné přírody

Ručně vyráběné andělské svíčky ze sójového vosku jsou šetrné k přírodě.

Vonné esence, které jsou v těchto svíčkách použité, jsou prémiové kvality a splňují všechny evropské certifikace.

Ve svíčkách nenajdete žádné škodlivé látky. Bavlněný knot bez olověného jádra či dřevěný knot zajistí ideální hoření s klidným plamenem. Rovnoměrné roztopení vosku kolem plamene zaručí postupné roztávání vosku. Nevznikají tak žádné “tunely” a svíčka dohoří až do konce. Před každým zapálením se doporučuje zastřihnout knot, díky zvoleným materiálům to však není podmínečně nutné.

Přírodní vosk v každé andělské svíčce hoří v průměru 30 hodin, v případě dřevěného knotu 35 hodin. Vonné svíčky díky svému pečlivému zpracování nedráždí a jsou vyráběné v různých intenzitách. Baleno do hedvábného papíru, aby vonná esence nevyprchávala.

Svíčky prémiové kvality

Vyvážená intenzita vůní

Relaxační dobití energie

Doba hoření 30-40 hodin

100% sójový vosk bez škodlivin

Rovnoměrné hoření

Andělské svíčky a vaše zkušenosti

"Vůně z krabice již zdálky potěšila nejen mne, ale i mé dcery, se kterými jsem se o tu radost a obsah podělila.“
paní Vladislava
"Mám pořád zabořený nos do svíčky archanděla Jofiela a nemůžu se nabažit té příjemné vůně.“
paní Jana
"Jsou pěkné. Postupně vyzkouším. Právě mi hoří svíčka archanděla Jofiela.“
paní Hana
"Ta vůně je ohromující, nevím, kterou začnu.“
paní Iveta
"Svíčka archanděla Michaela krásně voní, každý večer si ji zapaluji. Vůbec neubývá, jsem nadšená.“
paní Jana
"Děkuji za zaslané andělské svíčky. Již je mám doma. Jsou krásně voňavé. “
paní Dagmar

ANDĚL STRÁŽNÝ

Každý má svého anděla strážného či více andělů strážných. Anděl strážný je Váš osobní přítel. Vždy má na Vás čas. Po náročném dni energicky pohladí. Obejme, když je smutno. Poznejte se blíže se svým osobním strážcem.

Vůně svíčky Anděl strážný je jemná. Pohladí po duši. Pocítíte vřelou náruč něhy. Svíčka voní jako příjemný andělský parfém. Vkusně mísí sladké tóny se svěžími citrusy, které elegantně doplňuje vanilka. Dřevěný knot propojí s čistou přírodou, vůní dřeva. Zaslechnout můžete občasné jemné zapraskání jako při příjemném posezení u útulného krbu.

ANDĚLSKÁ PUSINKA

svíčka andělská pusinka samolepka

Nebeský dortík, který božsky voní po cukrářských piškotech. Svěží lehkost vůně doplňují zralé maliny. Vyvážená kombinace esencí se stane láskou na první přivonění.

Svíčka provoní Váš domov příjemnými tóny. Pocítíte andělskou něhu, Vaše duše bude smyslně tančit.

Intenzivní, ale zároveň velmi jemná vůně. Svíčka pro radost a něžné spojení s anděly.

MYSTICKÁ ŠALVĚJ

svíčka archanděla Michaela samolepka

Pročišťuje energické vibrace v prostoru, abyste si mohli z roviny srdce přivolat do svého života vše, po čem v hloubi duše toužíte. Energicky spojuje s moudrostí a prosperitou. Oceňuje. Podporuje vnitřní sílu a posiluje odvahu konat. Vůně šalvěje harmonizuje čakru Třetího oka, zprostředkovává nadhled. Rozpouští negace. Ukazuje nové možnosti. Odstraňuje tvůrčí bloky. Podporuje představivost. Láskyplně obejme Vaše nitro, zprostředkuje pocit domova a bezpečí. Je vhodná pro relaxaci a podporuje při meditování. Uvolňuje negativní myšlení.

