Andělská naděje
Andělská naděje

TERAPIE MĚSÍCE

Každý měsíc andělé přinášejí speciální témata, která Vaše duše potřebuje aktuálně zpracovat. Objevte inspiraci pro svůj další osobní posun.

Andělské vedení na dálku z pohodlí Vašeho domova.

ZEPTEJTE SE NA LÁSKU

VÝKLAD KARET ANEB CO VZKAZUJÍ ANDĚLÉ

Propojte se s informacemi a láskyplným poselstvím andělský karet. Co Vám chtějí aktuálně k lásce sdělit nebeští přátelé? Co Vám doporučují?

Ptejte se na lásku. Nechte si zprostředkovat jiný pohled na svou aktuální situaci. Andělské karty Vám přinesou odpovědi. Máte ve svém životě partnera duše? Kde je Vaše láska? Vstoupí Vám do života? Můžete v ni ještě věřit? Co můžete aktuálně pro svou lásku udělat?

Užijte si spojení s romantikou a anděly. 😊

Cena: 500,- Kč

andělé a láska
andělé a láska

POSÍLENÍ ENERGIE S ARCHANDĚLEM RAGUELEM

posílení energie
posílení energie

Andělský přítel je připravený Vás podpořit, doplnit Vám novou energii. Prozářit každý Váš den. Ukáže Vám cestu, pokud jste se ztratili.

Máte-li pocit, že Vás obklopila tma, vyvede Vás ven za světlem. Máte-li pocit, že jste obklopeni smůlou, nic se nedaří, Raguel je připraven proměnit Vaši osobní energii.

Bude Vás motivovat, podpoří Vás a ukáže nové možnosti. Hádky se rozpustí, pocítíte klid a mír. Blahodárně Vás revitalizuje přátelská energie s nadějí. Poselství naděje přináší mocný archanděl.

Cena: 500,- Kč.

SEBEROZVOJ POD KŘÍDLY ANDĚLŮ

KVĚTEN VE ZNAMENÍ LÁSKY

Rozvíjejte své osobní dary s anděly. Objevte v sobě dostatek lásky, osobní radosti a štěstí. Láska přináší zázraky. Je Vaší nejlepší přítelkyní. Naučte se s ní zdravě komunikovat, sdílet ji, žít, radovat se z ní. Zdravá láska učí otevřené komunikaci. Rozpusťte v sobě veškeré pochybnosti. Propojte se s láskou. Najděte ji. Uzdravte minulá ublížení. Naučte se opět věřit. Uvolněte své nitro z alergie na lásku.

Objednejte si lásku. Jak postupovat, než si Vás ve Vašem životě najde? Co Vám osobně doporučují andělé? Téma lásky je připraveno přímo pro Vás. Najděte svého partnera duše. Žijte láskyplný život každý den. Je to možné, andělé Vás rádi navedou na cestu. Každý si ve svém životě zaslouží lásku.

Andělský seminář na míru.

60 minut Vašeho času přinese zázračné výsledky.

Seminář si můžete užít osobně, online prostřednictvím videohovoru přes Skype, nebo jej obdržíte e-mailem formou samostudia dle speciálního studijního plánu na míru.

Cena: 1.300,- Kč

vztah
vztah

TRPĚLIVOST S GUINEVROU A ANDĚLY

Radost z lásky můžete zažít kdykoli. Stačí se propojit s její energií. Neblokovat si energicky tok. Kdykoli v sobě můžete objevit dostatek lásky.

Zeptejte se svého srdečního centra, jak jej můžete podpořit? Co si přeje Vaše srdce? Do srdeční roviny se nejčastěji ukládají osobní bolesti, hořkost, trápení a vztahová ublížení.

Každé srdce si zasluhuje láskyplné prostředí. Pamatujte na to, že doma jste právě ve svém srdci. Během měsíce května ukliďte své srdeční centrum od emocí a bloků, které již nepotřebujete. Zrevitalizujte srdeční oblast, doplňte ji novou energií. Získáte ocenění v podobě dostatku, lehkosti a lásky.

Vaším osobním průvodcem láskou je bohyně Guinevra, která je připravena Vám pomoci ve vztahu, v mateřství i při práci s ženskou energií.

Cena: 500,- Kč

sebeláska s anděly
sebeláska s anděly

MEDITAČNÍ KLUB ANDĚLSKÉ NADĚJE

Chcete změnit svou osobní energii? Vyladit svou náladu? Přivítat více lehkosti, pohody, harmonie a rovnováhy? Staňte se členem ANDĚLSKÉHO KLUBU a zářivého světla naděje. Každý týden Vám přijde nová meditace, která reaguje energicky na aktuální dění. Začít můžete kdykoli. 😊 Vyzkoušejte si, co se stane, pokud své duši dopřejete osobní péči. Energie meditací jsou vysoce účinné. Pomáhají proti strachu, stresu a negativitě.

KVĚTNOVÝ PROGRAM MEDITACÍ

4. 5. Úplňková meditace s energií Štíra na 7. 5. 2020

11. 5. Meditace lásky s Guinevrou

18. 5. Harmonizace srdečního centra

25. 5. Meditace bezpečí

Měsíční členství 100,- Kč (4 meditace)
Roční členství 900,- Kč (48 meditací)


Stačí poslouchat a snít. Energická lázeň pro Vaši duši.
Andělská terapie pro Vaši duši s originálně komponovanou hudbou.

řízená meditace
řízená meditace

OBJEDNEJTE SE