TERAPIE MĚSÍCE

Každý měsíc andělé přinášejí speciální témata, která Vaše duše potřebuje aktuálně zpracovat. Objevte inspiraci pro svůj další osobní posun.

Andělské vedení na dálku z pohodlí Vašeho domova.

ANDĚLSKÁ NÁRUČ PODPORY

Spojení s anděly a energií Univerza
Spojení s anděly a energií Univerza

Vnímáte, že na Vás doléhá stres, pracovní zátěž či Vás dráždí chování lidí z okolí? Máte aktuální osobní téma, které se k Vám neustále vrací a Vy se nedokážete posunout dál? Zastavte se, zklidněte. Objevte podporu uvnitř sebe. Až po těchto nezbytných krocích je možné vyrazit kupředu novým směrem. 

Andělé Vás v této terapii navedou k příčině Vašeho vnitřního neklidu. S andělskou péčí rozpustíme vše tíživé, energicky nejisté a blokující. Vaše mysl se zbaví přetížení, negace a omezujících myšlenkových vzorců.

Cena: 500,- Kč

CESTA VEN Z TOXICKÉHO OBJETÍ EGA

Posuzování, shazování, pocit nejistoty, srovnávání s okolím, nezdravá soutěživost, pochybnosti, lítost, negativní myšlenky, absence lásky, podpory, klidu, nadhledu a pozitivní roviny. To vše je práce ega. Nedovolujte, abyste byli uvězněni v toxické bublině, kterou Vás drží ego v šachu.

Osvoboďte se z negací pod vedením archanděla Zadkiela, který je specialistou na odpojení okovů, kterými Vás ego drží v pasti. Po tomto očištění pocítíte naději, podporu, jistotu, dostatek lásky, motivace a vedení. Bublina se přirozeně rozpustí, opět budete dýchat čerstvý vzduch prosycený nadějí a láskou.

Cena: 500,- Kč

Toxický vztah a ego: Nezůstávejte v bublině
Toxický vztah a ego: Nezůstávejte v bublině

INVENTURA OSOBNÍ HOJNOSTI

Probuďte energii své hojnosti. Pozvěte ještě více prosperitu do svého života. Ukliďte energicky ve svém nitru. Odpojte se od minulých zranění a nedocenění, pusťte tresty, kterými jste byli ponižováni. Pouze za předpokladu, že si budete připadat motivovaně a uznávaně, může hojnost naplno vstoupit do Vašeho života. Více prostoru musí dostat také Vaše spokojené vnitřní dítě. Napište mi, kdy byla nejvíce Vaše duše zraněna, pokřivena, šikanována či týrána. Vše společně napravíme.

Harmonizace jednoho tématu: 500,- Kč
Hloubková očista více témat najednou: 750,- Kč

Hojnost a ocenění
Hojnost a ocenění

ENERGICKÁ VITAMÍNOVÁ PÉČE

Harmonizace čaker a dobití energie
Harmonizace čaker a dobití energie

Zeptejte se svého nitra, co mu energicky schází? Co by si přálo? Jak potřebuje podpořit? Vaše nitro Vám pošle zprávu. Požádá Vás o spolupráci. Prostřednictvím andělů Vám doporučí, co můžete propustit. Tak, jako vitamíny podporují naše fyzické tělo, napomůže tato energická péče Vaší duši. Nechte si doplnit své nitro novou energií, podpořte ho láskyplným tokem léčivého prostředí Univerza.

Cena: 400,- Kč

NAPIŠTE MI