Šalvěj spojuje s archandělem Michaelem, který Vás povede po cestě objevení životního poslání. Je Vaším osobním bodyguardem před zlem a nízkými entitami.

Šalvěj pochází z oblasti Středozemního moře, do naší oblasti doputovala v 9. století. Kromě koření ji naši předkové používali také pro její protizánětlivé účinky.

ČERSTVÝ ZELENÝ ČAJ

svíčka archanděla Rafaela samolepka

Pohled na zelenou barvu posiluje soustředění. Pocítíte chuť, energii a vitalitu do práce. Uvědomujete si dostatek, mnoho možností a svobodné právo osobní volby. Posiluje sebevědomí.

Svíčka spojuje s archandělem Rafaelem.

Harmonizuje Solar plexus. Jste připraveni propustit staré, abyste mohli sebejistě přivítat nové možnosti ve svém životě.

Historie čaje je opravdu bohatá. Pochází z Číny a Indie, odpradávna se pyšní vlastnostmi energického nápoje, který potlačuje únavu. V dávných dobách nahrazoval moderní léky u mnohých diagnóz.

BOŽSKÁ RŮŽE Z DAMAŠKU

svíčka archanděla Jofiela samolepka

Růže zprostředkovává láskyplné vibrace. Její vůně a energie otevírá srdce, rozpohybuje stagnující energii. Rozpouští obavy a strachy. Pomáhá s odpouštěním, propouštěním všeho emočně bolavého. Spojuje s láskou a dostatkem. Ukazuje směr po cestě lásky.

Růže damašská spojuje s archandělem Jofielem. Pocítíte láskyplné objetí, něhu a dostatek lásky. Podpoříte osobní sebepřijetí. Naučíte se láskyplně pohlížet na fyzické tělo. Rozvinete své pozitivní myšlení a radost. Propojí s energií partnera duše.

Harmonizuje Srdeční čakru.

Na internetu lze dohledat informace, dle kterých byla tato růže poprvé vyšlechtěna již během starověku v Persii. Je ceněna pro své blahodárné kosmetické účinky, své uplatnění nalézá i v medicíně.

EXOTICKÝ MELOUN

Archanděl Gabriel pomáhá volit osobní priority. Z oranžové svíčky plane vášeň a optimismus, ze šťavnatého exotického melounu prýští energie pozitivního vnímání svého nitra.

Gabriel spojuje mimo jiné také s dušičkou, která má přijít do pozemské rodiny.
Oranžová záře vnáší do pozemské společnosti sladké dobrodružství a zvědavost.

SMYSLNÝ JASMÍN

svíčka archanděla uriela samolepka

Uriel pro Vás za svitu své lucerny nasbíral v nočních hodinách pravý jasmín. Ve společnosti této archandělské svíčky budete vnímat smyslnou energii. Svíčka symbolizuje světlo v životě a nadějí. Inspiruje novými nápady, přináší nadhled a pozitivní vhled do života. Uvolňuje mysl od myšlenkového přetížení. Navozuje aromaterapeutické zklidnění před spánkem. Svíčka přináší wellness pro Vaši duši. Uriel s energií jasmínu přináší motivaci, inspiruje k výsledkům.

Svíčka podporuje druhou, intimní čakru. Napomáhá se sebepřijetím. Učí láskyplnému přijetí fyzického těla. Rozvíjí duchovní vnímání.

ČOKOLÁDOVÉ POTĚŠENÍ S LEVANDULÍ

andělský sen poster

Luxusní kombinace sladké čokolády a francouzské levandule.

Šaramantní krása s noblesní elegancí, která si Vás získá na první přivonění. Tato andělská svíčka Vás podpoří, abyste se sebejistě a s elegancí vždy vyhnuli strachu a obavám. Osobní sebevyjádření je bezpečné. Cesta je otevřena, naslouchejte svému srdci, které Vás vede hlasem osobních přání.

Francouzská levandule uklidňuje rozbouřené emoce, stres, napětí. Zprostředkovává sladkost bytí.

ČERSTVÝ VZDUCH A LESNÍ JAHODY

hýčkání duše poster

Tuto svíčku navrhli přímo pro Vás Vaši andělé. Často jste se ptali, jakou svíčku zvolit pro uvolnění pracovního napětí, nejistoty, nedůvěry, obav, strachů či podráždění.

