Andělská naděje
Andělská naděje

TERAPIE MĚSÍCE

Každý měsíc andělé přinášejí speciální témata, která Vaše duše potřebuje aktuálně zpracovat. Objevte inspiraci pro svůj další osobní posun.

Andělské vedení na dálku z pohodlí Vašeho domova.

LÁZNĚ PRO VAŠI DUŠI

AŤ VÁM VAŠE ENERGIE ZASE SLUŠÍ

ENERGICKÁ PÉČE S JOFIELEM

Osvoboďte se z okovů přesvědčení, které jste do sebe nasáli z vystrašeného okolí. Pusťte veškeré obavy. Objevte kouzlo přítomnosti. Pustíte-li minulost, ukotvíte se bezpečně v současnosti. Začnete sebevědomě zářit. Ukažte světu svou jiskru.

Teď - více než kdy jindy - Vás svět potřebuje. Zahoďte obavy, zklidněte mysl, spojte se s nadějí. Nechejte svou duši svítit jasnou září klidu, míru, jistoty a stability. Vše, co Vás straší a pokouší v mysli, smyjte při očistné terapii s Jofielovou recepturou na strach. Tento mocný archanděl láskyplně ošetří Vaše myšlenky od nejistot. Projasní Vaši vnitřní záři a uvolní myšlenkový nepořádek.

Přijměte nebeskou pomoc. Zahalte se do klidu léčivé archandělské záře jistoty s Jofielem a jeho nebeskými spa pomocníky.

Cena: 500,- Kč

lázně pro duši
lázně pro duši

ELIXÍR BEZPEČÍ PRO VAŠI DUŠI

elixír bezpečí
elixír bezpečí

V těchto náročných časech se snaží nejistota vloudit do Vašeho života. Myšlenky se pokouší ovládat obavy o život. Útočí strach z budoucnosti. Finanční nejistoty souží Vaši duši. Ze všech stran se k Vám valí informace pandemického charakteru. Vaše myšlenky se točí kolem dezinfekce a roušek, tok debaty plyne. Nejvíce na téma - co bude, kdy a jak dál?

Podpořte své nitro, ulevte mu. Prosvětlete své myšlenky, hýčkejte s andělskou terapií bezpečí ve svém nitru. S anděly můžete propustit vše neprospěšné. Podpořte své osobní blaho. Vyživujte se bezpečím, ochranou a energickým tokem jistoty. Očistěte vše, co Vaše duše potřebuje propustit.

Součástí této terapie je také energické očista Vaší postele. Každý den před usínám se shlukují myšlenky všeho duhu na místo, kde spíte. Prosvětlete energicky lůžko svého spánku. Bude se Vám lépe usínat. Vychutnáte si hřejivou náruč podpory, uvelebíte se do čistě povlečené energie s vůní nebeské lásky a jistoty.

Při společné spolupráci probereme vše, co trápí Vaši mysl a nitro nejvíce. Andělé projasní Vaše myšlenky a podpoří Vaši osobní vitalitu.

Cena: 700,- Kč

SEBEROZVOJ POD KŘÍDLY ANDĚLŮ

DUBEN NA TÉMA:

ENERGICKÁ A EMOČNÍ OCHRANA. PROHLOUBENÍ KOMUNIKACE A SPOJENÍ S ANDĚLY

Andělé přinášejí poselství, podle kterého je správný čas zapracovat na osobním rozvoji, duchovní moudrosti a jasnozřivé tvořivosti. Chtějí Vás vést, vzdělávat, rozvíjet a otevřít kouzelné energii mimořádného naplnění. Obdržela jsem osobní zprávu, abych vytvořila speciální seminář, který bude každý měsíc na jiné téma za zvýhodněnou cenu.

DUBEN chtějí andělé věnovat ANDĚLSKÉ KOMUNIKACI SE ZAMĚŘENÍM NA ENERGICKOU OCHRANU A POSÍLENÍ OSOBNÍ PÉČE PRO DUŠI.

Jak můžete pocítit co nejvíce klidu v této těžké době? Jak můžete zapracovat na osobní pohodě a energické vitalitě? Jak se osvobodit od strachu, nejistot a paniky? Jak zdravě koučovat emoce, myšlenky a pocity?

Andělé Vám doporučí osobní postupy pro vitalitu Vaší energie. Vyladí Vaši náladu. Získáte láskyplné poselství a zázračnou podporu Univerza. Nejste na nic sami. Aktivujte svou vnitřní sílu podpory pod nebeským vedením. Otevřete se andělské ochraně a zázračné energii hojení.

Andělský seminář na míru.

60 minut Vašeho času přinese zázračné výsledky.

Seminář si můžete užít online prostřednictvím video hovoru přes Skype, nebo prostřednictvím e-mailu formou samostudia dle speciálního studijního plánu na míru. Vzhledem k obecné situaci v současnosti není možné osobní setkání, při kterém se na Vás budu co nejdříve opět těšit. 😊

Cena: 1.300,- Kč

emoční ochrana
emoční ochrana

MEDITAČNÍ KLUB ANDĚLSKÉ NADĚJE

V těchto dnech můžete svou osobní energickou odolnost utužit prostřednictvím relaxační péče. S klidnou myslí, nadhledem a klidem. Pečujte o své nitro stejně láskyplně, jako si čistíte každé ráno a večer své zuby. Vaše duše potřebuje zrovna tak podporu, vyživení, esenci laskavosti, ujištění a pozornost. Užijte si čtyřikrát do měsíce laskavé hýčkání s anděly.

DUBNOVÝ PROGRAM MEDITACÍ

6. 4. Úplňková meditace s energií Vah na 8. 4. 2020

14. 4. Ganéšova meditace uvolnění překážek z cesty

20. 4. Harmonizace solar plexu, strávení zkoušek, osobní přijetí

27. 4. Meditace štěstí

Měsíční členství 100,- Kč (4 meditace)
Roční členství 900,- Kč (48 meditací)


Stačí poslouchat a snít. Energická lázeň pro Vaši duši.
Andělská terapie pro Vaši duši s originálně komponovanou hudbou.

meditace v přírodě
meditace v přírodě

OBJEDNEJTE SE