Svou duši budete hýčkat svěžím vánkem čerstvého vzduchu a jemnou vůní lesních jahod, která rozpustí vše tíživé. Pocítíte naději, uvolnění a svěží vánek, který vnese do Vaší mysli klid, nadhled a lehkost. Energie laskavosti této svíčky Vám aromaterapeuticky dodá pocit svěží podpory.

ORIENTÁLNÍ POMERANČ A KOŘENÍ

samolepka Gabriel

Obejme vás hřejivé teplo, příjemná oáza klidu, která provoní Váš domov. Pomeranč je sladký, jemný. Svíčka Vás pohladí na duši. Zpříjemní chladnější dny, doplní zářivou energii. Orientální nádech svíčky vnáší do duše klid. Svíčka spojuje s oceněním a radostí. Aromaterapeuticky bude hýčkat Vaše vnitřní dítě. Hravě uvolníte stres a špatnou náladu.

Pomeranč sladce osvěžuje, badyán uklidňuje rozbouřené emoce, hřebíček nastavuje hranice.

VÍCE RADOSTI A PŘÍRODY DO ŽIVOTA

Zbožňuji relaxaci při andělských svíčkách. Pozorovat plamínek, který přináší klid do uspěchané doby, energické pocítění domova. Svíčky jsem si zapalovala, když jsem se učila na zkoušky. Vnímala jsem povzbuzující energii. Vysoká energická vibrace svíček může podpořit pozitivní smýšlení a pocit sebejistoty i vnitřního klidu.

Přiznám se, že jsem před časem svíčky přestala používat. Uplynulo deset let, během kterých jsem neměla doma zapálenou jedinou svíčku. Stalo se tak, jelikož můj partner duše trpí alergií. Při zapálené svíčce se mu hůře dýchalo a kýchal. Proto jsem se svíček vzdala.

Jak to tak bývá, některé věci si Vás najdou samy. Svíčky se mi od jisté doby začaly připomínat a žádaly si návrat do mého života. Ptala jsem se andělů, co s tím? Přišla mi odpověď, že Andělská naděje může mít své andělské svíčky. Jako vždy mne nápad andělů zarazil. Má mysl začala přirozeně vytvářet důvody a překážky, proč by to nemohlo jít. „Můj partner má přeci tu alergii, to bude problém,“ myslela jsem si. Následně jsem ale zjistila, že i v tomto směru se společnost neustále posouvá. Existují nové technologie a možnosti, které jsou navíc šetrné k přírodě, a tak bylo jasno.

Hledala jsem, jak vytvořit ekologické svíčky s prémiovou kvalitou, aby byly použitelné i pro alergiky. Tak se Andělská naděje dostala ke svíčkám ze sójového vosku. Byla to láska na první pohled. Nejvíce mne fascinuje, že hoří až do úplného konce. Dohoří do poslední kapky vosku, příjemně voní. Jsem šťastná, že partner po zapálení svíčky nekýchá.

S láskou a úctou Vám představuji andělské svíčky ze sójového vosku. Potřebujeme v životě více světla a plamínků naděje.

podpis
bezpečnost svíček

Andělské svíčky Andělské naděje slouží pro radost a relaxaci. Nenahrazují lékařskou pomoc.

Skladujte při teplotách od 10 do 36 stupňů Celsia. Použitý přírodní vosk může měnit své vlastnosti. Na skle sklenice mohou vznikat “mapy”. Toto není vada, ale přirozená vlastnost, která nemá vliv na hoření.

Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru. Hořící svíčku umístěte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Mezi hořícími svíčkami vždy ponechejte nejméně 10cm. Hořící svíčku nenechávejte na nebo v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit.

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

Autorka andělských karet, mandal, motivační speaker, andělský průvodce, kouč na cestě osobního sebepoznání. Posel andělských zpráv. Zakladatelka Meditačního klubu Andělské naděje. Komunikuje s anděly a zázračným světem Univerza. Její osobní heslo zní: “Ano, používejme ve svých životech duchovno, ale zdravým a vyváženým způsobem.”